Bir erkek kadının, bir kadın da erkeğin neyine katlanamaz, tahammül edemez de yaşadığı ilişkiyi bitirir?

Bir erkek kadının,bir kadında erkeğin neyine katlanamaz,tahammül edemez yaşadığı ilişkiyi bitirir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir erkek kadının dırdırına katlanamazbir kadın bir erkeğim ihanetine katlanamaz

Kızlar Ne Diyor 18

• yalan söylerse ve bunu alışkanlık haline getirdiyseboş konuşan biriysekarşı cinsle gereksiz fazla laubali muhabbetlere girersebeni kıskandırmaya çalışırsasevmediğimi söylediğim şeyleri inadına yaparsa ben buna tahammül edemem katlanamam ne kadar seversem seveyim biter ilişki.

• biri vıvvırına diğeri dırdırına tahammül edemez .bıktırır insanı.

• İnsanlar bu yüzden yaşlanıyor. aşık olmadan sevmek lazım.

• Aşırı kıskançlığa her iki tarafda katlanamaz.

• kişiden kişey değişir ama ben bir erkeğin yalancılığına ve ukalalığına katlanamam her zaman mütevazilikten yanayım

• Küfür hakaret en hassas olduğum konu ... Saygı yoksa ilişki yok .

• erkekler kadının herhangi bir konuda bir adım dahi önde olmasını kaldıramıyor. tecrübeyle sabittir.

• kuruntu,trıp,kaprıs,ego,çalısmayan kadına <----erkekler katlanmamalıçapkınlık,bencıllık,kılıbıklık yada cok maçoluk,hayatı kısıtlamak,tembellık<---kadınlar katlanmamalı

• erkek isterki kumda getirsem kadin sussun hem evde calissin hem iste 5 te cocuk yapsin gündede on cesit yemek yapsin yataktada her dedigim olsun ozaman kadin iyi gelir gözünebayanda isterki hediyeler alsin maco olsun kiskanc olsunisteyken bile arsin özlesin yemege götürsün tatli sözler söylesin

• erkek kadın cok kousursa ve bagırarak konusursa ınatcıysa ozur dılemeyı bılmıyosa katlanamaz.kadında aldatılmayı ve yalancılıgı kabullenmez tahammul etmez.

• basta ilgisizlik, dedikodu, dirdir, evde her ise karismasi bunun gibi bircok sey :)

• erkeklerin tahammül edemediği;küfreden.yalan söyleyen.vurdumduymaz olan.sigara içen...kadın olabilir.kadınların tahammül edemediği;boş ve çok konuşankaba hal tavıryalanihanetaçgözlülük yapan...erkek olabilir.

• "Kadın dediğin" ile başlayan cümleler kurması yakınlık derecesi ne olursa olsun bir erkekten buzzz gibi soğutur beni.

• yalannn

• hesabı ödemeli biter

• İlgisizlik

• erkek kadının dırdınakadın da erkeğin tribine katlanamaz

• odun olmasına katlanamaz :)

• Kadın erkeğin ona aşırı derecede karışmasına, kısıtlamasına ve kıskandırma çabalarına katlanamaz. Kavga sebebidir..Erkek de kadının fazla süslenip püslenip dikkat çekmesine, çok konuşmasına katlanamaz.. Her iki tarafta yalana katlanamaz, ihanete göz yumamaz bence..

Erkekler Ne Diyor 10

• Çünkü tahammül edemediğin birşeyle herne ise aynı yerde aynı ortamda durmak bir işkence olmalı diye düşünüyorum

• İki taraf için de geçerli olarak ilk başta ihanet, sonra yalan söylemek gelir bence..

• 1-) Aldatma,2-) Yalan,3-) Aşırı Trip

• biri bencilliğe,diğeri ise sorumsuzluga,araya dırdır da girerse suyundan da koy olur,

• Kadın erkeğin; ihanetineErkek kadının; ihanetine.Dürüst olun ihanet dışında yazanlar.İhanet etse katlanırmısınız ?

• biritecekleri varsa herşey bahanedir. önemli olan karşılıklı anlayış.

• bir kadnın süpheci yaklasımlarına

• hacı onu beşi bilmem de . kadınlar çekilir varlıklar gibi gelmez oldu artık

• tribe gelemem, dırdıra gelemem.

• kadın erkeğin mıymıntı olmasınaerkek ,kadının aşırı kıskançlığına katlanamaz

Yükleniyor...