Fuar hostesiyim. Müşteriden teklif aldım. Amacı ne sizce ?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba hepinize.İstanbulda büyük bir ajansta fuar hostesliği yapıyorum.Tabi fiziki özelliklerim iyi.Oldukça büyük bir şirketler grubuna bağlı bir markanın standları için bizim ajanstan 3 fuar hostesi kiraladılar.Biri bendim.Standda tabi markadan görevlilerde vardı.Sonra bir telaş oldu.Herkes koşturuyor.Sonra kızın biri bana Tüm şirketlerin bağlı olduğu holdingin yönetim kurulu üyesi standı ziyaret edecek toparlan biraz dedi..Ben böyle yaşlı bi adam gelecek falan diye bekliyordum.Önden iki güvenlik görevlisi biraz koridoru açıyordu.Adamın yanında arkasında 5-6 erkek-kız vardı.Tam göremedim yaklaştı biraz bi baktım 27-28 yaşlarında karizmatik takım elbiseli ama çok ciddi yakışıklı bir çocuk..3-4 dk kaldı zaten stadda benle sohbet etti özellikle.Yeni çekecekleri reklamda yeni yüzleri olmamı istedi akşam yemeğe davet etti.Yemekte benle ilişki yaşamak istediğini hatta bu beraberliğin evlilikle noktalanması için elinden geleni yapacağını falan söyedi bende çok ani oldu biraz zaman lazım dedim. Sizce ciddimidir niyetlerinde bende evlenmek istiyorum artık onun gibisinide bulmam zor ama güzel bir kızım farklı amaçları olabilir mi ? Gerçekten ciddi ve sonu mutlu bitecek bir ilişki istiyorum artık.
Fuar hostesiyim. Müşteriden teklif aldım. Amacı ne sizce ?
32 Cevap