Can sıkıntısına çözüm önerebilir misiniz?

Arkadaşlar sıkıntıdan ölmek üzereyim.Naparsam sıkıntım geçer ? Önerisi olaaan ? İsyeean modundayım.Saatlerdir bilgisayardayım lütfen bilgisayar dışında bir şeyler önerinnnn :( Normalde arkadaş çağırırdım ama şansa bak ki arkadaşlarımın da heep işi var :(

İsyeeeannnnnnnnn

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• muhabbet et birileriyle çözüm olur gibi geliyo

0|0
    • en cevap olmuş yazdığım can sıkıntım geçti bak benim :)

• tuz getirmeyi unutma :erikbenden:

• çıktım ama evden insan erken söyler. senin için geri dönüyorum. kıymetlimisinnesin

Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınlarda sizi en çok ne cezbeder?

Erkekler Ne Diyor 26

• yemek hazırla, makyaj yap... eski esyalarını gıy ustune, kendıne suslen ne kadar guzel oldum... aaa buram boyleymıs de... dus all. yazı yaz... kendını seksı hıssetcek bır seyler yap =) bul yanı =)

0|0
  • ben sana çözümü buldum eve bi ağırlık seti al dumbel vs halter vs box torbası falan tüm sıkıntın geçer garanti söylüyorum box torbasını yumruklamaya başladın mı bırakamazsın hem kendine olan güvenin de artar

0|0
    • çöş çöş öldür beni barii :)))

• Bence sohbeti iyi birini bul,biraz konuş.Bir duş al,bir çay yap kendine,sonra gel buraya takıl

0|0
  • bir sevgili edin ;)

0|0
  • ''aç kıçına bi pencere bakın''

İmza: Babaannem

0|0
    • sık sık yaptığım şeydır ama karsıdakı kadın bunu sapık olarak adlandırmaya calısıyor tarafıma..

• sigara iç:)

0|0
  • spor yap, sinemaya git

0|0
  • O odada mutlaka bir masa vardır onu ters çevirip üzerine oturabilirsin 😊 dört aynı farklı secenek sec beğen 😉

0|0
  • Kağıt oyna başka bişi yap hadi yavrum hadi

0|0
  • bakkala git çiklota al.

0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bize gel türk kahvesi yaptım yanında da soda.. takılak

0|0
  • bende aynı moddayım =(

0|0
  • Ben birazdan bilenklerimi kesicem :)

0|0
  • şöyle çık dışarı bir turla derim.ama hava kötüyse otur kendine tatlı yap ve o tatlıyı paylaşma derdine düşmeden hepsini ye :)

0|0
  • sevgili yapsana tatlım sen :))

0|0
  • bize gelirsen sikintin gecer.

0|0
  • B*kunuzla oynayin derdi babanem bize.

0|1
  • bence uyumak uyu buda geçer ama sonsuza dek değil. hiç görüşmediğin birini ara konuş onla

0|0
  • Ben kendim çözüm bulursam sana da söylerim :D :)

0|0
  • Git biraz seks yap ya da otostop çek

0|0
Yükleniyor...