Kızlar neden paraya bakar ? Neden parası güzel olan adamın karısı da güzel olur ?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar sizce kızlar neden paraya bakar ? Onlar için neden herşey para ? Sizcede yanlış değilmi ? Oysa biz erkekler tamamen safça, menfeat beklemeden seviyoruz, bize yazık değil mi ? Bumudur adalet ? Bumudur sevgimizin değeri ?
Güncellemeler
+1 yıl
Safça sevmiyoruz karşılığını göremiyoruz , adaletini seveyim dünya ...
Güncellemeler
+1 yıl
Azizlerim katılıyorum sizlere ancak, bizim o safça , beklentisiz ve menfeat beklemeden seven o temiz kalpciğimize yazık değilmi ? Neden böyle yapıyorsunuz kızlar ? Kızlar Aklınız bel altındaysa bizim kalbimiz ayaklar altındadır o halde yalanmı hem cinslerim ?
Güncellemeler
+1 yıl
İşin özü safça sevenler her zaman sevilmeyenler, nerde o sevgiyi haketmeyen şerefsizler var nedensede hep onlar sevilir, üzülmeye mahkumsunuz kızlar !
Kızlar neden paraya bakar ? Neden parası güzel olan adamın karısı da güzel olur ?