Diş ağrısına acil çözüm?

Dün geceden sabaha kadar diş ağrısı yüzünden kıvrandım tuzlu su hap herbişeyi denedim, yerlerde bu kadar kıvrandığımı hatırlamıyorum. Ve dişim yine başladı hafiften ağrımaya keşke gitseydim doktora diyorum bugün :( acil önerisi olan var mı bir daha o anı yaşamak istemiyorum lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Acil çözüm Voltaren iğne. Mışıl mışıl uyursun ağrısız.

Erkekler Ne Diyor 8

• bence bi diş hekimine görün dünyadaki en kötü ağrı diş ağrısı çünkü

• Eczaneye git arkadaşım dişinol diye bişey var 2tl al ondan sür dişine geçici olarak ağrıyı geçirir her evde bulunması gereken birşey

• eğer cürüğün açık ise karanfil çiğne uyuşmasını sağlıyor.

• Doktorda çekeceğin acı bunun çeyreği kadar olamaz. Hemen doktora git aslında bu ağrılar ilk ne zaman başladıysa o zaman gitmen senin için her zaman daha iyi olur.

• hiç vakit kaybetme ben ağrıyordu gitmedim 1 AY ÇEKTİM en sonunda dişim iltihaplandı daha kötü oldum 1 saat iş için gitmedim 3 saat dişçi koltuğunda yattım bence hemen git önerileri boşver

• en yakın doktora git

• diş agrısının ne kadar kotu oldugunu ceken anlar,apse gibi ileride geri donulmesi zor tedavileri onlemek icin oncelikle doktordan hemen randevu al.novalgin ve apranax gayet faydalı agrıyı dindirmek adına

• diş ağrısına en iyi çözüm apranax.. eczaneden alıp gel..10 dakikada ağrısını keser

Kızlar Ne Diyor 5

• hekime gitmen gerekir ama o zamana kadar karanfil yağı bulabilirsen onu sür.fazlası zararlı ama yine de ağrıyı idare eder

• Tuzlu suyla agıznı dezenfekte etceksın özellıklede agrıyan dişin uzerıne bir enjetörle .Karanfılıde dişin ustunde çiğne.Sabahta dişçiye gel..

• doktor :S kaçış yok

• evet yarın kesinlikle gitmem gerek...

• Evde karanfil varsa ez ve ıslattığın pamukla birlikte ağrıyan yerine koy.Doktorlarda ağrıyı keserken karanfil kokan ağır bir ilaç kullanırlar.Bir de karanfilin yoksa pamuğa kolonya döküp ağrıyan yere bastırarak pamuğu orda bekletebilirsin uyuşuncaya kadar...

• Rica ederim umarım ağrın geçer...

• tamam canım çok teşekkürler deniyim bi

• Zeytin varsa evde ortadan ikiye kes yarısını ağrıyan dişinin üzerine kapat. Tuhaf gelicek belki ama bazen hava almadığı zaman ağrı geçiyo eğer o yüzden ağrıyosa işe yarıyo. Bi dene istersen çok kötü bişeydir diş ağrısı yaa.

• evet aynen ya teşekkür ederim

Yükleniyor...