• Sor
  • Bence

Bir kıza ne hediye alınır?

Daha çok yeni bir ilişkimiz var ve ona bir hediye alma ihtiyacı hissettim. Sizce nasıl bir hediye alabilirim?

En İyi Görüş

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Kızlar Ne Diyor 9

• Ağırlıklı olarak nelerden hoşlandığını biliyor olmalısın ona göre hediye seçiminde bulunabilirsin.

• çok beğendiğin bi kolyeyi yada bilekliği alabilirsin

• pembe kuvars taşlı(aşk taşı,rüya taşı); kısa uzunlukta kumaş sapı olan yuvarlak bir kolye..çok anlamlı olur..

• Gümüş şık bir kolye güzel olabilir

• Takı, kıyafet, ayakkabı, maddi durumun iyiyse teknolojik bir ürün.

• çikolata al :)

• nasıl biri olduğuna bağlı ama ilk basta klasik hediye :) güzel bi kolye alabilirsin :) ama bence 365 tane seni sevirorum yaz hağıtlara bi kutuya koy ve ver her gün uyandığında ondan bii tane okusun :) hem anlamlı hem kolay :))

• kalpli çukulata

Erkekler Ne Diyor 3

• Biraz onun kişiliğine önem ver, hediye seçerken, mesela sevdiği sanatçının albumu, arkadaşının kişisel ilgi ve zevklerine göre al mutlaka.. ;)

• İç çamaşırı..Dalga geçmiyorum hatta bugün böyle bi hediye karşısında ne yaprdınız diye bi soru sordum cünkü ben böyle bi hediyede bulundum

• bence ikinizde de eş olabilecek birşey olmalı. ama bu bir yüzük değil tabi ki. Ergenler gibi eş t-shirtlerden de alma. ne bileyim ufak tefek bir bileklik bile 'kısa zamanda ikimizi artık bir düşünyor' düşüncesini getirir belki aklına.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...