Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bir erkek ne yaparsa sevdiği kızı kendine bağlayabilir?

Erkek sevdiği kızı kendine nasıl bağlar? Ne yapmalı veya ne yapmamalı ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• onu gerçekten sevdiğini hep belli et sadık ol ve özel günleri hatırla arada süprizler yap inan sana bağlanır:)

0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• ciddi ve inandırıcı olmalı erkek..

0|0
  • Sevdiği kız da onu seviyorsa herhangi bir şey yapmasına gerek olmaz. Kız ona bağlı olur zaten

0|0
  • Sadece gercekten,hıssederek ve hıssettırerek , adam gıbı sev ...

0|0
    • Şimdi ben adam gibi seviyorum da o biraz soğuk onu kendime bağlamk istiyorum

• O zaman sakın zorlama onu yoksa hepten kacırırsın ,sen sadece sev onu adam gıbı sev ama. Bıraz sabır sanırım

• 2 ay oldu benim için farketmez kendisinede dedim beklerim seni diye

• cok genel bir soru bu :) biraz detaya gir yardım edeyım

0|1
    • Eee Şimdi ben çok seviyorum bu kızı 8 aydır seviyorum 2 aydır da deneme aşamasındayız ben bu kızı kendime nasıl bağlayabilirim ?

• ewet ya yaptığı nazı tiribi görsen :) ama çok tatlı işte :)

• biraz daha yardımcı olsaydın keşke ya ?

• Mutlu etsin onu, yeter de artar bile .

0|0
  • sahiplenecek

0|0
  • kıza karşı kibar, sevecen olursa. onu sahiplenirse, korursa, kötü günlerinde yanında olur ve onu teselli ederse bağlanır.

0|0
    • peki kız araya mesafe koyuyosa ne yapmalı erkek ?

• ilişkiniz daha yeniyse mesafe koyması normaldir. sonuçta kızlar ; erkekleri tanıdıkça sever. ama yeni bir ilişki değilse bilemicem

• 2 ay oldu yani bilmiyorum napmalıyım ?

• mutlu et ama tam anlamıyla mutlu.

0|0
  • ilgisiz davranırsa

0|0
  • hiçbir erkek beni kendine bağlayamadı. çünkü hiçbr erkekten hoşlanmadım. enteresannn. upss galiba ben şey bennn. neyse.

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türk kızıysa : para dolu cüzdanı göstersin yeter.

avrupalı ve abdli kıza : onu gerçekten sevdiğini ispat etsin yeter.

0|0
  • bağlayamassın...

onlar gidici ayak numaraları yapar ve giderler

0|3
  • bazen ne yaparsan yap zamanı gelince giden gider sen kendin gibi olda seni sen olduğu için sevsin.

0|1
  • çenen varsa victoria scret ın modelleri ile bile aşk yasarsın dostum :)

0|0
  • Kusura bakma ama ben sana yardim edemeyecem cunku kizlari anlaya miyim :D kizlar

0|0
  • Bağlamak kolaydır ama taktikle anlatılacak şey değildir.Bir kere yaşarsan anlarsın zaten ;)

0|0
Yükleniyor...