Sevgili nasıl bulunur?

Selam arkadaşlar.. ya benim uzun süredir sevgilim yok ve bulsamda hep kısa sürüyor bitiyor.. ben uzun süreli ciddi ilişki istiyorum.. güzel olduğumu söyler herkes fiziki olarak bir kötü özelliğimde yok.. ya size sorum şu SEVGİLİ NASIL VE NEREDEN BULUNUR?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• düzgün birisi bulmak çok zor bu devirde iyi arkdasların varsa onlarla haftada 1 defa falan buluş nebiliym işte ya bu sana ve çevrene bağlı ve sabır meselesi acele etme ve zeki bi kız ol

Erkekler Ne Diyor 16

• herkesın sevgı anlayısı farklı güzellik gözde... sevgi özde yasanır ayırmak gerek beğendiği için sevmek yeterli değil doğrular yalnısları yanlıslarda doğruları bulur genelde ama her zaman bır ıhtımal var doğru arkadaşlarla takıl onlar sana kapıları açar

• herkesın sevgı anlayısı farklı güzellik gözde... sevgi özde yasanır ayırmak gerek beğendiği için sevmek yeterli değil doğrular yalnısları yanlıslarda doğruları bulur genelde ama her zaman bır ıhtımal var umıdını yıtırme umarım doğru ınsanı bulursun kaderınde ne varsa onu yasarsın sen sadece cevrende doğru arkadaşlarla takıl onlar sana doğru ınsanların kapısını açar

• ekle tanışalım aramana gerek kalmaz :)

• ben 32 yaşındayım ve kendimi bildim bileli sevgiliyi geç doğru dürüst kızlarla dialoğum bile olmadı...

sevgili bulmak normal şartlarda zor hatta imkansız..Arkadaş çevresi,sınıf arkadaşı,spor salonu,kpss kursu,dans kursu,müzik kursu v.s. gibi yerlerde ancak arkadaş edinir ve dolayısı ile erkek partner(sevgili) edinebilirsiniz..

• Geniş bir çevre gerekir bunun için. Bulanlar arkadaşının arkadaşı ya da buna benzer varyasyonlardan faydalanıyorlar.

• Ararrsan bulamazsın,o kendiliğinden ve beklenmedik zamanda olur,arasan ham olur,içten ve sıcak kanlı olması gerekir,duygular karşılıklı olmalı,bir sözü bile yeter,sen karar ver,

• Bu soruyu gizli olarak değilde açık sorsaydın kesin bir çok aday çıkardı ama bu şekilde işin biraz zor :)

• Hadi buldun diyelim. Ne yapacaksın sevgiliyi?

• arayan bulurmuş :D

• numaranı ver gerisi kolay

• ergenlik zor zanaat arkadaş.. sen hele büyü sevgili seni bulur zaten

• Sevgilisi olan bi arkadaşına bana birini ayarla de tamamdır.. :D

• Bu nasıl bi sorudur arkadaş ? Merak etme o seni bulur. sen kız oldugundan eminmisin bu arada ? :)

• genel de bu tür sorularda sevgili arayanlar hep çevresi tarafından güzel bulunur..fizik iyidir..ne hikmetse

• şimdi gizli olmasan sana evlenme teklifi bile ederlerdi ama kaybettin

• Nefes alıyorsan cinsellik bölümünü denemelisin

Kızlar Ne Diyor 5

• izdivaça çık.

• o gizli karakterini acsaydın bulmustun simdiye kadar. bilmem anladnmı

• vala canım randevu alınır gıbı falan olmuo bu bi kesin en azından :)

• Bulunmaz aranmaz kader bu karsina cikar yer ve zaman belli olmaz

• sokakta erkek kaynıyor hepside laf atmaya meyilli giy miniyi de tehlikeli biraz

• abaza değil o abazan güzel kardeşim karıştırmayalım. ayrıca abazan kız yokturu mu çıkaralım bu lafından. yanlış tespit..

• souldancer çok tehlikeli

• her abaza bir erkektir erkekler abaza dır öyleyse her erkekte biraz abazanlık vardır

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...