Birbirimizi seviyoruz ama bir türlü sevgili olamıyoruz. Neden? Beni sevmiyor mu? Ne yapmak istiyor?

Gizli Üye
Benim bir erkek arkadasim var 4 5 aydir konusuyoruz. Birbirimizi seviyoruz ama bir turlu sevgili olamiyoruz. Mesela konusmaya ilk başladığımızda arkadastik daha sonra duygularimizi birbirimize belli ettik. bir gece ben en ykin erkek arkadasimla disari ciktim telefonumuda evde biraktim buna cevap atamadim. Bu konu yuzunden 1 hafta konusmadik. O geceden beri aramiza bir sogukluk girdi. Eskisi gibi duygularini acmiyor bana. Kac kere kavga ettik konusmamaya verdik ama dayanamayip yine konusmaya basladik küs kalamiyoruz. Benim canımi sikan benimle buluşmayi hicbir zaman dile getirmedi. Cok utangac bir cocuk. Bide duygularini sakliyor beni kiskaniyor arada duygularinida açıyor ama hala bir hareket yok. Nedeni ne ki beni sevmiyor mu? Ne yapmak istiyor?
Birbirimizi seviyoruz ama bir türlü sevgili olamıyoruz. Neden? Beni sevmiyor mu? Ne yapmak istiyor?