Sevgilim çok kıskanç, sinemaya gitmeme izin vermiyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bu akşam dayımın kızıyla buluşup sinemaya gitçektik.. Günlerce dışarıya çıkmadım hem az iyi olur diye düşündüm kıza tamam dedim.. Şimdi Sevgilimi aradım Yoooook izin vermiyorum gidemezsin diyerek bağırdı çağırdı çok ağır konuştu beni çok kırdı.. Yüzüne kapattım.. Sizce bu durumda napmalıyım ben? Ben sevgilimi anlamıyorum artık ya o giderken kuzenleriyle iyi tamam hoş ben hiçbirşey demiyorum gitsin eğlensin mutlu olsun istiyorum, ama o benim 24 saat evde oturmamı istiyor... Kıskançlıktan abuk subuk mesajlar çekmeye başladı. Kuzenin 21 yaşına girdiya erkek arıyor seni de peşine takıyor gibi. Halbuki kuzenimi tanımıyor bile. Ya da 'Hangi filme gitçeksiniz ya kesin erkekler çok oynayan bir film demi' bu ne şimdi be banane erkeklerden her filmde kadın erkek oynar allah allah soruya bak :( Bıktım artık bu kıskançlıklarından bunu ona da yazdım..

Sizce napmalıyım? Ona kırıldığımı belli edip bekleyeyim mi yoksa gönlünü almaya çalışıp da ikna mı etmeliyim? Akşam mecbur gitmem lazım kız başka şehirden gelicek beni görmeye zaten 2 ayda bir buluşuyoz tek.. Off acil yardım lütfen yorumlarınızı bekliyorum..

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence Mutlu ol Sevgilin senı sevmeseydi karışmazdı canım.. Ama onu ikna etmelisin kuzenine çok ayıp olur yoksa.. Sevgilininde kıymetini bil ama bence.. Bole kıskanç erkek pek kalmadı

0|0