Erkeğe yapılabilecek en güzel sürpriz?

Basit birşey değil istediğim ona yaptığım süprriz ile havalara uçmasını, mutlu olmasını istiyorum. Sizce ne olabilir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tamam seni samimi gördüğüm içi senin için düşünüyorum evet bir dakika ha tamam ;)öncelikle bir erkek oldugumuzu düşünelimsevgilinin verecegi en degerli sey ona ait bir şey olmalı o zaman sen kendin yaparsan daha iyi olurçünkü ben çok güzel kalp şeklinde kutu içinde çikolata almıştım (epeyde pahalı idi ha )içinede bir mektubumu koymuştumhediyeyi görünce o kadar sevinmemişti ama mektubu içinde görünce çok mutlu olmuştuotuz iki diş olayı yani :))bence sende sana ait bir heediye veryaptıgın bir yemek ördüğün bir kazak eger resim kabiliyetin varsa onun portresini çizebilirsinbiraz senin emegini taşısın yeter yani

• söyle balım söyleeee yaparım =))

• ya ben sana onu çok mutlu edecek şeyleri söylerimde :))
      sen cidden onları yapabilirmisin ;)
      benim teknoloji bile o kadar gelişmiş değil :))

• cok saol güzeldii.. ben yemek yapıyorum zaten ona tatlılar t-shörtler fln aldım kabrı fln fln bunları astım yanı farklı bısı ıstıyorum bu ara onun moralı bozuk ıyı gelecek bısı bu arada sölemeyı unuttum kamp süprızıde yapmıstım ona =)

Erkekler Ne Diyor 4

• hayatımdan çıkması mesala süper olur..

• senden hamileyim de kesin bayilacaktir ama sevinctenmi baska biseydenmi bilemem :)))))

• oda biliyor olmadıgımı =)

• beklemediği bi anında yapıs dudağına havada uçar :D

• ilerisie git ozaman :))

• herzaman yasadıgımız seyler bunlar

• hmm erkek olarak bakayımsevgilim ne yapsa havalara uçardımkendi emeği ile birşey yapmışsa çok sevinirdimkendi emeği olan birşeybasit bile olsa içinde duygular yülkü birşey...bana bere örseydi mesela onu kucağıma alıp döner döner, delicesine koşar dururdum (hava yağmurlu olunca aklıma bere geldi valla)düşündüm de.. aslında bir bakışı bile yetermiş bana.. beklentim fazla değil demek ki.. benden sana fayda yokmuş bu konudaya güzel bir browni yapsa mesela dünyanın en mutlu erkeği ben olurdumiçinde sen olan birşey olmalı.. hediyenin kendisi değil de onun seni ifade etmesi, seni hatırlatması önemli.. yada biliyorsan almayı düşündüğü birşey, ona sen alıp hediye edebilirsin en basitinden; hoşuna gider fakat kendi emeğinle yapılan birşey daha özel olur ^^ tabi bir el yeteneğin varsa süper olur

• çikolata diyorlar mutlu ediyor diyorlar
      düz mantık benimki
      ama sevdiğim kadının ellerinden çıkmış birşey çok hoşuma gider açıkçası
      O da sevecektir böyle birşeyi ^^

• hiç yapmadım :D ama yapıcam ıslak kakaolu kek =)

• şimdi başla kışa verirsin bence :)
      çikolatanın muhteşem gücüne inanarak hala çikolatalı kek tavsiye ediyorum, daha önce ona hiç yapmadıysan tabi

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• sevdiklerini bir yere getirip orayı süsleyip ona sevdigi bir müziği soylebilirsin biraz cesaret :))

• yemek yap dıyecegım ama bunu pek önemsemez,hedıye al dıyecegım buda sıradan sen en ıyısımı ona hiç olmadık anda olmadık yerde oral yapBunun heyecanınıaklına geldıkçe hep yaşayacaktır :)))))

• başbaşa kalıp, ona çok özel olduğunu hissettir.. ;)

• ben soruyu sorana cvb verdim, ama senin aklın başka yerde, sana ne kim ne yaparsa yapsın..

• yaramazlık yapsınlar yani öyle mi :))

• hiçbir erkek için deymez zahmete girmek. erkekler sadece kendileriyle olunduklarında mutlu olurlar. istisnalar hariçtir

• istisnalar hariçtir kurtarmadı mı:)

• Çok ağır oldu bu ya (:

Yükleniyor...