Sevgililer ne yapar?

18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı şimdi bi kız var gibi sürekli gözü üstümde hep beni izliyoooo soruma gelince ben kıza nasıl açılcam hadi açıldım sevgililer ne yaparki :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle güler yüzlü ol ama pişmiş kelle gibi sırıtma.sonra samimi tavırlarla hal hatır sor.okul vs nasıl gidiyor neler yapıyorsun filan diye havadan sudan bahset.onun cevaplarına kendi cevaplarını ekle bende şöyle yapıyorum böyle yapıyorum filan.sonra zamanının nasıl geçtiğini genel olarak neler yaptığını sor ama peş peşe ve heyecanlı şekilde sorma ürküütürsün kızı.sonra ona;Müsait olduğun bir zaman bir mekanda kahve içelimmi?samimiyetimize vesile olur veya arkadaşlığımıza vesile olur diye teklifte bulun.ama tekrar özellikle söylüyorum HEYECANLI GÖRÜNME KIZI DA FAZLA HEYECENLANDIRMA VE GÖZLERİNİ GÖZLERİNDEN SAKIN AYIRMA..;)bu kıyağımı da unutma:)

• eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevgililer sevişir.

• seviyosan git konuş bence :D

• bence ilk önce deneyim olsun diye bi kızla tanış çık ğren sonra hoşlandığın kıza çıkma teklifi et

• kızın karakterine göre degisebilir bu durum

• herseyi paylasır aslında acı tatlı hayatın tüm yüklerini ve güzelliklerini paylasırlar. sıkıntıları birbirlerinin omuzlarından yüklenip hafifletirken mutlulukları birbirleriyle paylasıp coğalırlar aslında.

ama bu deidğim buralar hep dağ tas ikendi..

• sevgililer buluşur gezer havadan sudan konuşur..güler eğlenir..öpüşür.bu kadar yeter sizin için şimdilik...

• başka:)

• @robin sen aklını çelme..küçük o daha..senin gibi erkenmi başlasın..öpüşmek filan:)

• acılack daha yawru, fılan falanlar aradan cıktı mı onunda canı ısteyecek öpmek :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• kişiye gore degısır bu öpüşür sevişir gezer tozar yemek yer snemaya gıder vs vs zamanla öğrenirsin

• git söyle konus çirkinde olsa cık alısırsın sonra

• konuşur muhabbet eder.beraber simit yersiniz.el ele tutuşur gezersiniz.

• Bi b*k yapmazlar elele gezerler arada sırada öpüşürler birbirlerine felan karışırlar birbirlerini kıskanırlar gereksiz tripler atarlar biraz ileriye giderlerse seks felan yaparlar. Böyle şeyler işte...

• hahaha :)))

• ağzını yüzünü seviyim

• Bende senin yasina yakinim hic sevgilim olmadi bu yuzden uzme kendini :d benide bi kız izliyor surekli napsam:d

• :d

Yükleniyor...