İltimas klibi hakkında ne düşünüyorsunuz Gülşen feat Murat Boz?

Gizli Üye
https://www.youtube.com/watch?v=t4UdbmfIFAc

Bence Gülşen gibi kaliteli bir kadın klibi Murat bozla yaptığı için kalitesi düşmüş klibin yani gülşen kendine yazık etti tek yapsaydı çok daha iyi tutulurdu şarkı sizin düşünceleriniz?

Murat Boz gelince birde şarkıya erotik katmış yoksa gülşenin hiçbir klibinde böyle birşey yok murat bozdan kaynaklı şeyler bunlar katılıyormusunz?
Güzel olmuş
Beğenmedim
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İltimas klibi hakkında ne düşünüyorsunuz Gülşen feat Murat Boz?