• Sor
  • Bence

Koca kafalı erkekler hakkında ne düşünüyosunuz?

Koca kafalı erkekler hakkında ne düşünüyosunuz? Koca kafalı erkekler hakkında ne düşünüyosunuz?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 9

• koca kafalılar

• sevmiyorum ben ya ne yaparsa ne giyerse giysin yakışmıyo .s :D

• koca kafalar programına başvuru yapsınlar

• kafasi kocaman yada kucucuk hic farketmez, vucuduna orantili olsun hic sorun olmaz

• burda zaten koca kafalı derken vucuduna göre daha büyük olduğunu anlatmak istemiyor mu? zaten vucuduyla orantılı olsa koca kafalı olur mu?

• normalden buyukse kafasi koca kafali olabilir tabikide neden olmasin

• onlardan bir tanesiyle birlikte olduğumu düşünüyorum yapısına göre orantılı tabi :)) ve açıklıyorum test edildi onaylandı yani onlarda normal insan gayet sevecenler dışlamamak lazım :D

• bahçelerde mut mut kacakafalı helmut nihohah aha ha ha a :))tamam tamam şaka yaptım ama önce ben sana bir soru soracagım onu cevapla sen küçük kafalı bayanlar hakkında ne düşünüyorsun ;)ciddiyim sözlüye kalktın şu an keep attention

• 18gün

kadın dediğin kafası küçük olur zaten büyük ne öyle iğrenç

• benim sevgilim de bana göre koca kafalı :) ama boyu ve tipi de koca olduğu için orantılı yani normal.

• şirinler dir heralde...insan olsun yeter bıyandan

Erkekler Ne Diyor 7

• O kafa beyin ile dolu ise sanırım çok akıllıdırlar.

• Koca kafalar haber bültenine çıkıp sahip oldukları özellği değerlendirsinler : )

• Ölmeliler

• Benim kafamda fazla belirgin olmasada büyük sayılır.Hatta ilkokul ve ortaokulda sorun çıkmamasına rağmen lisede koca kafalı diye takılırlardı.Ama lise yıllarından sonra pek koca kafalı diyen olmadı.Ya vücuduma göre orantılı durduğundan yada çok sırıttığından yüzüme vurmak istemediler belki ama sonuçta bu kafanın bir standardı yok.O yüzden fazla takmamak gerekir.Şayet Tarkan ve Arda Turan da koca kafalıdır.Ama kendileriyle ne kadar barışıklar.Benim koca kafalı erkeklere tavsiyem ise,saç traşınız özel olmalı ve kısa olmalı birde karizmatik olmalısınız ki dikkati başka yere çekesiniz.Küçük kafalılar içinde bunlar geçerli,

• sende bir koca kafalısın dimi :D

• Kalın kafalı olmaktan iyidir ama

• koca kafa :D normal kafan kucuk buyuk olsun sorun değil de diger kafa buyuk olunca cook sey dusunuyorlar

• koca kafalı bir erkek olarak merakla bekliyorum evet kızlar? :D

• Benim sevgilimde koca kafa ama ona aşığımmm.. Önemli olan koca kafanın içinin dolu olması değilmi:)

Yükleniyor...