Can sıkıntısına çözüm önerebilir misiniz?

Arkadaşlar sıkıntıdan ölmek üzereyim.Naparsam sıkıntım geçer ? Önerisi olaaan ? İsyeean modundayım.Saatlerdir bilgisayardayım lütfen bilgisayar dışında bir şeyler önerinnnn :( Normalde arkadaş çağırırdım ama şansa bak ki arkadaşlarımın da heep işi var :(İsyeeeannnnnnnnn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• muhabbet et birileriyle çözüm olur gibi geliyo

• çıktım ama evden insan erken söyler. senin için geri dönüyorum. kıymetlimisinnesin

• tuz getirmeyi unutma :erikbenden:

• hadi her zaman ki yerde buluşalım. yaşasıngökyüzü

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• kafanı duvara vur :D

• bir sevgili edin ;)

• sigara iç:)

• ben sana çözümü buldum eve bi ağırlık seti al dumbel vs halter vs box torbası falan tüm sıkıntın geçer garanti söylüyorum box torbasını yumruklamaya başladın mı bırakamazsın hem kendine olan güvenin de artar

• çöş çöş öldür beni barii :)))

• Kağıt oyna başka bişi yap hadi yavrum hadi

• spor yap, sinemaya git

• ''aç kıçına bi pencere bakın''İmza: Babaannem

• sık sık yaptığım şeydır ama karsıdakı kadın bunu sapık olarak adlandırmaya calısıyor tarafıma..

• yemek hazırla, makyaj yap... eski esyalarını gıy ustune, kendıne suslen ne kadar guzel oldum... aaa buram boyleymıs de... dus all. yazı yaz... kendını seksı hıssetcek bır seyler yap =) bul yanı =)

• Bence sohbeti iyi birini bul,biraz konuş.Bir duş al,bir çay yap kendine,sonra gel buraya takıl

• bakkala git çiklota al.

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgili yapsana tatlım sen :))

• şöyle çık dışarı bir turla derim.ama hava kötüyse otur kendine tatlı yap ve o tatlıyı paylaşma derdine düşmeden hepsini ye :)

• bize gel türk kahvesi yaptım yanında da soda.. takılak

• olur :))

• Ben birazdan bilenklerimi kesicem :)

• B*kunuzla oynayin derdi babanem bize.

• bize gelirsen sikintin gecer.

• bende aynı moddayım =(

Yükleniyor...