Sevgiliye yapılabilecek romantik süprizler :D

evet erkekler sorum daha çok size yönelik kadınlarda sevgililerine yaptıklarını yazarlarsa sevinirim:aslında link verecektim fakat veremiyormuşum:D

 

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

 • Alışmadık dötte don durmazmış. İçinden gelmiyorsa zorlamanın alemi yok. Ama geliyosa söliyimResim çizme yeteneğin varsa resmini çiz.Çizemiyorsan da resmin çıktısını al büyük olsun biraz resim.Resmin arkasını karala sonra temiz kağıda karalı tarafı alta gelecek şekilde koy ve üstünde kalemle geç resmin.Basbaya olan resmin üzerinden çiziceksin kopya yapıyoruz.Sonra kaldır resim aynen çıkar.Kalemi al eline tekrar resmi yapayllıktan çıkarmak için hafifi şekilde karakalem yap.İmzanında attın mı al sana resim.İstersen güzel bir söz yap.El emeği göz nuru bir süpriz.Başka bir süpriz de birlikteyken başka bir arkadaşına gizliden çektir kendinizi.Bir tek günü değil ama birden çok günü.sonra bunları birleştir müzik koy.Ve ona hediye et.Nasıl birleştirip müzik koyup yapıcam dersen git bir fotoğrafçıya yaptırt.Gazetelere ilan vermek pahalı bir şey değil.Bir gazeteye ilan ver.sevgini anlatan sonra o gazeteyi ona göster.

  • ben teşekkür ederim.

  • tesekkurler.

  • Kocaman bir takvim hazırla. Büyük bir kartonun üzerine tüm ayları ve günleri sırala. Her gün için bir sevgi sözü yaz ve üzerini minik kağıtlarla kapat. Sevgilinin her gün seni düşüneceğinden emin olabilirsin :)

  • Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 2

 • ben onun yanındayken kendimi cok fena romantik hissediyorum :))şöyle ki: doğaçlama olarak agzımdan cıkan sözler şiir gibi cıkıyor, bu sözleri kagıda yazalım güzel söylüyorsun diyor, o kadar yani.beraber tatile de gittik dans da ettik, ama hic bir şey ilk öpücügün yerini tutmaz buna eminim.facebook sohbet geçmişini (yaklasık 1200 sayfa sürdü wordde) bir araya getirip verdim kendisine.bunlar romantiklikse bunları yaptım işte..

  • sen de paylas o zaman, hosumuza giderse sizi feyz alırız :))

  • fena durmuyorlar:Dbende de var bı kac sey ama o cok degerlı ya her anı ıcın bırseyler bulasım gelıyo:D

 • linkin başındaki ht tp: / / kısmını silersen sorunsuz sekilde linki gönderebilirsin ama cezası var mı bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...