Farz edin ki sevdiğiniz sizi aldatıyor...

Merhaba, Sevdiğiniz insanın sizi aldattığını öğrendiniz ve takip edip gerçeği gözünüzle gördünüz, O an ne yapardınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ona en guzel ceza kendı yaptıgıyla karsılık vermek olurdu bende onu aldatırdım ve gormesını saglardım delıye dondururdum

• En güzel ceza bu olurdu bencede ona..

• Öncekileri Göster
    • Yapacağın en son sey affetmek olur, hmm gerci sen karşındakine o gözdagını vermişsndr değilmi.

• aynen öylee

Kızlar Ne Diyor 15

• Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmuIsveçli : Neyimi begenmedigini sorarim.Rus : Evi terk ederim.Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.Italyan : Kadini vururum.Ispanyol: Kocami vururum.Yunanli : Her ikisini de vururum.Türk : Benim kocam yapmaz!

• İlginc bir arastırma olms :)

• Öncekileri Göster
    • Özel mevzularımı anlatmam :))

• Tamam o zaman özelse anlatma :)

• umarım sende çok seversin ve çok sevdiğinde başkasını sever.. mesajıyla yoL veririm yapcak pek bişe yok..

• şok olurdum heralde allah korusun yani allah yazdıysa bozsun. bişey de yapmazdım bana birdaha ulaşmasını engellerdim.

• Amin ya çok kötü bir durum gerçekten..

• Karşılarına çıkar, bakışlarımla dövme keyfinin tadını çıkarırım :D

• Off off :) güzel bir karşılaşma olurdu :)

• Öncekileri Göster
    • :)) Karışma bendee diyosun suskun deli :)) ayrıca dedigin gibi phantomxyxy bir insanın mutsuz olmasını saglamak için çok seçenek var.

• O zaman sen kötü olmayı seçenlerdensin... Sonuçta senin özgür iraden. Ama elbet bir gün sen de bir yanlış yaparsın,insanlık halidir o zaman intikam alanın da çok olur... Hatalar karşısında sen insanlara nasıl muamele edersen, Allah da sana ahirette öyle muamele eder. Nasıl yaşarsan öyle haşrolursun derler ya... Karar senin.

• Bir fotoğraflarını çeker gönderirim.. Hayırlı işler notunuda altına yazarım;)Ya da hiçbirşey yapmadan keserim sorduğunda da sen daha iyi bilirsin der kenara çekilirim..

• İlk yazdığın satır güzeldi bak, fotografı gördükten sonraki yüz ifadesi nasıl olurdu acaba.

• Öncekileri Göster
    • O zaman en bastan tavrını her sekılde koyucaksın kuralcı olucaksın kuralların dahilinde olamıyorsa baktın R yapıyorsa sende biletini kesiceksin.

• Evet, dediğin gibi en başta agırlıgını koymak lazm, baktın değişecek gibi kaldıramıyor, biletini keseceksn

• Hayatını cehenneme çevirebilme özelliğim var. O anda bişi yapmazdım ortamdan uzaklaşırdım ama sonradan mutlu olmaması için elimden geleni yapardım.

• O zaman sana hata yapacak birini düşünemiyorum :)

• Öncekileri Göster
    • İntikam yani... Hani şu insanı haklıyken haksız duruma düşüren, çirkinleştiren, karakteri zayıf insanların yaptığı şeyler mi? Hiç tasvip etmiyorum.

• Ama karşındaki insan haksız, seni aldatıyor ve gözünle görüyorsun. bu bence en haklı olunacak bir durum..

• hicbir sey yapamam. gozlerime inanamayarak geri geri yururken yola cikarim. hizla gelmekte olan bir arabanin altinda kalirim herhalde :P

• Aman sen birine delice baglanıp aşık olma sakınn :) Allah muhafaza erken yaşta göçüp gidersin :s

• Öncekileri Göster
    • benim, onun pisman olmasina ihtiyacim yok ki. bundan sonra isime bakarim. kaybeden beni kaybettigini anlayacak olsa zaten aldatmaz ^^,

• Evet dogru düşünüyorsun, artık hayatından tamamen silinmeyi hak etmiştr.

