Erkeklerin ve kızların sevdiği sözler! Size nasıl hitap edilmesi hoşunuza gider?

size nasıl hitap edilmesi hoşunuza gider?mesela sevgiliniz size nasıl seslenmeli?bana erkekim demesi hoş olur:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• erkeklerin sevdiği sözler : CANIMkızların sevdiği :canım tatlım aşkım birtanem ömrüm nartanem seni seviyorum seni özledim sensiz kalamamseni ............DAmağım dilim kurudu doyumsuzlar :(

• budur:)

• Öncekileri Göster
    • Çömez duzluk ... hiç duymadın mı sen söyle bir şiir
      nartanem.. nurtanem ... bir tanem ...
      ağaç isen dalımsım ahulum
      petek isem balımsın... du bi dakka yaaaaaa ! ! ! ! nen sen çok çakalsın :)

• muhahahahaha:D duzluk 1- reese 0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayatım,bebeğimm

• Sevgiyle ağızdan çıkan her söz hoşuna gider çünkü sevdiği için söylediğini bilirsin , sevgilim bana miyum der , yumiyumum der (eski tatlı tofita ibi şekerler bilirsiniz) bunlar bile çok hoşuma gidiyor ama en çok ruh eşim demesine bayılıyorum çok nadir söylüyor çünkü... :P

• :)

• canim canImin ici .HaYatim.omrum.sevgilim desin hep bana bende askitom caNim derim genELDE BIDE UREYIM

• ureyim= kalbim:) yani

• Öncekileri Göster
    • yüreğim değil o ureyim:)yani kalbim demek oluyor:)

• aYnen ogle)

• "meleğim" çok hoşuma gider halbuki meleklikle uzaktan yakından alakam yok ilginç :D

• şeytanım diyosun yani:)P

• sanırım :D

• tama biraz sonra başka bir soru sorucam tam senlik:)

• meleğim, hayatım ve gülüm.

• :) güzell

• nişanlım bana her türlü güzel seyleri söylüyo ama ben bir türlü diyemiyorum çagırırkende şişşt pişşt diyorum cok kızıyo

• one yaaa tanımadığın birine seslenir gibi:)

• hatunum.severım bu lafı

• :)) hımm tuttum bunu.

• Öncekileri Göster
    • :)) bırakmıyacağımmmmm:)

• :))))))))

• belli bir söz yok. içten gelen her söz güzel gelir.

• Şimdi öyle birşey ki bir arkadaşım var sevgilileri birbirini lan diyince bile hoşlarına gidiyor. Açıklamaları ; - Ne güzel işte aştık kendimizi rahatız birbirimize karşı. Yani insan seviyorsa her iğrenç dediğimiz sözden bile mutlu olabiliyor.

• :)

• ERKEĞİN SEVDİĞİ SÖZ ''ERKEĞİM''KADININ İSE ''KADINIM''DIR..

• evet işte yanii erkeğim denmesi harika bir şey:)

• gönülden söyleniyorsa her söz hoştur,sadece ağız alışkanlığıysa anlam ifade etmez..

• ömür boyu gönülden söyleyecek birini bulursan kafese kapat derim:)

• herkesin ağzında aşkım aşkım sakız olmuş,cıvık cıvık söylendiği zaman miğdem bulanıyor.her güzel söz yürekten söylenmeyince kulak asmam demek istedim.ben kimseye yürekten hissetmeden farklı hitap etmem.ne yani şimdi benide kafese kapatsınlar o halde:))

• seni bulan akıllı ise kapatmalı bence:)

• ondan istiyemem böyle bişeyi onun içinden bana nasıl seslenmek geliyosa o benim hoşuma gider önemli olan onun benim için ne düşündüğü.

• :)ok

• yeterince seviyosam, mahmut dese bile olur yani.

• mamutmu:))))

• mahmut, remzi, şükufe. hepsinin gideri var.

• :) yeterince parası varsa yeterince seversin sen:)P

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...