Acilen zayıflamam gerek, ne yapabilirim?

arkadaslar acılen ama cok acılen zayıflamam gerek yanı 1 haftada enn az 5 kılo vermem gerek ne yapmam gerek ne olur yardımmm:(((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende baslıyorum bugun

her kış sınırsız herseyi yerim yaza 1 ay kala hepsini veririm

o 1 aylık süreçte;

günde tek öğün yerim (akşam 8 den geç olmamak şartıyla)

o tek öğünde de tercihen tavuk falan o tip şey yemeye gayret ederim ekmeksiz ürünler

ıvır zıvırı sıfıra indiririm

ekmek asla yemem

20 paket diyet biskuvisi alır acıkınca arada 1-2 tane atarım

bol su içerim

kola mola içmem...

pek saglıklı bir yöntem diil ama aç kalmadan bu şekilde veriyorum valla fazla ne varsa

• tesekkur ederım bende bunun gıbı yapıyorum ama bu sefer daha hızlı lazım haftaya tatıle cıkıcam onun ıcın vermem gerek:(

• spora da baslarim tabi soylemeye bile gerek yok

sporsuz verilen kilo geri alınır

Erkekler Ne Diyor 10

• ıkı ana kural var aksam 7 den sonra bısı yemıyorsun ekmegı gunduzlerı ogun basına en fazla ıkı dılım yıyorsun abur cubur asla sekerlı seyler asla yemıyorsun aksam 7 den sonra sadece su ve bır elma yıyorsun...ben uyguluyorum ve basarılıyım.

• devamlı aktif olmalısın ekmeği azalt limonatyı eksik etme hayatından ananas yemeyi ihmal etme öğünler harici yemek yeme derim ama yinede çok acil diyorsan bi diyetisyene gitmelisin :)

• az ye çok çalış bol su iç ilaç kullanma mutlak yan etkisi var her ilacın

• Zayıflayamazsın ne yazık ki 1 ayda bile okadar kilo vermen sağlıklı olmayabilir, vucüt kütle indeksine bak eğer limitler içerisindeyse kilo verme, çok gereksiz ve sağlıksız olabiliyor. Umarım yaz geldi diye kilo vermeye çalışmıyorsundur!

• Bir haftada 5 kilo çok,1-2 en fazla,tatlılardan uzak dur,peyniri yagsız peynir,yemeklerdeki yag oranını düşür,ögün sayısını 6 ya çıkar,günlük beslenme zamanını ayarla,ögünlerini 3 saatte bir yap,ekmek tam tahıllı kullan,günde 150 gr,ara ögünlerde meyve ye,bir tane,günde yaz geliyor 3 lt su tüketmelisin,en az 40 dk tempolu yürüyüş yaparsan kısa sürede sonuç alırsın

• ekmek,tatlı ve meyvayı kes ...porsiyonları yarıya düşür...ve tempolu yürüyüş yap düzenli olarak...

• ya bırden alınmadı aslında ama bu kadar olacagını tahmın etmedım ben sadece:(

• kilon normal aslında ama bir haftada 5 kilo aldıysan farkşı ne yediğini düşün hafta boyunca...ve onları kes...spor yap ama mutlaka...

• 170 boy kıloda 58 olmus normalım 53

• Öncekileri Göster
  • kiloların daha çok göbek kısmındaysa diyetler birlikte mekikte öneririm yavaş ye gazlı içeçeklerden uzak dur şişkinlik yapmasın

• hahaha anladım :)

sen kilo veririsn o zaman rahat ol hem diye hem spor :)

• ya zaten spor yapıyorum onun ıcın dıyorum kılo vermem gerek su an sadece dıye

• benimde demek istediğim olay şu sen diyet yaparsan yanlardan kşlo verceğin garanti değil o yüzden biraz spor yapmalısın yanlar için yoksa farklı bölgelerden kiloda kaybedebilriisin yandaki yağlar vücüda en zor eriyen yağlar sadece diyet yetmez 1 haftada yanları azaltmaya

• Öncekileri Göster
  • spor yap agzını tut. ilaca ona buna yönelme sakın. sabah kahvaltını iyi yap gerisinde dikkatli ol.

