Kısa saça şekil vermek için ne yapmalı?

şuan saçlarım baya erkek saçı gibi. ortalama 2-4 parmak arası değişiyor. bazı yerlerde döner olduğu için kısaltmadı şekil almaz diye ama biraz daha kısaltasım var. ön ve orta taraf biraz uzun. oraları da saçımın arkasının boyuna eşitlesek kirpi gibi mi olur.veya önleri yandan ayırıp düzeltip, arkaları dağınık bırakıp kullanmaya devam edeyim mi. saçlarım gür olduğu için önleri düzeltsem de biraz kabarık sanki. ara makas da attı ama acaba yeterli gelmedi mi. görmeden de bir şey diyemezsiniz ama olduğu kadar.bir de saçları gür olup önleri aşağı yukarı 4 parmak kadar olan erkekler veya kızlar nasıl yapıp da düzgün ( dağınık olsa bile güzel duruyor bazılarında ) tutuyorlar anlamış değilim. şekil alması zormuş.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• depresyonda mısın?

• bilmem, olabilir.

• Öncekileri Göster
    • uğraşacak şeylerim var zaten, yeni bir dert aramaya niyetli değilim. ben sadece bu erkekler nasıl salaş, dağınık havası veriyor saçlarına anlamadım. gerçi hatırlıyorum da kardeşim aynanın önünde saatlerini harcardı. yanımda olsa bir el at şu saça derdim, diyemediğimden sordum. depresyonu, sevgiliyi falan boşverelim şimdi.

• ya mesela ben fön çekip wax sürerim.Bozulmasın diyede biraz sprey sıkarım.Oldu bitti.

Erkekler Ne Diyor 1

• Saçlarını kesmeye kıyamam demiştim bir kıza kuaförken.

Kızlar Ne Diyor 2

• wax deene

• dün kestirmiştim o yüzden beceriksizliğim. alışıl değilim ya. bir tane şekillendiri aldım bugün denedim. kıvırıcam gibi bu işi.:)

• basit ya kıvırırsın doğal saçına sür wqxı saçlarını geri atıp çok havalı olur

• bılmem kı ya bısey dıyemedım sımdı

Yükleniyor...