Akrep erkeği terazi kadını nasıl anlaşır?

Akrep erkeği ve terazı kadını nasıl anlaşır, anlaşabilirler mi?Aralarındakı uyum nasıldır görenler bilenler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Akrep erkeği ile terazi kadını mükemmel bir uyum sergiler. Hani bazen uzun bir sessizliğin ardından pat diye karşımızdaki ile aynı cümleyi söyleriz ya; öyledir işte akrep erkeği ile terazi kadını. Tam bir bütün oluştururlar.

• nerden bildin yaa bravo

• Bugüne bugün adımın yanında koskoca expert yazıyor. Bırakın da bilelim bazı şeyleri.

Erkekler Ne Diyor 4

• bende akrep erkeğiyimdri. cesur olan her bayan akrep erkeğiyle aşkını zirvede yaşar. okyanuslarda yüzmekten korkmuyorsan akrep erkeğini seçeceksin yok eğer hep denizin kıyısında yüzüyorsan o zaman akrep erkeğini seçme

• bence akrep erkeği terazi kadını Konuşa Konuşa anlaşabilir.

• hahhaaa bak işte iletişim

• bari siz yapmayın :)

• annenle babana git sor bakalım burç yorumları alarak mı evlenmişler :DDDD

• Site yönetime sesleniyorum. Burç soruları yayınlanmasın her gün aynı soru kopyala yapıştır hep ya..

• o senin fikrin burası acık bir oturum herkez istedigini sorabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelde art arda gelen burçların anlaşamadığı söylense de Akrep erkeği bana kalırsa çok iyi bir arkadaş olabilir. Fırtınalı bi beraberlikleri olur. Akrep erkeği için hayat siyah ya da beyaz kadar keskin hatlara sahipse terazi kadını için de hayat diplomatik ilişkilerden ve müzakerelerden oluşur. Terazi kadını da çok konuskan dışa dönük bi yapıya sahiptir. Akrep erkeği için her ne kadar sırdaş, yoldaş arkadaş olabilseler de sevgili konusunda iki kez düşünmek gerekiyor diye düşünüyorum. Akrep kıskanç olabiliyor. Ona yanlış yaptığınızda ya da aldattığınızı anlarsa intikamını çok iyi alır. Sevgili olduğunuzda takip edildiğinizi hissedersiniz. Akrebin ortası yoktur: ya çok iyi geçinirsiniz ya da bi daha onu yanınızda göremezsiniz. Ama ikinizdeki güven ve samimiyet yerli yerindeyse çok iyi bi ilişkiniz vardır. Akrep erkeği için samimiyet çok önemlidir. Terazi için de saygı, sadakat ve güven aile kurmak için veya iyi bir ilişki için esastır. Ha bi de, hani derler ya herşeyim olan insana neden sadece sevgili olayım diye. ikisi de birbirine aynen öyle uyumlu arkadaş/dost/sırdaş kalabiliyor. Yazdıklarımı şimdiye kadar astroloji konusundaki bilgilerime ve deneyimlerime dayanarak anlattım. Yükselen burcunuz ve ay burcunuz aranızdaki ilişkiyi değişik kılabilir. Umarım aradığınız aşkı bulursunuz :)

• Ben terazi burcuyum. Ve şu ana kadar en anlaşamadığım burç 1) Oğlak 2) Akrep.Adamın ömrünü yer bu iki burç

Yükleniyor...