• Sor
  • Bence

Düğün gecesi için ne gibi sürpriz hoşunuza gider?

Düğün sonrası eve geliyorsunuz. Salondan çıkıp eve geliyorsunuz. Üstünüzde damatlık-gelinlik... Bundan sonra ne yaparsanız-yapılırsa mutlu olursunuz?(Seks demeyin hemen :p Bu olacak tabi ama bunun dışında)Mesela güzel bir şarkı eşliğinde dans vs gibi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Romantiklikten hiç hoşlanmam ama o gece o evi özellikle yerleri çiçeklerle mumlarla süslese sonra beni rahat bıraksa ve ben uyusam varya birde sabah kahvaltıyı hazırlasa sonra ortalığı da toplasa onu ben daha çok severim.Söyledim zaten ben bunu ilgili kişiye nedense gözlerini yana kaydırarak tabiii canım dediNedense boşanan kadınların genelde söylediği bir cümle var Evlendiklerinin ertesi günü bu adamla niye evlendim diye akıllarından geçirmeleri.öncesinde ne kadar uzun birliktelikleri olsa bile..Dikkat edin beyler

Kızlar Ne Diyor 3

• güzel bir jakuzi keyfi, ve uyku

• şu düğün bi olsun da süpriz falan istemiyorum ben :D

• bol köpüklü ve her tarafta mumların oldugu jakuzide dinlenmek hafif müzik eşliginde meyve içecek falan...

• :) o hafif müzik ne olacak işte...

• klasik müzik olmadı cazz sözsüz müzik olsunda taştan olsun o ortam için:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel bir yemek, şarap ve uyku. O kadar yorgunluğun üzerine seks yapılmasını tavsiye etmiyorum. Ne de olsa artık bir ömür beraber olunacak :))

• zaten koşuşturmacadan yorulmuş olur insanoğlu.düğünden sonra köpüklü bi jakuzi keyfi sonra hafif bi müzik eşliğinde göğsüme yatsın sarılayım ona öyle dinlenelim yeter (: sevişmesekte olur ilk gece

• Çok arkadaşımı evlendirdim. Hepsi yakların ağrıdan ölüyor. dünya insanla öpüşmüşsün. tek derdin uzanmak ve uyumak oluyor diyor.

• Damat gelini sandalyeye sıkıca bağladıktan sonra kesici aletleri çıkartıp "şimdi seninle bir oyun oynayacağız" derse çok ilginç şeyler ortaya çıkabilir.

• testere 8 diyorsun yani :)

• :)))) hah

• hiç sex yapmadan yataga gir geline söyle uykum var .d anı olur .ddd ilk günde sex yapmayan .d

• uyumak... dugun yapilmissa yorgunluktan gebermisimdir, yan gelip yatma zamani :D

• Masaj bir :)Birlikte dondurma yemek, taze meyvelerden güzel bir meyve tabağı yapmak Dans ve müzikBelki film izleriz.Aslında sevişmek yerine daha normal ve dinlendirici şeyler yapmak daha iyi. Hem kafamız boşalır, hem stresi atarız. Aslında sarılıp yatması en güzeli olur. O yorgunluk ve stresle hiç performans beklemiyorum yani. Tamam düğünü boşverin ya gidip yemek yiyelim, 2 kadeh birşey içelimBu arada masajı en sona koyalım, çünkü masajdan sonra uyuruz büyük ihtimal :DDans, şarap, masaj sıralaması iyi geldi gözüme ;)Ben ona güzel bir masaj yapayım da o ne isterse yapsın:) ( en güzeli bana keman çalması olurdu, yine yeni yine aşık olurdum ona ::buraya boyun bükük halde gülümseme gelecek::

• ne hoşuma gider bilmiyorum ama hoşuma gitmeyecek tek şey gelinin erkek çıkması bir yerde okumuştum gerdek gecesi damat gelinin travesti olduğunu öğrenince balkondan atmış

• ha o zamana kadar anlamamış yani saplı sultan olduğunu.. Vay arkadaş o da iyiymiş demek istiyorum

• dügün gecesi için süprizmi evlenmişin aga daha ne süprizi

Yükleniyor...