Yay burcu erkeğinin özellikleri nelerdir, nelerden hoşlanır?

Aranızda yay burcu erkeği var mı? Eski sevgilim yay burcu. Yaptığım bir hatayı affedemediğini söylüyor. Ama en fazla 3 gün dayanamayıp yine arıyor... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Yay burcu erkeği ateş gurubu burcudur,Yanı enerjık sosyal ve bagımsızlığına düşkündür.

Simgesı yay germıs Centaur, yani başı insan, bedeni at olan bir yaratıktır.

Burdan yayın genel olarak sinirlenmeye müsait bir gergınlıkte olduğunu söylememıze gerek yok sanırım.Bu tuttuğu gergın yay gıbı yaylar gergın insanlardır.Çift karekterlerı vardır ve değişken yapıdadırlar.Sız yengenç yanı su gurubusunuz .Daha uysal ve evcımensınız.

Yaylarda bıtmek bılmeyen bır gezme tozma merakı vardır ,akıllarına estımı

ben şuraya gıdıyorum der ama , bazen demeyı bıle unutacak umursamazlıkta olabılır

Siz yengeç kadını olarak yayın hızına yetışrmısnız yoksa o non-stop gezerken bavullarınımı hazırlar günlerce onu ha geldı gelecek dıye beklersınız bılemıyecegım ama bu adam gıttımı arkasında bıraktıklarını unutur malısef.

Yaylar sosyaldır ve özgürlüğüne düşkündür bu adamda çingene ruhu vardır öyle evde oturayım

pinekleyım yayı gergınleştırır.Ama yayların sohbetı güzeldır insancıllardır ve ellerı açıktır

sevgılılerıne hedıye almayı onlarla seyhat etmeyı severler.Yayaların bır olumsuzluğuda dengesız olmalarıdır dediğiniz gıbı hem soğuduğunu söyler hemde özledığını söyler ,yanı bu adamdan cok fazla tutarlılık beklemeyın .Yaylar öyle bağlancak tipde aile babası olacak bir tipte hiç değildir.

Sizi sevıyorsa açık yüreklılıkle yanında kalmanızı ister yaylar şefaftır neyse odur çocuksu bır enerjı ve ruhları vardır çokta ıyımserdır .Çocuksu gülümsemelerı insanı en kızgın anında yumuşatır.

Ama patavatsızlık ve huzursuzlukları insanı deli edebılır .Bu adama hesap sorma nereye gıdıyon hiç deme ,özgür bırak o döner dolaşır gelır senı sevıyorsa tabıkı Ama yengeç olarak onunla uyumlu olman zor.

• Emeğin için çok teşekkür ederim.Baya uzun yazmışsın ama zevkle okudum.Yazdıkların birebir uyuyor karşımdaki insana.Bir sevip bir sevmediğini söylemese,önce ciddi yanaşıp sonra evlilik düşünmediğini söylemese yani tutarsızlıkları had safhada olmasa inan ben de çabalayacam da değmeyecek biliyorum.O yüzden rahat bıraktım.Dediğin gibi seviyorsa o gelsin ben sadece bekleyeceğim

• ya bende yay burcuyum.Gerçekten yazdıkların doğru.Gezmeyi acayip severim.Ama benim de derdim bağlanmakta.Çok bağlanır çok üzülürüm.Keşke dediğin gibi olsaydı da bağlanmayan tiplerden olsaydım...

• yükselen farklı olabılır etkende olabılır