Aldatmış sayılmam değil mi?

Sevgilimle haftalık, olağan kavgamızı ettik bunun üzerine deli gibi sinirlenip üniversitedeyken aşık olduğum adamı aradım ki kendileri en yakın arkadaşım olur. İkimiz birlikte sabahtan akşama kadar içtik, güldük, eğlendik. Sonra ona karşı içimde bir şeyler olduğunu hissettim. Yani en azından keşke bu adam sevgilim olsaydı diyorum, çünkü beni anladığını biliyorum ama sevgilimi çok seviyorum. Bu durumda da sevgilimi aldatmış oluyor muyum? Lütfen hayır diyin kendimi suçlu gibi hissediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim sevgilim benle kavga ettikten sonra, üniversitede aşık olduğu biriyle sabahtan akşama kadar (ki tersi daha feci bir olay olurdu) içecek, gülecek, eğlenecek... Anaaa düşünmesi bile korkunç.Kavgada kim daha hatalıydı bilmiyorum. Suç ondadır, sendedir ayrı konu.Ama sevdiğimi söylediğim bir insanın bana sinirlenip böyle yapması, kimleri sevip/sevmemem gerektiğini tekrar düşünmeme sebep olurdu... Şimdiden böyle ise evlenince... Bakalım adam ne zaman öğrenecek bu yaptığını... Bakalım mide asiti ne kadar kuvvetli...

Erkekler Ne Diyor 13

• aldatmışsın

• sen en tehlikelisini yapmışsın beyninle aldatmışsın bedenin ne anlamı kaldıki ;)

• bence seni siteden atmak lazım! :p katli vacibtir bunun! :p

• Evet aldatmış sayılırsın. Aldatma bedenle yapılansa, senin zihninde kurguladığın şey yüzünden yatacak yerin olmamalı. Bunu yaparsınız. Çocuk birşey yapmış olsa, çok aşığım o beni anlamadı. Hayvan, duygusuz erkek olur. Bırak allah aşkına. (Çok kızdım. Asabileştim. Tüylerim diken diken oldu. Acaba eski kız arkadaşım benimleyken böyle birşey düşündü mü? Diye düşünürken.)

• sizin gibiler yüzünden biz gerçek seven erkekler acı çekiyoruz...bazıları ayrılıp ertesi gün başklasını seviyo bunu aldatma saymıyor bence bu bile aldatmadır...seninki daha ilerisi...

• Aldatmışsın kısa ve öz .. kalp başka yerde beyin başka .. sevgilini sevmiyorsun alışkanlık.. başka tatlar arıyorsun otur düşün bakalım yakıştı mı bu sana :)))

• Sevgilinden once sen kendini aldatmissin ki onu aldatmani neden takiyorsun? Ve evet eski askinla gorusmen ihanettir sadece arkadasin diye bahane bulma, sevgilini de sevmiyorsun bosuna yorma kimseyi

• tamam ama seni anlayan kişi sevgili oldugunuz zaman da aynısı mı olacak acaba bu da bi soru işareti

• Kandır sen kendini, kandır...

• Teğet geçmişsin.

• yatmak disinda herseyi yapmissin zaten yok bide keske sevgilim olsun diyorsun yahu azonce sevgilinle 2 yildir ayriyim ayrilamiyorum diye sormamismiydin sokaktakimadam al sevgilni bir psikologa gidin :)) en mantiklisi bu

• Beyninle aldatmışsın.... Senin için düşüncelerin mi önemli bedenin mi?

• yaptığın doğru olmasada, aldatmış sayılmazsın. Ama tuhaf olan sen kimi seviyosun?

• anladım ama bunları düşünme aklın dahada karışır.

• Sevgilimi seviyorum ama o eski aşık olduğum kişiyle çok iyi arkadaş olduğumuz için ve arkadaşlığımızı yıllardır devam ettirdiğimiz için sevgili olsaydık nasıl olurdu merakı yaşıyorum.

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır

• Aldatmışsın...Aldatma bir tek fiziksel olmuyor.

• yok aldatmamışsın ayrıca içinde bir şey olduğunu da düşünme boş yere o an sevgiline kızdığın için öyle düşünüşsün

• Yaa eski sevgilinle nasıl arkadaş kalabiliorsun anlamış degilim...başta senin onunla görüşmen hata bnce..

• vaybe o kadar erkek içindeyim hiç biriyle sabahtan akşama kadar içip gülüp eglenmedim enteresan tarafı hiçbirinede birşey hissetmedim.Eski yurdumda kalan kız arkadasımın sevgilisi ondan neden ayrıldı biliyormusun kız gidip sınav için erkek arkadaslarının birinin evinde kalmışta ondan gerçi ben erkek olsam ben ikinizden de ayrılırdım ama neyse hem başka erkek yok mu da onu aradınhani kız olmasam neden onu aradıgını tahmin etmek zor da ben senin o anki zayıf duygularınla hemen birine sıgınma ihtiyacı hissettiğini anlıyorumama aldatmış sayıldıgını düşünmüyorum.sadece birdaha üniversitedeki çocukla görüşme

• @gencbas
      inan bana gayeet gülüp egleniyorum
      ama o manada gülüp eglenmiyorum
      misal
      lan oglum ne neeerden aklına geldi hahah a ha gibi
      ayy ne kadar tatlısın gel bir yanaktan makas alacagı hahahah niyazi gibi değil

merak etme ben yeri geldiğinde ... ;)

• Erkeklerle bir erkek gibi takıldığın için gülüp, eğlenemiyor olabilir misin?

• Sence senın sevgılın unıversıtede aşık oldugu kızla böyle gezse eglense ne yaparsın.Ve halen içinde o adam var. Ve belkı bıraz sana ılgılı davransa sen şu ankı sevgilini terk edeceksin.bana göre benım sevgilim bunu bana yapsa ölümcül bir hata işlemiş olur.

• Aldatmış olmuyorsun sadece sevdiğinde bulamadıklarını diğer arkadaşında bulduğun için aklın karışmış.Şuna karar vermelisin sen seviyorum dediğin kişiyle mutluluğu bulabilecekmisin?Onunla da sabahtan akşama kadar içip gülebileceğin bir ortam yapabilecekmisin?Doğru insan mı sevdiğin?Bence bunları düşün ilerde mutsuz olma

• Gerçekten iki arkadaş gibi eğlendiğinize inanıyorsan aldatmış sayılmazsın. Ama pekte yakın olma derim, duyguların karışmasın..

Yükleniyor...