Bir erkek birden bire çok ilgili olmaya başlarsa bu ne anlama gelir?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar bir erkek durup dururken birden niye fazla ilgilenmeye başlar? İlişkinin başında çok ilgiliydi, birkaç zaman geçtikten sonra ilgiyi kesmişti o ilgilenmeyınce bende onu kendi halıne brakmiştim niye aramiyosun yazmiyosun demedim ne ayrıldım nede ayrılmadım sadece sessizdim. Ama baktim şu an daha fazla yazmaya aramaya başladi hatta durmadan ilgileniyor kiskaniyor yani ilişkinin başinda oldugu gibi devam ediyor. Hergun defalarca seni cok seviyorum kelimesini tekrarlayıp duruyor. Ben benden sogudu vazgeçti zannederken tekrar ilgilenmeye başlamasi beni şaşirtti. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Birden niye böyle değişti?
Bir erkek birden bire çok ilgili olmaya başlarsa bu ne anlama gelir?