Erkek kankam hakkında ne yapmam gerekiyor?

paranoyağımsı
3 yildir bana cok yakin olan ayni zamanda cok deger verdigim bir erkek kankam var. Genelde whatsapp'ten konusuyoruz. Aramiz iyi. O uzulurse ben uzuluyorum. Ben uzulursem o uzuluyo. Sevgilim hakkinda yardimci oluyo. Genelde birbirimize sevgimizi belli ediyoruz. Ve birbirimizi tanitirken kankam, kardesim diyoruz.

Gecende en yakin arkadasim konusmalarimizi okudu ve cocugun bana karsi biseyler hissettigini dusundugunu soyledi. Haliyle benimde aklim karisti. Sizce ne yapmaliyim?
Erkek kankam hakkında ne yapmam gerekiyor?