Bir erkek ne yaparsa sevdiği kızı kendine bağlayabilir?

Erkek sevdiği kızı kendine nasıl bağlar? Ne yapmalı veya ne yapmamalı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onu gerçekten sevdiğini hep belli et sadık ol ve özel günleri hatırla arada süprizler yap inan sana bağlanır:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevdiği kız da onu seviyorsa herhangi bir şey yapmasına gerek olmaz. Kız ona bağlı olur zaten

• Sadece gercekten,hıssederek ve hıssettırerek , adam gıbı sev ...

• Şimdi ben adam gibi seviyorum da o biraz soğuk onu kendime bağlamk istiyorum

• Öncekileri Göster
    • O zaman sakın zorlama onu yoksa hepten kacırırsın ,sen sadece sev onu adam gıbı sev ama. Bıraz sabır sanırım

• 2 ay oldu benim için farketmez kendisinede dedim beklerim seni diye

• ciddi ve inandırıcı olmalı erkek..

• cok genel bir soru bu :) biraz detaya gir yardım edeyım

• Eee Şimdi ben çok seviyorum bu kızı 8 aydır seviyorum 2 aydır da deneme aşamasındayız ben bu kızı kendime nasıl bağlayabilirim ?

• Öncekileri Göster
    • ewet ya yaptığı nazı tiribi görsen :) ama çok tatlı işte :)

• biraz daha yardımcı olsaydın keşke ya ?

• Mutlu etsin onu, yeter de artar bile .

• kıza karşı kibar, sevecen olursa. onu sahiplenirse, korursa, kötü günlerinde yanında olur ve onu teselli ederse bağlanır.

• peki kız araya mesafe koyuyosa ne yapmalı erkek ?

• Öncekileri Göster
    • ilişkiniz daha yeniyse mesafe koyması normaldir. sonuçta kızlar ; erkekleri tanıdıkça sever. ama yeni bir ilişki değilse bilemicem

• 2 ay oldu yani bilmiyorum napmalıyım ?

• sahiplenecek

• mutlu et ama tam anlamıyla mutlu.

• ilgisiz davranırsa

• hiçbir erkek beni kendine bağlayamadı. çünkü hiçbr erkekten hoşlanmadım. enteresannn. upss galiba ben şey bennn. neyse.

• galiba. gibi gibi

• lezbyen misn

Erkekler Ne Diyor 5

• türk kızıysa : para dolu cüzdanı göstersin yeter.avrupalı ve abdli kıza : onu gerçekten sevdiğini ispat etsin yeter.

• bağlayamassın...onlar gidici ayak numaraları yapar ve giderler

• çenen varsa victoria scret ın modelleri ile bile aşk yasarsın dostum :)

• :)

• bazen ne yaparsan yap zamanı gelince giden gider sen kendin gibi olda seni sen olduğu için sevsin.

• Bağlamak kolaydır ama taktikle anlatılacak şey değildir.Bir kere yaşarsan anlarsın zaten ;)

Yükleniyor...