Seneye evleniyorum. Düşündükce korku sariyor beni bazen. Bu korkular normal mi?

keeneahnung
Yaşim 24, nişanlim 25. Seneye evleniyoruz. Erken bir yaş degil aslinda. Ama bazen düşündügümde büyük bir hata yapiyormuşum gibi hissediyorum (sebebi yok). Nişanlimi cok seviyorum ve ondan eminim. Ama icimde bir korku var işte. Bu nedemek oluyor ve normal bişeymi?
Seneye evleniyorum. Düşündükce korku sariyor beni bazen. Bu korkular normal mi?