Sevmediğiniz ama size kaliteli bir hayat sunabilecek birini mi yoksa deli gibi sevdiğiniz birini mi seçersiniz?

Sukunet
Özellikle kızlara sorum. İki erkek size aşık ikisi de size evlenme teklifi ediyor. birisini anlatalım:. eğer onunla evlenirseniz kendinizin de çocularınızın da hayatını garanti altına almış olursnuz, keyif yaparsıznız, yurt dışında tatil yaparsınız, hiç bir zaman maddi sııntılar çekmezsiniz. ayrıca onun yanında da kenedenizi geliştirme imkanınız olur, hata kendi işyerinizi açar kendi paranızı kazanırsınız. ama ona karşı bir aşk duygusu hissetmiyorsunuz. ona karşı sempatiniz olsa da onu aslında sevmiyorsunuz.diğeri de sıradan bir vatandaş. evi arabası olmayan, maddi durum açısından çok iyi olmayan hatta işsiz kalabilme ihimali yüsek. eğer onunla evlenrseniz büyük ihtimalle para sıkıntısı çekersizin, kısacası her istediğinizi elde edemezsiniz, ve sürekli kendinizi kısıtlamak zorunda kalırsınız. ayrıca size hayatın mutlu olması açısından size hiçbir imkan sunamayacak. ancak ona deliler gibi aşıksınız. hangisini seçersiniz? Sizin geleceğinizi parlak edece olan biriyle mi yoksa size hiç bir imkan sunamayacak ama deli gibi aşık olduğunız biriyle mi evlenirsiniz? Kısacası, aşk evliliği mi mantık evliliği mi?
Deli gibi aşık olduğumla
Bana iyi bir hayat sunabilecek olanla
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevmediğiniz ama size kaliteli bir hayat sunabilecek birini mi yoksa deli gibi sevdiğiniz birini mi seçersiniz?