Sevgiliye söylenecek hitap şekilleri

sevgiliye söylenecek güzel değişik hitap şekilleri?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen sevgiline erkekim falan de bence, çünkü adamın nerdeyse senin kadar elleri var, ciciş böcüş deme adama, kodu mu oturtur valla.

• aynen :D ama 2 saatt soluorum herseyi o tıkanmadn soluyor ben netten bile bulamıyorum bitti:D

Erkekler Ne Diyor 7

• kadınım cok hos :D

• benim favori hitabım manjabi mc dir...

• kahverengi popolu yaratıgım

• Zaten ismi ile hitap etmemek en iyisi isimler karıştımı pek iyi olmuyor :)))

• Avrat-herif ikilisi iidr.

• Hokka burunlum diyebilirsin, yanındaki sevgilin ise.

• bal böceğiaşkımın en derin hissişekerparemcanımın cesedigülümsultanımbebişaşk meleğiböcükminnoşkedicikaşkımhayatımsevgilimbi tanemcanımaşkitomcicikomyawrumgüzelimdalımda açan nazlı goncamgüzelimyüreğimin diğer yarısıfikrimin ince gülüalabalık dudaklımbeyzadempapatyamkrokantlı fındık ezmemkara karanfilimakıllımözümiki gözümmaralımbebişimhayatımaşk melegimtofitameti pufumgülümfıstıkımkaramkaradutumçatal karamçingenemnar tanemnur tanembir tanemFIRTINAMIŞIGIMKALP ATIŞLARIMMUCİZEMROTAM vs vs...

• hitap şekli bizim işimiz panpa:D

• başka işin yokmuydu panpa yaa hiç de üşenmemişsin

• eyvallah:D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Gönlüm Hayatımın yarısı içimin ruhu ,bitanesisontanem tanemgöz bebeğim nazar boncuğum hayatımmmhayatımın manası gözümün nuru sultanımmkadınım ,erkeğimpaşam ömrümruh ikizimcandan ötemkaderimcanımmcanımmherşeyimmgüzel olan herşeycanımın taa içidiğer yarım evimin direği evimin kadını çocuklarımın anası :Daşktan öteömrümün geri kalanı sevgilimmmutluluğumun kaynağı huzurum herbişeyimbaşımın tacıgönlümün sultanı kalbimin prensesinefesimhasretimözlemimkıymetlimdeğerlimmmutluluğumun iksiribebeyimgülüşümkalbimin anahtarı

• gel buraya pislik diyorum:)

• Tontişim de böyk.

• aşktanem

• minik turtam (ayrılsın istiyosan)

• kara büyü gibi:D

• amaaaaannn:)

Yükleniyor...