Beni madem istemiyor neden whatsapptan engellemiyor?

Blue1990
Aylar önce çalıştığım yere bir kiz girdi İkimizde birbirimizden hoslandik. Ama çalıştığım mağazada istemez insanlar benim arkamdan çıktığım kızları söylemiş bayada üzerine ekleyip anlatmislar bu yüzden bir türlü guvenini kazanamadim. Ve bu insanlar yzunden hakaret ettim ona benide bir yandan gaza getirdiler. Ben cok yüz verdim ona oda havalı inatçı bir kiz cok sevdiğimi ve peşinden gelcegimi biliyor. Ve bu arkamdan konuşanların benim eski sevgilim tarafından oynanmış bir oyun olduğunu öğrendik İkimizde ama bu süreç içersinde ona cok hkaret ettim kalbini kırdım hepsi kıskançlıktan ve bu insanlar yüzündendir. Fakat simdi bu hakaretlerden sonr beni istemediğini söylüyor bende engelle beni whatdapptan dedim daha önce engeller engeli kaldirirdi simdi engellerse bidaha kaldirirsa demekki beni istiyor demektir. Bu yüzden tahminen engellemiyor beni. Ama belkide acı cekmemi istiyor beni görünce telefonla konuşur gibi yapıyor başka erkeklerle muhabbet ediyor bu ikizler burcu kızını çözemedim yardım edin
Beni madem istemiyor neden whatsapptan engellemiyor?
5 Cevap