Bir kadının eşine geçmişi hakkında yalan söylemesi ne kadar doğru?

Gizli Üye
İki gün önce, eski bir sevgilimin evlendiğini ve evlendiği adama ikinci sevgilisi olduğunu söylediğini duydum. Çok garibime gitmişti çünkü o bayanın dediğine göre ben 7. sevgilisiydim ve cinsellik tecrübesi de baya vardı. Hatta benimle beraberken neredeyse her gün, olmadı iki güne bir beraber olurduk.

Bu çok garibime gitti. Bir kadın neden böyle bir yalan söyler ki? Üzüldüm adam açısından. Bana düşmez sanırım bir şey yapmak ama siz olsanız ne yapardınız?
Bir kadının eşine geçmişi hakkında yalan söylemesi ne kadar doğru?