Acilen zayıflamam gerek, ne yapabilirim?

arkadaslar acılen ama cok acılen zayıflamam gerek yanı 1 haftada enn az 5 kılo vermem gerek ne yapmam gerek ne olur yardımmm:(((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bende baslıyorum bugunher kış sınırsız herseyi yerim yaza 1 ay kala hepsini veririmo 1 aylık süreçte;günde tek öğün yerim (akşam 8 den geç olmamak şartıyla)o tek öğünde de tercihen tavuk falan o tip şey yemeye gayret ederim ekmeksiz ürünlerıvır zıvırı sıfıra indiririmekmek asla yemem20 paket diyet biskuvisi alır acıkınca arada 1-2 tane atarımbol su içerimkola mola içmem...pek saglıklı bir yöntem diil ama aç kalmadan bu şekilde veriyorum valla fazla ne varsa

• spora da baslarim tabi soylemeye bile gerek yok
      sporsuz verilen kilo geri alınır

• tesekkur ederım bende bunun gıbı yapıyorum ama bu sefer daha hızlı lazım haftaya tatıle cıkıcam onun ıcın vermem gerek:(

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir haftada 5 kilo çok,1-2 en fazla,tatlılardan uzak dur,peyniri yagsız peynir,yemeklerdeki yag oranını düşür,ögün sayısını 6 ya çıkar,günlük beslenme zamanını ayarla,ögünlerini 3 saatte bir yap,ekmek tam tahıllı kullan,günde 150 gr,ara ögünlerde meyve ye,bir tane,günde yaz geliyor 3 lt su tüketmelisin,en az 40 dk tempolu yürüyüş yaparsan kısa sürede sonuç alırsın

• Zayıflayamazsın ne yazık ki 1 ayda bile okadar kilo vermen sağlıklı olmayabilir, vucüt kütle indeksine bak eğer limitler içerisindeyse kilo verme, çok gereksiz ve sağlıksız olabiliyor. Umarım yaz geldi diye kilo vermeye çalışmıyorsundur!

• spor yap agzını tut. ilaca ona buna yönelme sakın. sabah kahvaltını iyi yap gerisinde dikkatli ol.

• yok ılac felan almıyorum o kadar degıl kıloö zaten 53 normalde su an 58 oldum onun ıcın cabam

• Öncekileri Göster
    • denemem lazım nasıl ıcıyor aceba ögrene bılırmıyım?

• bildigin içiyor yani :) agzıyla. herhangi bi karısım yok. aksam sabah yarım bardak

• YouTube tan shaun t yaz ordaki programi uygula salata tavuk yumurta beyazı yoğurt besinlerini kullan yapabilirsen kilo verebilirsin ne kadar verirsin bilemiyorum

• bakıcam mutlaka sagol

• zayıfla da ölme şansın çok yüksek :) nedir bu kadar hırs yaptıran seni

• ölmek var dönemk yok tatıle cıkıcam bıkını gıyıcem o yuzden:)

• Öncekileri Göster
    • bıkını gıyınce yanlar belırıyor olmazz:))

• ark isteği gönder bakacam sana

• ıkı ana kural var aksam 7 den sonra bısı yemıyorsun ekmegı gunduzlerı ogun basına en fazla ıkı dılım yıyorsun abur cubur asla sekerlı seyler asla yemıyorsun aksam 7 den sonra sadece su ve bır elma yıyorsun...ben uyguluyorum ve basarılıyım.

• devamlı aktif olmalısın ekmeği azalt limonatyı eksik etme hayatından ananas yemeyi ihmal etme öğünler harici yemek yeme derim ama yinede çok acil diyorsan bi diyetisyene gitmelisin :)

• az ye çok çalış bol su iç ilaç kullanma mutlak yan etkisi var her ilacın

• ekmek,tatlı ve meyvayı kes ...porsiyonları yarıya düşür...ve tempolu yürüyüş yap düzenli olarak...