• bildigin içiyor yani :) agzıyla. herhangi bi karısım yok. aksam sabah yarım bardak

• denemem lazım nasıl ıcıyor aceba ögrene bılırmıyım?

• biarkadasım var elma sirkesi içiyo hatun. 1 haftada 2 kilo verdi. o da ayrı bi manyak ama :))

• Öncekileri Göster
  • YouTube tan shaun t yaz ordaki programi uygula salata tavuk yumurta beyazı yoğurt besinlerini kullan yapabilirsen kilo verebilirsin ne kadar verirsin bilemiyorum

• bakıcam mutlaka sagol

• zayıfla da ölme şansın çok yüksek :) nedir bu kadar hırs yaptıran seni

• ark isteği gönder bakacam sana

• bıkını gıyınce yanlar belırıyor olmazz:))

• çok da değil bişey olmaz :) be

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bildiğim bi şok diyet programı var ama herkeze gelmez aniden gidersin allah korusun... sadece sabah kahvaltısı yapıcaksın 1 bardak su 1 dilim ekmek ve biraz zeytin... şıp diye veriyosun kiloları ben bu şekilde 1 haftata 4 kilo verdim..

• 1 haftada şu diyetle verebilirsin ancak...ama tavsiye etmiyorum..çok kısa sürede zararlı...

kahvaltı 2 haşlanmış yumurta

öğlen çorba yoğurt

akşam salata çorba

yatmadan meyva...kesinlikle hamur tatlı karbonhidrat yok...dene 5 gider ama sağlıksız diyet bence.

• Detoks yapman lazım

• rica ederim:)

• bakıcam mutlaka teşekkürrederımmm

• nette detoks diyetleri var ama ilk defa yapıcagın için uzun günlü olmayanlarını tercih et ardından pirinç lapası olan detoks diyeti felan var onlarıda yapabilirsin bide yürüyüş ve ip atla

• Öncekileri Göster
  • bir haftada o kadar vermen zor ama dövülmi,üs çörek otu iç sabahlra limon ile bir kaşık birde sabah ılık su iç günde de en az 3litre su tüket

• ara öğünü kes 5 saat arayla beslen aksam dokuzdan sonra oruç tut. diyet yaptıgını kafana yerlestir ve böylece az yemekle doyabilirsin. günde 1 tane elma muhakkak ye. muz ve peynir asla yeme. az yaglı yogurt ve süt daha iyi. peynişr ödem tutar kilo versende anlayamazsın.

45 dk herhangi bir spor yap. önemli olan efor sarfetmen ne istersen onu yapabilirsin :) 1 ay önce diyetisyenim bana bunları söledi baska da bişey sölemedi 75 kiloyla gittim şu an 68 kiloyum mutluyum :)))

• ekmeği kes, az az sık sık ye en az 6 öğün, spor yap biraz, su iç en az 2 litre ve olmazsa olmaz yeşil çay iç!

• ya tatıle cıkıcam hafaya o zamana kadar vermem gerek bende bılıyorum saglıklı olmadıgını ama reglı donemımden de degılımkı yenı cıktım hatta onun ıcın cok sasırdım ve hemen vermem gerek:(

• bir hafta da 5 kilo alman regl dönemine denk gelmiş olmasın onca dikkat etmene imkanı yok cünkü.sen bu kiloyu bence 2 haftaya böl en az şok diyet yapma sakın

• ekmek kesmeyle olmaz,türünü değiştirmesi lazım,tam tahıllı ekmekten günde 150 gr yemesi gerekir,yemeklerdeki yag oranını düşürün,evet 6 ögün ve yeşilçay güzel olur,sebze ve beyaz et agırlıklı yemek modelini seçerse güzel olur,

• Öncekileri Göster
  • 5 günde 5 kilo diyetini yap

• rica ederim

• yaparım ben bunu dayanırım:)) cok sagolll

• hızlı kilo vermek sağlıklı bişe değil zaten katılıyorum ben obensaltan a

• Öncekileri Göster
  • 1 haftada 5 kilo mu .s saçmalama

Yükleniyor...