Aldatmanın ders vermenin yolları nelerdir?

nasıl aldatabilirim en ağır şekilde ders vermek istiyorum.bir fikri olan ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hıç beklemedığını bırısı ıle aldat en yakın arkadası guvendığı bı kışı ılede olur ama bu senın sevıyenı dusurmesıne nedn olur sen ona dekı bende senı aldatırım ama ben senın kadar serefsız değilim senın sevıyene dusemem n ebok yersen ye bana bulaşma de sıktır et gıtsın

• bundan ıyı aldatma olamaz :D sımdı her ıkısınıde sıktır et

• kardesine dokundm ama kardesnn mesajlarını ablasına birbirleri ile görüştüğü anda attm

• super olmuş valla ıkınısınede dokundun mu pekı

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatmanin boyutu var cokbir üc bes kisiyi ayni anda idare etmek aha bu aldatma iste2 daha kaliteli birini bulup gitmek ,buna da aldatma diyen var bu aldatma degil her bekar kisi iyinin iyisini arama haki var buldumu da gider

• gözünün önünde seişecksinn ;)

• en yakın arkadaşıyla veya yakın çevresinden biriyle yada gıcık olduğu nefret ettiği biriyle

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver bence aldatma

• İlk önce bir arkadaşın oldugundan bahsedilir. İyi kız falan. O kızla aranı yaparsın yaparsın yaparsın. Sonra sevgilini bırakırsın. Ertesi gün o kız arkadaşına bahsttiğin kızla görünürsün. Çok pis oluyor

• bırakın arkadaşlar artık bu işleri giden gitmiş millet çatır çatır mala vuruyo sen burda benim gibi olmayacak benim ,gibi olmayacak yok nasıl aldatırım ..Bilinçli olalım azcık.

• Hiç uğraşma ders vermeye çalışırsın kız 2 günde atlatır olan sana olur.

• yine olan sana olur susmak en iyisi.

• döviyim mi söviyim mi :/

Yükleniyor...