Bir kıza ne hediye alınır?

Daha çok yeni bir ilişkimiz var ve ona bir hediye alma ihtiyacı hissettim. Sizce nasıl bir hediye alabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• pembe kuvars taşlı(aşk taşı,rüya taşı); kısa uzunlukta kumaş sapı olan yuvarlak bir kolye..çok anlamlı olur..

• Ağırlıklı olarak nelerden hoşlandığını biliyor olmalısın ona göre hediye seçiminde bulunabilirsin.

• Gümüş şık bir kolye güzel olabilir

• Takı, kıyafet, ayakkabı, maddi durumun iyiyse teknolojik bir ürün.

• çikolata al :)

• nasıl biri olduğuna bağlı ama ilk basta klasik hediye :) güzel bi kolye alabilirsin :) ama bence 365 tane seni sevirorum yaz hağıtlara bi kutuya koy ve ver her gün uyandığında ondan bii tane okusun :) hem anlamlı hem kolay :))

• çok beğendiğin bi kolyeyi yada bilekliği alabilirsin

• kalpli çukulata

Erkekler Ne Diyor 3

• İç çamaşırı..

Dalga geçmiyorum hatta bugün böyle bi hediye karşısında ne yaprdınız diye bi soru sordum cünkü ben böyle bi hediyede bulundum

• bence ikinizde de eş olabilecek birşey olmalı. ama bu bir yüzük değil tabi ki. Ergenler gibi eş t-shirtlerden de alma. ne bileyim ufak tefek bir bileklik bile 'kısa zamanda ikimizi artık bir düşünyor' düşüncesini getirir belki aklına.

• Biraz onun kişiliğine önem ver, hediye seçerken, mesela sevdiği sanatçının albumu, arkadaşının kişisel ilgi ve zevklerine göre al mutlaka.. ;)

Yükleniyor...