Yay burcu erkeğinin özellikleri nelerdir, nelerden hoşlanır?

Aranızda yay burcu erkeği var mı? Eski sevgilim yay burcu. Yaptığım bir hatayı affedemediğini söylüyor. Ama en fazla 3 gün dayanamayıp yine arıyor özlediğini söyleyerek. Ama o özleyen insan az sonra yine ısıtıp ısıtıp aynı şey yüzünden tartışma çıkarıyor ve benden soğuduğunu söylüyor. Çok yoruldum artık bu yay burcu erkekleri neleri sever? Neler onlar için vazgeçilmez bir bilene sorayım dedim yahu! Bu arada ben yengeç kadınıyım...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yay burcu erkeği ateş gurubu burcudur,Yanı enerjık sosyal ve bagımsızlığına düşkündür.Simgesı yay germıs Centaur, yani başı insan, bedeni at olan bir yaratıktır.Burdan yayın genel olarak sinirlenmeye müsait bir gergınlıkte olduğunu söylememıze gerek yok sanırım.Bu tuttuğu gergın yay gıbı yaylar gergın insanlardır.Çift karekterlerı vardır ve değişken yapıdadırlar.Sız yengenç yanı su gurubusunuz .Daha uysal ve evcımensınız.Yaylarda bıtmek bılmeyen bır gezme tozma merakı vardır ,akıllarına estımı ben şuraya gıdıyorum der ama , bazen demeyı bıle unutacak umursamazlıkta olabılır Siz yengeç kadını olarak yayın hızına yetışrmısnız yoksa o non-stop gezerken bavullarınımı hazırlar günlerce onu ha geldı gelecek dıye beklersınız bılemıyecegım ama bu adam gıttımı arkasında bıraktıklarını unutur malısef.Yaylar sosyaldır ve özgürlüğüne düşkündür bu adamda çingene ruhu vardır öyle evde oturayımpinekleyım yayı gergınleştırır.Ama yayların sohbetı güzeldır insancıllardır ve ellerı açıktır sevgılılerıne hedıye almayı onlarla seyhat etmeyı severler.Yayaların bır olumsuzluğuda dengesız olmalarıdır dediğiniz gıbı hem soğuduğunu söyler hemde özledığını söyler ,yanı bu adamdan cok fazla tutarlılık beklemeyın .Yaylar öyle bağlancak tipde aile babası olacak bir tipte hiç değildir.Sizi sevıyorsa açık yüreklılıkle yanında kalmanızı ister yaylar şefaftır neyse odur çocuksu bır enerjı ve ruhları vardır çokta ıyımserdır .Çocuksu gülümsemelerı insanı en kızgın anında yumuşatır.Ama patavatsızlık ve huzursuzlukları insanı deli edebılır .Bu adama hesap sorma nereye gıdıyon hiç deme ,özgür bırak o döner dolaşır gelır senı sevıyorsa tabıkı Ama yengeç olarak onunla uyumlu olman zor.

• Emeğin için çok teşekkür ederim.Baya uzun yazmışsın ama zevkle okudum.Yazdıkların birebir uyuyor karşımdaki insana.Bir sevip bir sevmediğini söylemese,önce ciddi yanaşıp sonra evlilik düşünmediğini söylemese yani tutarsızlıkları had safhada olmasa inan ben de çabalayacam da değmeyecek biliyorum.O yüzden rahat bıraktım.Dediğin gibi seviyorsa o gelsin ben sadece bekleyeceğim

• ya bende yay burcuyum.Gerçekten yazdıkların doğru.Gezmeyi acayip severim.Ama benim de derdim bağlanmakta.Çok bağlanır çok üzülürüm.Keşke dediğin gibi olsaydı da bağlanmayan tiplerden olsaydım...

• yükselen farklı olabılır etkende olabılır

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya takma bu burçlara o kadar. Bende yayım. Yok öyle bir özelliği.

• :))

• ben yay burcuyum davranış olarak hiçbirşeye dikkat etmez, güzelliğinle ilgilenir, duygusal değildir, seksi sever. kıskanç olmayacaksın, eğlenmesini bileceksin, sıkboğaz etmeyeceksin, ayak uyduracaksın, içeceksin, utangaç olmayacaksın, küfür edebileceksiniz birbirinizin yanında... doğallık çok önemli yay erkeği için ama doğal dediysek kendini salma bakımlı ol... vs...

