• Sor
  • Bence

Evli kadınla bekar erkeğin yakınlaşması hangi sonuçları doğurur?

Aynı ortamda çalıştığınız evli bayan arkadaşınızla bekar erkeğin yakınlaşmasına şahit olsanıZ tepkiniz ne olurdu?Erkekte sohbet etme onun yanında... Daha Fazla

En İyi Görüş

• qenelde bunun olmassı cinsellikten diye duyuyorum!ama zevkine gidip başka bi adamla konuşuyorsa her ikiside idamı hakkediyordur vee allah katında cok bütyük bi günah zina yapmış olur!

• ne saçmasınız ya..

• ne saçması ya bi git saçma diomuş bu olabilir başka bi neden varsa söylede bilelim!

• imam efendi yine fetva verdi:D

Erkekler Ne Diyor 17

• bunlara karşıyımsorun vrsa boşan

• kaçamak ilişkinin başlangıcı

• yorum yok.

• kırdım zincirleri kim tutar benii:))

• :))

• hoş bir durum değil. pekçok olumsuz örneğe şahit oluyoruz. devamında ya erkek kadına şantaj yapıyor, ya kadın artık tek erkek ile yetinmeyip coşuyor! ya boynuzlanan erkek bunalıma giriyor. helede çocuk varsa eyvah ki ne eyvah...

• kızı seviyorsa kocam aldatsın beni..bu aladtmaya girmez zaten ayrılırım..

• xburcum, sevgi aşk güzel şeylerdir. ama var olan sevgiyi nereye koyacaksın? bu tür ilişkiler başlarda güzel olsa da sonrasında kimsenin istemediği hiç hoş olmayan olaylar olmakta ve en beklenmedik zamanda insanların karşısında ciddi sorunlar oluşturmakta. ben şahidim pek çok kişi için bu sevgi, aşk saplantıya dönüşmekte ve hem kendilerine hem çevrelerine zarar vermekte. bu arada karı koca arasında sevgi aşk kalmamışsa doğal sonuç olarak arkadaşın yaşadığı durum oluşuyor.

• sonu cinsellik olacaktır. Bırakın sevişsinelr :D

• kadının derhal kan tahlili yaptırması gerekiyor bu durumda. ulan ne aşağılık bir durum.. arkadaş kadın eşinden memnun değilse cehennem olur gider.

• kocasını adaldacaktıren yakın zamandasonra kendini .rospu yerine hissedecektir

• buralarda bir laf vardır joe no ss no güven

• ne halt yerse yesin yapacak bir şey yok.kadın-sevgilisi-kocası düşünsün.en çok da kadın düşünsün hatta gebersin

• iyi niyetle konus ma olursa sorun olmaz herkes herkesle konuşur ama niyet bozuksa hos olmaz

• evte genelde pek bişeyi takmam aşık olunca:)

• ...Zina sonucunu doğurur, İhanet doğurur. İhanet eden, günün birinde mutlaka ihanet'e uğrar İnsan nefsine sahip olabildiği kadar İnsandır. Kendine olan saygısını kaybetmesi de cabası

• 2 gönül bir olunca samanlık muhabbeti

• alan memnun veren memnun 2 kişi konuşurken 3 kişiye ne yemek düşer o beli :)yoksa öyle bir yakınlaşmamı mevcut etrafında

• Maalesef öyle.ama arkadaşım inkar ediyor olur mu öyle şey diyor.Karışmıyorum hakkım da yok ama şahit olmak kötü bir duygu.

• Öncekileri Göster
    • Eşinden ilgi görmüyor zaten konuyu bildiğim için tuhafıma gidiyor bu davranışları.Erkek bunu yapıyorsa bile bile onun adamlığından şüphe duyarım zaten.

• eşi karısıyla ilgilenmiyor o kadında başka bir erkeğe yöneliyor o erkeğin hayır olmazmı demesi mi gerekir sence :)
      yada bu adam hıyarın teki eşiyle ilgilenmiyor kapıma gelmiş evli olsada dünyama alayımı der

• müdahale etme hakkım yok.karışmam

• alah o günleri bana göstermesin.kimseye göstermesin.

• adım gibi eminim kadın eşine bu şekilde davranmıyordur. ve bırak eşini zamanla kendisine olan saygısını bile kayıp eder.

Kızlar Ne Diyor 12

• her koyun kendi bacağından

• Bende Düşünüyorum ADANA DAN kaçamak birşeyler yaşamak isteyen bayanları bekliorum

• tatlı kaçamakların başlangıcıda olabilir bir arkadaşlık yakınlaşmasıda.

• Bende Düşünüyorum ADANA DAN kaçamak birşeyler yaşamak isteyen bayanları bekliorum

• Tepki vermem kendi problemleri. Beni etkileyecek bir durum yoksa ortada karışmam.

• onalr doğru buluyosa beni ilgilendirmez.

• bırakın sevişsinler savaşacaklarına sevişmeleri daha iyidir:D

• Sen isine bak :) kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmemeli senin için yAnlis olan onun için degil demekki...

• Ahlaki çöküş!.. Varsa sorun boşansınlar, öyle devam etsinler..

• Genclerin cani cekmis sevismisler birakin bize dusmez.

• Bunlar olayı aşmış derdim.Ancak illaki kadının bekar erkeğe ilgisi olacağı anlamına gelmezdi bu izlerdim bi süre.Kadınsan anlarsın diğer bi kadının haraketlerinden ne olacağını eğerki anladım aralarında bişey var.Hiç sesimi çıkarmam hem bana neki alan memnun satan memnun boynuzladığı kocası düşünsün.Hem her gördüğünü her duyduğunu söyleyecek olursan bu hayatta 9 değil milyonlarca köyden kovulursun..

• Kadın kocasından ilgi yoksunudur, erkekte farklı bir ..m peşindedir. Ne olursa olsun sonu hüsran.

• bişey olmaz aynen devam...aşk varsa bana göre kıracaksın zincirleri..

• gözü pek arkadaşım

• Öncekileri Göster
    • :)

• ilgi alanım dışındalar

Yükleniyor...