Sevgilim ilgisiz davranıyor, ne yapmam lazım?

erkk arkadaşm bnaa ilgisiz davranıyor ne ypmm lazım. İlgisiz davranmasınn sebbide işe girmiş olması ama bn artık dayanamıyorm onn sevgisiini ilgisiini hissedemiyorm ama ayrılamıyoruzda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İş hayatı ilgiden alıkoyar dostum, sabırlı olman gerekiyor... Üzülme, o seni seviyordur, ama iş denilen şey ciddidir, bu yüzden üzülme ve boşuna aranız bozulmasın...

• Şu an aramız o kadar kötü ki bi nebze düzeltebilsem dayanamaya çalışıcam ama ...

• Öncekileri Göster
    • Hımmm durum kötü gibi... Bir ay süre biç bu ilişkiye... Zamanından kaybetmiş olmazsın. Dediğimi yap özrünü dile ve üzerine gitme, hatta mesaj dahi atma... Bu sessizliğin onu enterese etmiyorsa, ne oluyor diye sormuyorsa, her hafta bahaneler çıkarıyorsa, buluşmanızda mesafeli davranıyor ve çok gözlerini kaçırıyorsa bir ayın sonunda yollarınızı ayır. Çünkü bahaneler hiç iyi şeylerin alameti değildir. Hep böyle başlar ilişkiler kopmaya...

• Pekala dediğinizi tekrar yapacağım ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Buluştuğumuzda her şey güzel oluyor çok mutlu oluyorz

Erkekler Ne Diyor 4

• Hele br de işkolik tipte biriyse ben söyliyeyim sana kadınlığın biter. Etrafımda örnekleri var.

• Şöyle söyleyebilirm. İşe önem veriyor geleceğimiz için diyor

• Acele etmemek ve gidişatı görmek lazım. Hayat sadece para ve iş değil. Zaten bunu söylemeye gerek yok ama bazı insanlar para kazanmak uğruna eve zaman ayırmıyor. Kadının hayatı ise adamın yolunu beklemekle geçiyor.

• evt maalesef çok doğru söylediniz

• ılgısızlerın . . .

• 1 ) asla unutma aşkın kanunu kacan kovalanır

• evt sanıırm burda çok haklısın. O öyle davrandığı için o kadar çok üstüne düştüm ki. Peki bende mi ilgisiz olayım ne yapayım

• O zaman bir süre daha böyle yaşamaya devam edeceksin; sonra ise artık dayanamayacaksın ve ayrılacaksın.

• sanırım yolun sonu ayrılık ama ailem biliyor ve ailem de bize o kadar güveniyor ki ayrılırsak aileme karşı utanç duyarım

• Öncekileri Göster
    • Teşekkr ederim

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• benim sevdiğim erkekte çok ağır bi işte çalşyr ve sbh ezanında kalkıp işe gdyr akşm gelyr ve halyle çok yorgun oluyr çoğu zmnda sinrli ilgsz davranablyr sonç itibaryle ve uyku bastryr hmn bnde bazen kızdğm zmnlarda oluyr ama anlayşla karşılıyrm hep çnkü o haldeyken yorgunken uykusuzken ben sevdiğimden bana hep ilgi göstermesini konuşmasını güzel sözler söyleyp iltifatlar etmesini bekleyememki szide anlyrm ama szde brz anlayşlı olun sevdiğinze karşı kenedenizi onun yerne koyn ve çok üstne gtmeyn bence..

• işede gitsin senlede ilgilensin çokmu zor...

• evt bu bu kadar zor olmamalı. Seven erkk vakit yaratmalı banada zaman ayırmalı

• bencede..

• sabah işe gidiyor gece yarısı geliyor bide benimle kavga edip uyuyor. ilgiyi geçtim bari kavga etmesin. beterin beteri var ;)

Yükleniyor...