• sessizce çıkardım hayatından,numaramı değiştirir,bana ulaşabileceği bütün kapıları kapatır,ona hiç bir açıklama yapmadan tabiri caizse kaybolurdum.

• Buda güzel bir yöntem, karşındaki illaki neden çekip gittigini tahmin ederdi heralde.

• kendi kendine kafayı yesin,öğrenip öğrenmediğim konusunda sürekli çelişkiye düşsün.böylesi ona yeter.

• fazlasıyla yeter hemde, yaptıgına bin pişman olur ama iş işten gecms olur

• Canı sağolsun seviyorsam devaaamm

• :))

• Öncekileri Göster
    • :) canı sağol dedim ya

• Bak yaaa :)) tamam senin yorumuna sonsuz saygm var, deişik bir düşünceye sahipsn, farklı olmak herzaman guzeldr..

• Sener sen filminden alinti;-Tukur u*ln babanin suratina.

• ne kadar seversemde seveyim onu hiç affetmem

• Kesin ve net diyosun.

• Öncekileri Göster
    • Hmm dogrudur inanırım, insanı cok yıpratıyor bu durum, bidaha karsı karsıya gelmezsn inş böle bi durumla

• inşallah aldatanı aldatmak zevktir ama seveni aldatmak şerefsizliktir

• Allahından bulsun ben ne yapabılırım kı.

• Ama intikam icin en azndan bişeyler yapabilirsn, yoksa rhat yaşayamazsn ;)

• Öncekileri Göster
    • Burcun ne senin :)

• bogaaa :)

3 gun sonra da dogum gunum :)

• nayir nolamaz nalcak.

• hahaha :)))

• giderim yazık derim. beni kaybettin derim. beni kaybetmeyi göze alıp yapıosa ağlamam bile .güzel bi tokat atarım çeker giderm

• Bende basit olurdu bu, daha ağır darbeli yöntemler düşünmelsnn.. duygusallıgı karıştırma bnce

• Öncekileri Göster
    • Diyorum ki, seni biri aldatıyo mesela, o aldattıgı kız bilmiyordur seninle sevgili oldugunu, gibisinden söyledm ama karıştı yne galiba :)) neyse :)

• şüphe ediyosan bırak yaa içine şüphe düşmüş demekki bişi yaptı ki sen bunu hissettin. kadınların hisleri boşa çıkmaz ;)

• hiç sadece susarım yol veririm sessizce

Erkekler Ne Diyor 8

• Kız= Saçını başını yolarımErkek= Kafasına sıkarımBunlar fix cevaplardı =)) Derhal bir resim alır oradan uzaklaşırdım,daha sonra o resmi ona yedirir arkama yaslanıp hazmedişini izlerdim =)

• Hahahah :)) güzel cevaplardı. gayet rahat olurdum diyosun süper :)

• tepki vermem.beni kandırmaya ne zamana kadar devam edecek diye bir süre beklerim.sonra işte kapı işte sapı der.yol veririm

• Büyük hayal kırıklıgına yol acar böyle bişey, hele gercekten güvendigin biri yapıyorsa..

• tabi ki hayel kırıklıgı yaratır ama.elden ne gelir ki

• Ben bişi yapmam kaybedeceği en büyük şey benim zaten. Ardında kalan pişmanlık ona yeter.

• beynini patlatırım.

• Yok artık :) O an insanın gözü hiçbirşeyi görmez gerçi haklısın.

• Bula bula bunu mu buldun deyip çeker gider, büyük ihtimal ilk çatıdan da kendimi atarım.Allah yazdıysa bozsun, olmuyorsa insan gibi ayrılalım zamanında.. Ne gerek var bu saygısızlığa?

• Karşısına çıkar sadece beni görmesini sağlardım. Hiç bir söze gerek yok artık. İletişimi tamamen koparır hiç bir lafını dinlemezdim.

• okkalı bi tokadı yapıştırrım kıza.. daha sonraki gün erkeği araştırrım benim olduğumu bilerek mi kızla çıkmış die eğer öyle bişe varsa sonu hiç hayırlı olmaz onunda

• hayatindaki her seyi elinden alirim. en sonunda da kendisi kendi canini alir.

• Güzel bir yöntem :)

Yükleniyor...