• onaylıyorum :)

• kendımı nasıl tarıf edeyım sorun cev vereyım desem. ama her yay aynı özellıklere sahıpmı acaba

• Talihli olduğu için Yay doğal olarak iyimserdir. Tipik Yay ezici darbelerin etkisinden çabuk kurtulur. Jüpiter erkeğinin aşktaki şansı da aynen böyledir. O, şanslıdır. Şansı yaver gitmediği zaman çabucak kendini toparlar. O, dürüst olmayan insanları diğerlerinden ayırır, çevresinde bu kadar çok arkadaşı ve dostu olmasının nedeni de budur. İnsanların dış görünüşlerinin ötesine bakarak aldatıcı olmayan gerçek değerleri arar. Bu düşmanları olmaması demek değildir. Kuşkusuz düşmanı da vardır, ama başka burçlardaki insanların düşmanlarına oranla, Yayın düşmanlarının sayısı çok daha azdır. Onun içtenlikle söylediği sözlere gücenenler boğazını sıkıp boğmak isteyebilirler, ancak genellikle eninde sonunda kötü niyetli olmadığını anlarlar. Yay erkeğinin günahı hiçbir zaman kasten acımasızca kötülük etmek değildir, sadece nezaketsizlik ve düşüncesizliktir. Artık anlamış bulunuyorsunuz ki, Yay ın konuşması şu sembolik oku kadar direktir. Çirkin şeyler söyleyebilir ve eğer ona aşıksanız, bu sözleri yanına kar kalabilir. Henüz tanıştığınız bir Yay erkeği parlak, dikkatli bakışlarını yüzünüze dikerek size, tam bir erkeğin metres olarak seçeceği kız olduğunuzu söylediği zaman ona ne kadar içerleseniz haklı olursunuz. Yay erkeği romantik hayatını yüzeysel düzeyde yaşar, ama bu konuda dürüsttür. Yay rastgele ilişkiler peşindedir ve bazen o kadar rastgele olur ki, düpedüz her önüne gelenle ilişki kurar. Kadınlar çoğunlukla Yayın davranışlarını yanlış yorumlar ve aralarındaki ilişkiyi gerçekte olduğundan daha ciddi zannederler. Aynı şekilde, hafif, fiziksel olmayan bir arkadaşlık, sadece dolaşacağı bir kız ararken de, karanlık emeller peşinde koştuğu sanılabilir. Her iki şekilde de Yay zararlı çıkar. Ama o gene de şanslıdır ve bütün bu karışıklıklar düzelir. O bir flörttür, bu inkar edilemez, ancak yalnızca seks aramamaktadır. BENDE YAYIM bu arada...:)

• durmadan okunu arar

• yayı fazla germeyecen derler.üzerlerine gidilmesinden hoşlanmıyorlar sanırım

• yaptığın hata neydi, gereksiz kıskançlık?

• Hayır kıskançlık yüzünden kavga etmedim diye kızmıştı baya.Ama hatam onu daha doğru düzgün tanımazken bir başkasıyla çalışmak istediğimi söylemiştim.Onu bir türlü kabullenemiyor hala

• bunun burçlarla alakası yok, zaten sorunun başlığıyla içeriği de ilgisiz.
      eski sevgilin seni sevse de çok kıskançmış ve anlayışsızmış, kendi kendine triplere girmiş.
      zaten ayrılmışsınız bence isabet olmuş

• :))

• Özgürlük arayışı belki de en fazla burçtur. Bir yay erkeği olarak bana içimden gelmeyen bir şey yaptırılması beni çok gerer. Ayrıca zor kızlar ilgisini çeker. Kendini zorla gözüne sokan biri değil.

