• Sor
  • Bence

Sevgiliye yapılabilecek romantik süprizler :D

evet erkekler sorum daha çok size yönelik kadınlarda sevgililerine yaptıklarını yazarlarsa sevinirim:aslında link verecektim fakat veremiyormuşum:D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Alışmadık dötte don durmazmış. İçinden gelmiyorsa zorlamanın alemi yok. Ama geliyosa söliyimResim çizme yeteneğin varsa resmini çiz.Çizemiyorsan da resmin çıktısını al büyük olsun biraz resim.Resmin arkasını karala sonra temiz kağıda karalı tarafı alta gelecek şekilde koy ve üstünde kalemle geç resmin.Basbaya olan resmin üzerinden çiziceksin kopya yapıyoruz.Sonra kaldır resim aynen çıkar.Kalemi al eline tekrar resmi yapayllıktan çıkarmak için hafifi şekilde karakalem yap.İmzanında attın mı al sana resim.İstersen güzel bir söz yap.El emeği göz nuru bir süpriz.Başka bir süpriz de birlikteyken başka bir arkadaşına gizliden çektir kendinizi.Bir tek günü değil ama birden çok günü.sonra bunları birleştir müzik koy.Ve ona hediye et.Nasıl birleştirip müzik koyup yapıcam dersen git bir fotoğrafçıya yaptırt.Gazetelere ilan vermek pahalı bir şey değil.Bir gazeteye ilan ver.sevgini anlatan sonra o gazeteyi ona göster.

• aslında aklımda su da var naıl sence bı erkek ıcın bızım bulustugumuzda ne bılım onu operken sarılırken falan bı fotografcı ıle anlasıp ondan habersız rezmımızı cektırecegım sonrada su elınde hareket ettırınce hareket edıyo gıbı duran bırsey var ya ondan yaptıracagım o benden uzakta normalde ıstedıgı her an cebınden cıkartıp ızleyebılmesını ıstıyorum?:D

• Öncekileri Göster
    • tesekkurler.

• ben teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben onun yanındayken kendimi cok fena romantik hissediyorum :))şöyle ki: doğaçlama olarak agzımdan cıkan sözler şiir gibi cıkıyor, bu sözleri kagıda yazalım güzel söylüyorsun diyor, o kadar yani.beraber tatile de gittik dans da ettik, ama hic bir şey ilk öpücügün yerini tutmaz buna eminim.facebook sohbet geçmişini (yaklasık 1200 sayfa sürdü wordde) bir araya getirip verdim kendisine.bunlar romantiklikse bunları yaptım işte..

• fena durmuyorlar:Dbende de var bı kac sey ama o cok degerlı ya her anı ıcın bırseyler bulasım gelıyo:D

• sen de paylas o zaman, hosumuza giderse sizi feyz alırız :))

• linkin başındaki ht tp: / / kısmını silersen sorunsuz sekilde linki gönderebilirsin ama cezası var mı bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...