Sevgilim Sadist Olduğunu Söyledi? Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Uzun zamandır sevgiliyiz , bana 1 hafta önce sadist olduğunu söyledi ciddi olup olmadığını sorduğumda ciddi olduğunu söyledi. Bende ilişkimizi etkilemeyeceğini söyledim
İlk kez ciddi olduğum biriside sadist çıktı ,
Birbirimizi gerçekten seviyoruz , birbirimize çok bağlıyız
Evlenince bu bana kötü bir şeyler yapmaz değilmi? pek araştırmadım ama acı çektirmekten haz alıyorlarmış
Onu çok seviyorum fakat evlendikten sonrada hayatımın mahfolmasınıda istemiyorum Evlendikten sonra gerçekten sıkıntı yaratır mı sadist olması cinsel ilişkide belli bir sınırda izin verilebilir ama ilişki dışındada yaparlar mı bu sadistler?
Sevgilim Sadist Olduğunu Söyledi? Ne yapmalıyım?