• Aynı ben :) Bu yay erkeklerinin çektikleri nedir, her şeyde yay erkeği şöyledir yay erkeği böyledir. Özgürüz ama sevdiğimiz zaman tam severiz. Bu yüzden kolay kolay vazgeçemeyiz. Kindar değilizdir ama yapılanları unutmayız, bir sonraki hatada bunlar faizli olarak açığa çıkar.Kedi gibiyizdir, ne kadar surat asarsak asalım sevilmekten hoşlanırız. Ayrılalım dediğimizde "ayrılmıyorum, başının tatlı belasıyım" diyecek kişileri bekleriz. Liste böyle uzar gider. Ama ayrılıkları sevmeyiz, her şeyi içimizde yaşar ve çok büyük sevgi bekleriz. Fedakarlık isteriz. Kıskanç bir burcuz. Ne kadar umursamaz gibi davransak da özür dilenmesinden hoşlanırız. Dilenmezse faizli olarak sen benden özür dilememiştin deriz :)

• Yok valla dönüp dolaşıp özür diliyorum tek hatam yüzünden.Ama özürümü duymuyo umursamıyo gibi davranıyo.Çok sevilmeyi ve çok fedakarlık yapmamı istiyo.Giyim konusunda arıza çıkarmıyo,sadece eğilip doğrulduğumda göğüsüm görünecek olsa dişlerini sıkıyo ne biçim tişört giyiyosun ya diyo.Yanıma yaklaşan her erkeğin bana asıldığını söylüyo.Onlarla konuşmamamı söylüyo.Saat geç oluyo evden çağırıolar gidiyorum deyince gitmek için yer arıyon diyo.Bencilsin diyorum sensin bencil diyo:))

• Öncekileri Göster
    • Az sonra ben son mesajımı gönderecem ama bana bağırdı telefonda hem de aradım diye:((

• O zaman bu benzer karakterler konusundan çıkıyor, kişiye özel psikolojik sorunlar veya kişilik bozukları olabilir ne yazık ki.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yay burcunu rahat bırakacaksın takip etsen bile belli etmeyeceksin alttan idare edeceksin çaktırmadan sıkılmaya çok müsait değişikliği seviyor aynı zaman da bağlandımı kafası çok karışıyor gel git leri de bu yüzden yaşar.

• Hem sevildiğine emin olmak istiyor.Hem de ilgilenince bunalıyor.Kafası çok karışık,dediğin gibi gel gitler sıklıkla mevcut belki de bağlandığı için tşkler yorum için

• Öncekileri Göster
    • ay utandırma beni :) sağol sadece eşimin de böyle özellikleri olduğu için tecrübelerimi aktardım ama ne kadar da olsa farklı insanlar nasıl etki eder bilemem umarım çook iyi etki eder ve mutlu olursunuz :))

• Teşekkür ederim inşallah:))

• Yay burcu en iyi Aslan ile anlaşır :)

• kovayla çok uyumsuzlar :)) ben ve eşim

• Özgür bırakıcaksın, sinirlenmiyceksin.O ne kadar rahatsa sende o kadar rahat olabileceksin.Sıkmadığın,bunaltmadığın sürece yanındadır. Kıskançlık krizlerinden hoşlanmaz.Kültürlü,yaşamayı seven, pozitif ve zeki kadınlardan hoşlanırlar.

• ona barışmak için emrivaki yap. mecbur et sennle yüzyüze görüşmeye. ona sarıl onu öp elini tut bişeyler yap. bunu reddedemeyecektir. :))

• Sarılmayı öpmeyi reddetmiyo zaten.Ama arkamı dönüp eve geldiğimde yine aramıyo.Aradığımda niye aradın dercesine konuşuyo.Yüzyüze görüşürken biz neyiz dediğimde sana kızıyorum ama bebeğimsin diyo.telefonda sorduğumda hiç bi şey değiliz diyo.Dün sinirlendim neyiz belli değil,böyle devam edeceksek ben yokum dedim.Cevap gelmeyince aradım.Ben senden soğudum bitirmek istiyosan bitirelim dedi.tamam o zaman bi daha asla rahatsız etmem seni dedim,Allah'a emanet ol ii geceler dedim.Yine konu açtı yine :))

• Öncekileri Göster
    • Hadi ya kankam olur musun öyleyse:))

• olurum tabi neden olmasın :)

• yay erkekleri oklarla çok gergin bir ilişki içindedir öyleki ok fırlar eger robin hood yamuksa elmadan değil kızın kafasından içeri girer

• hadi ya tanım tamamen uyuyo benimkine valla :))

• Yay burcu erkeğiyle alakalı bi durum değil erkek arkadaşının karakteriyle alakalı bi durum bu. Böyle şeylere inanma, erkek arkadaşını çözmeye çalış.

• burnu bi karis havada olur kendini cok begenirler, kendine cok guvenirler cok bilmis, ilk adimi cogu zaman onlar atmaz cok kompleksi

• aşk olsun

Yükleniyor...