Sorun sende değil bende sen aslında çok iyisin diyen bir kız modeli nedir? Çok çıkmazdayım bi el verin ya!

arkadaşlar.beyler bayanlar.sorun sende değil bende sen aslında çok iyisin diyen bir kız modeli nedir?neyi ima ediyordur?ne demeye çalışıyordur ya ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok iyisin ama...(cimrisin,tipsizsin,kızlarla samimisin,kabasın,romantik değilsin vb.) olabilir:-D

• aşırı cömertim
      parayı sevmem
      cok alısveriş yaparım hatta kızlarla alısveriş yapmaktan sıkılmam
      samimiyim
      centilmenim
      daha bugun fettah can konserine götürdüm heralde romantiğimdir.
      tipim george cooloney böylemi yazılıyodu bilmiyom o herife benziyo
      zaten sorun bende değilmiş ondaymış :D

• Öncekileri Göster
    • Ayaktan kaybediyorsun:-D

• o ayak boydan oluyo :D

Kızlar Ne Diyor 5

• seni arkadaş gibi görüyor sevmiyor.

• Senı sevmıyorum sorun sensın senle olmuyor demek .

• seni sevmiyorum elimde değilin kızca söylemi

• bak mesela benim eski erkek arkadaşım kavga ettiğimizde ve onu alttan aldığımda 'ayrılırsak sırf bu yüzden..ben seni hak etmiyorum..bana karşı bu kadar iyi olma' derdi.belkide seni üzmekten korkmuştur.ama tabii bunlar çok derin düşünceler.kız arkadaşın klişe bir cümleyi de söylemiş olabilir.buna bu kadar takma yani.gideceği varmış gitmiş..hepsi bu

• bunu diyen erkek de kızda bahane arıyodur beğenilmedin dostum sansına küs

Erkekler Ne Diyor 5

• senden bi yol olmaz bana diyo (kibarca)

• yakında gidebilirim

• Deki ona çok naziksin de kırmadan söylediğin için sağol de :D sana kısa yoldan uza diyor.

• Pohpohlayarak kışkışlamaya çalışan 2010 model dizel

• Bu durum sadece kadınlar için geçerli değildir. Bunu erkekler de yapabilmektedirler. Durum ise, kadının kendi vicdanını rahatlatmaya çalışmasından başka birşey değildir.

• Heh balonlu birini buldum.Bask şu linkte cadıı nın ırkçı ve küfürlü cevabını bizim yorumlarla birlikte kaldırırmısın

link

• Tamam

Yükleniyor...