• Sor
  • Bence

Karısını çok seven bir erkek eşini neden aldatır?

evet bu durumda olan bir erkek ,eşini neden aldatır..karısını çok seviyor ve aradıgı herşey onda var...ama aldatıyor..samimi cevaplar bekliyorum ..teşekkürrlr

Güncellemeler:
Ewet dediklerıniz dogru.bencil,karaktersız,doyumsuz falan filan.ama aldattgı kızla ilişkiye de gırmemış.kız bakire diye.anca sevişmişlerdir yani

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kişilik olarak seviyordur ama aradığını bulamıyordur

• hayır yaa..aradıgı herşey onda..ama çok yakından tanıdıkları biriyle aldatıyor işte

• Öncekileri Göster
    • Cünkü kadında ne ararsan var.etrafı tarafından çok sevılen biri.cok güzel.hep güler,etrafındakileri de güldürür.daha ne ister bır erkek

• erkekler çok şey ister.sadece gülümseme yetmiyor demekki adama

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir ablık bir hevesi başka biriyle olmaın heyecanı. Salakça bir tutku bence.

• Güncellemeye istinaden: Önemli olan niyet burada. ilişkiye girirp girmemesi değil. Bence nasıl ki taciz ve tecavüzün farkı yoksa, bu da aynı mesele. Birinde yaptığının sonun getirmiş birinde getirememiş ama düşünce, zihniyet aynı.

• böyleleri maynak eliin altında karın var sex desen en kralını yapar otur dersin oturur kalk dersin kalkar yat tersin kuzu gibi yatar daha neden aldatırsın anlamam

• dahiliyeci bir arkadasımın lafı erkekler poligeniktir

• aldatmaz.

• O adamın karısının yerinde olmak isterdim

• Bence bir konuş.Ondan sonra,ya da sen bu bilgileri nereden biliyorsun ?

• Benim bu olayda hangi şahıs oldugumu mu merak ediyorsun

• Evet

• kızmıymış bide ooowww tehlikeli ,şeytan iyi dürtmüş bahsettiğin elemanı :))

• O kıza ne diye yaklaşmıştır bu adam.madem gidip bi o* bulsaymış

• Öncekileri Göster
    • evet oda dogru..aslında bunları duymak iyi geliyor...bir an gaza geliyorum bitti diyorum ama pek etkisi olmuyor işte

• çnkü sen safsın ! sinir oldum sana hakketten hani direkten döndüğüne halen bakire olduğuna sevineceğin yerde kaşınıyorsun canıma okusun istiyorsun kızım önünde uzun bi hayat var afedersin ama aptal olma yaşamaya devam et

• aldatmaz kesinlikle

• öyle şeymi olur la

• Bir insan karısını ne kadar severse sevsin içinde hayvanlık varsa yapacağını yapıyor. Bu işin sevginin derecesiyle alakası yok. Haysiset meselesi. Zaten onurlu bir adamsa bekarken bile öyle kadınlarla düşüp kalkmaz.

• erkek isterse taparcasına sevsin enlilik aşkı bitirir ve her zaman aynı tastan corba içilmzmis

• her zaman aynı tasa corba koyulmaz mı demek lazım:/

• oda olabilir

• buna nasıl samimi cevap vereyim?hem çok seviyorum hem eşim 4/4 lük eee iye aldatayım sebep bulamadım

• demek ki aradıgı herşey karısında yokmuş !

• Erkek aldatmasının sevgiyle bir alakası yoktur. evet yanlıştır ama aldatması sevmiyor anlamına gelmez. Sexten ziyade bir kadının bedenini erkeğe teslim etmesi gururunu okşar...

• evet dedigini gibi bi durum

• bunu yapıyosa oksanmasını istediği seygururu değildir , olmayan bişey okşanamaz doğal olarak

• peki...

• sevebilir ama şeytan dürter fırsatını bulur biri onu baştan çıkarır aldatır çok spontane gelişir böyle şeyler hani gidiyim şunu bi aldatayım demez yoksa :))

• Eskiden böyle miydi ? Yoksa evliyken bu devam ediyor muydu ?Sorun şu olabilir.Normal hayatında hep biriyle değil.Bir kaçıyla çıkmış olabilir.Diğer bir yandan,seviyor evet kendini dışardan alamıyor.Bu bir huydur.

• aldatıyorsa sevgi nerde? sevgi varsa neden aldatıyor?ya arkadaşım yanlış anlama da, karısını seven erkek neden aldatır mantıklı bi soru bile değil, aldatan erkek karısını sevdiğini söylese inandırıcı mı dersin daha mantıklı olur:)bence ortada sevgi yok. lafta. bize icraat lazım. laf değil. değil mi ama?

• Tamam sadece öpüşmüşlerse aldatmış sayılmaz o zaman:D töbe yaaa:D

Kızlar Ne Diyor 11

• Eksik kalan bir şeyler vardır veya adam açgözlüdür ..

• doyumsuzdur!

• Yanlış anlama beni ama, bu adam şerefsiz :) Başka bir açıklama yokk.. Bundan daha samimi bir cevap olamaz...

• ayy ben le bikere evli biri çıkmışdı ben ona sordum dedmki sen eşinde bulamadn bende buldugun ne dedim oda bana dediki eşimi çok seviorm herşeyi bulurum ozamn sen degişiklik arıosn dedim öyle degişiklik başka bişe yok bende ogalana dedimki siktrr gtt dedimm hak etti valla hem eşini sevior hem yanımda şaka gibii

• hobiedinmiştir

• Hastadır.

• demekki sevmiyor.demekki aradıgı dışardaymış.demekki doyumsuzmuş.demekki bencilmiş.demekki maymunmuş.

• mutlaka bır eksıklık var.

• sana samimi bir cevap veriyorum karaktersiz olduğu için .

• alşkıssssssssssssssssssssssssssssss sak sak sak.

• belasını arıyordur o da eşinde yoktur heralde

• sex hayati kotudur

• yoo...kadında ne isterse buluyor..tek sorunları annesiyle eşinin geçinememesi falan filan

Yükleniyor...