Aldatan sevgiliye söylenebilecek en ağır sözler :S

aldatıldım ona öyle bişey söylemek istiyorumki acı çeksin hatasını anlasın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• Aldatacak kadar duygusuz yüzsüz bir insanı sözle mi yaralayacaksın.O kadar duygusal olan bir insan aldatır mı?

• yok böyle birşey sen ilişkide temiz olan taraf niye olarak kalmak istemiyorsun.acıı çeksin ha basit kuçuk bir intikam isteği ve aklın sıra vicdanını rahatlatacaksın kolay gelsin ama hata yaptığını bil .

• ne meraklısınız üstte kalmaya son geçiren ben olayım durumlarına ya :)) acı çekeceğini sanmıyorum yada hatasını anlayıp doğru yolu bulacağını eminim şuan sıcacık hatunun kollarındadır sen de ona ne laf soksam diye düşün. biraz kendinize saygı duyun be

• aldayan kişiye sakın bağırma.üzüldüğünü belli etme.git sakin sakin ne diyorsan de.hatta ondan ayrılacağına memnun olur gibi yap.gül.ama gülmeyi aşırıya kaçırırsan ağlamaya başlarsın o an için

• beline kuvvet koçum:)

• sükunet ve ayrılık.

• Aldatan birine ne kadar söz söylersen söyle bir etki olacağını zannetmiyorum.

• Kıyamam gı :((8

• ... GİT

• umarım erken boşalır :((88

• bir anlık hevesmişsin şimdi anlıyorum... diyebilirsin.

• şerefsiz

• Umarım hep birilerinin eskisi olurusn... (ikinci kez yazdım bunu )

• Hehehe :D

• eyvallah

• karaktersiz

Kızlar Ne Diyor 13

• artık sen küfür dolu bir mesaja bile değmezsin .

• bişey demen gerekmiyo aslında ama illaki diycem diyosan Allah büyük bana bu yaşattığını bir gün sende yaşa Allaha havale ediyorum seni de yeter bence

• En güzel cevap sessiz kalmaktır...

• beddua etme nolrsa olsun. zaten sen sucsuz olansın. Allah'a bırak herseyi. evine gidip yüzüne tükürebilirsin

• bana yaşattığının bin katını yaşarsın inş. de...

• sperm gibisin insan olma ihtimalin milyonda bir:D

• Beni bununlamı aldattın?!.. ben bile daha secici davranmıstım seni aldatırken... de ve arkana bakma bi daha:))

• umrumda değilsin!

• Bravo...bana yetistin...boynuzlarinin hakkini verdin ^^

• Ara bır guzel küfret sonra onu hayatından sil at onu öldür içinde :)

• salak,aptal,manyak.

• unutmak ve umursamamak en ağır cevap budur aldatan insana.

• Lafla anlamaz canım benim, soyutla onu.

• Yok farzet işte

• mesela ?

Yükleniyor...