• ekmek tatlı tuketen bırı degılım zaten normaldede zayıfımdır ama ılk defa bu denlı kılo aldım :(

• Öncekileri Göster
    • kilon normal aslında ama bir haftada 5 kilo aldıysan farkşı ne yediğini düşün hafta boyunca...ve onları kes...spor yap ama mutlaka...

• ya bırden alınmadı aslında ama bu kadar olacagını tahmın etmedım ben sadece:(

• kiloların daha çok göbek kısmındaysa diyetler birlikte mekikte öneririm yavaş ye gazlı içeçeklerden uzak dur şişkinlik yapmasın

• yok ya yanlarımda var sadece:(

• Öncekileri Göster
    • ya zaten spor yapıyorum onun ıcın dıyorum kılo vermem gerek su an sadece dıye

• hahaha anladım :)
      sen kilo veririsn o zaman rahat ol hem diye hem spor :)

Kızlar Ne Diyor 8

• 5 günde 5 kilo diyetini yap

• o nasıl bır dıyetmıs?

• Öncekileri Göster
    • yaparım ben bunu dayanırım:)) cok sagolll

• rica ederim

• Detoks yapman lazım

• daha once yapmadım nasıl yapıcamkı?

• Öncekileri Göster
    • bakıcam mutlaka teşekkürrederımmm

• rica ederim:)

• ekmeği kes, az az sık sık ye en az 6 öğün, spor yap biraz, su iç en az 2 litre ve olmazsa olmaz yeşil çay iç!

• suyu cok ıcerım ınan gunde 4 lıtreyı buluyor normal cayda hıc ıcemem hep bıtkı cayı yesıl cay elma cayı felan ama bu kıs anlamadım bu 5 kıloyu nasıl aldım ben ya cok dıkkat ederım yemeklerımede bu sekılde beslenıyorum dıye bılırım bana ancak bı sok dıyet gerek :((

• Öncekileri Göster
    • bir hafta da 5 kilo alman regl dönemine denk gelmiş olmasın onca dikkat etmene imkanı yok cünkü.sen bu kiloyu bence 2 haftaya böl en az şok diyet yapma sakın

• ya tatıle cıkıcam hafaya o zamana kadar vermem gerek bende bılıyorum saglıklı olmadıgını ama reglı donemımden de degılımkı yenı cıktım hatta onun ıcın cok sasırdım ve hemen vermem gerek:(

• 1 haftada şu diyetle verebilirsin ancak...ama tavsiye etmiyorum..çok kısa sürede zararlı...kahvaltı 2 haşlanmış yumurtaöğlen çorba yoğurtakşam salata çorbayatmadan meyva...kesinlikle hamur tatlı karbonhidrat yok...dene 5 gider ama sağlıksız diyet bence.

• bir haftada o kadar vermen zor ama dövülmi,üs çörek otu iç sabahlra limon ile bir kaşık birde sabah ılık su iç günde de en az 3litre su tüket

• ara öğünü kes 5 saat arayla beslen aksam dokuzdan sonra oruç tut. diyet yaptıgını kafana yerlestir ve böylece az yemekle doyabilirsin. günde 1 tane elma muhakkak ye. muz ve peynir asla yeme. az yaglı yogurt ve süt daha iyi. peynişr ödem tutar kilo versende anlayamazsın.45 dk herhangi bir spor yap. önemli olan efor sarfetmen ne istersen onu yapabilirsin :) 1 ay önce diyetisyenim bana bunları söledi baska da bişey sölemedi 75 kiloyla gittim şu an 68 kiloyum mutluyum :)))

• 1 haftada 5 kilo mu .s saçmalama

• bildiğim bi şok diyet programı var ama herkeze gelmez aniden gidersin allah korusun... sadece sabah kahvaltısı yapıcaksın 1 bardak su 1 dilim ekmek ve biraz zeytin... şıp diye veriyosun kiloları ben bu şekilde 1 haftata 4 kilo verdim..

Yükleniyor...