Çok eski sevgiliyle çekilmiş özel fotoğraflar?

Birini çok ama çok sevdiğinizi düşünün. İlişkinizde de evliliğe doğru yol alıyorsunuz ki, evlenmek onun hiç aklında yoktu! Çok mutlusunuz tabii sizi seçtiği için ama birgün bilgisayarında eski sevgilisi olduğunu bildiğiniz tiple çekilmiş aşırı özel an fotoğraflarına rastlıyorsunuz. ve bu bilgisayar sizinle birlikteyken alındı(!). Nedir bu şimdi?!

Güncellemeler:
SON GELİŞME : bilgisayarımda, gerçekten orda olduğunu unuttuğum eski sevgilimle fotoğraflarımı gördü dün. :) planlı değildi vallahi. diyaloglar şöyle :

Erkek : bunları hala silmedin mi?
Kız : unutmuşum silerim. sen sildin mi peki?
E : sildim tabii.
K : emin misin?
E : silmemiş miyim? karıştırıyosun ya arada...
K : bilmem, ben sana soruyorum.
E : sildim, yemin ederim.
K : yedeklerini de sildin mi?
E : yedeği mi var? var mıymış? varsa onları da silerim.
K : iyi peki...

:D YORUMLAR?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sizin beraberliğiniz sürecinde çekilmiş bir fotoğrafsa, kesinlikle ağır kavga sebebidir; fakat eski yedek dosyalar bu yeni bilgisayara atılmışsa, gözden kaçırılmış bir ayrıntı olarak görülmeli; görüldüğü yerde, fotoğrafın sahibince silinmelidir.

• teşekkür ediyorum aynı fikirdeyim.

• Öncekileri Göster
    • resim tarihini kontrol et ozaman çıkar ortaya içinide ferah tutmalısın

• bayaa üni. yılları canım, tipinden belli. zaten biliyorum ben o kızı. evlendi bile 2-3 sene önce. resmin eskiliğine şüphe yok yani. ama gerçekten burda paylaşıp biraz fikir alınca daha çok rahatladım bu konuda. ilk rahatlamam, kızın basılı bir fotoğrafını yakmakla olmuştu. :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Tatsız bir durum ama çok da sorun değil.

• Eski şeyleri saklayanlar dimdirek salaktır anacım. Bence salak ama kötü niyetli değil.

• niyet ne peki işte ben de onu soruyorum. :) erkek bakış açısıyla anlayamıyorum. söyle bakalım fikrini, merak ettim. sen niye saklarsın?

• En iyi ihtimalle geçmişini inkar etmemek bahanesiyl... Yok yok. En iyi ihtimali yok ki bunun :D ama en kötü ihtimalle: Arada bir bakıp "ulan zamanında bununla da neler yapmışız, breh breh" diye efkarlanıp, kapatmak olabilir. Ama bunu yapan salaktır diyorum bak. Çok büyük risk. Ne kadar özel, ne kadar güzel olursa olsun geçmiş, yeni bir gelecek uğruna itinayla silinmelidir. Ha affedilmeyecek şey değil, terketme sebebi değildir yani ama uyarı ve ceza gerektirir. Uzaklaştırma cezası uygundur :D

• :)) güzel, beğendim.

• Bende eski smsler vardı, kız arkadaşım çıldırmıştı :) Tamam salakmışım, ama art niyet yoktu ki ;)Bak şimdi şöyle düşün, bu çocuk senle bir süredir çıkıyor, evlilik hayal ediyorsunuz. Seni seviyor o zaman? Sence seni seviyor mu? Sence seni sevmiyor ve eski sevgilisine mi aşık? Bunu kendin göremeyebilirsin, çevrendekiler sana olan sevgisini güzel tanımlayabiliyor mu? Sana hiç onun adıyla hitap ettimi? Sana ondan bahsetti mi? Gittiğiniz bir mekanda -eskileri hatırlayıp- hiç iç geçirdi mi?Fotoğraflar orada olabilir, olmamasını tercih edersin, ama olmuş olması seni zevmediği, o kızı sevdiği anlamına gelmez. Benim bilgisayarımda Arzu'nun yanı sıra damla'nında fotoğrafı var. Arzu'yla 4.5 yıl çıktım, fotolara hala bakarım, damla'yla olanlara çıkmak bile denmez, hiç de girip bakmıyorum, orada öylesine duruyorlar.Eğer sevgisinden eminsen sadece fotoğraflardan rahatsız olduğunu belirt ama bunu sorun yapma kendine. Geçmiş geçmişte kalsın, siz geleceğinizi yazın!

• ama resimler sonradan yüklenmiş bilgisayara yani bu orda daha önceden olan unutulmuş şeyler olsa tamam da bu ne demek oluyor niyet ne olabilir

• Öncekileri Göster
    • evet eski sevgiliyi değil, anıları silemiyor. Seni sevgisinden kusur etmiyorsa sorun olmayacaktır. Yaşananlar yeri gelir, güzeldi diye yadedilir ama sorun olmaz. Sen onu daha mutlu edersen o anılarda gittikçe silinir. İnsan her zaman en güzelini hatırlar, beyinin mekanizması böyle. O da onun özeli kalsın, sorun çıkaracağını sanmam. O kızda takılıp kalsa zaten kendini belli ederdi. Mutluluğunuza gölge düşümesine izin vermeyin, geçmişi orada bırakıp devam edin ^^

• unutmuş da olabilir, yedeklerken orada olduğunun farkında olmayabilir. Ama eğer özellikle koymuşsa, sen sil dediysen silmeden başka ve daha güvenli bir yere yedekleyebilir. Ama bence pek de öyle eskilerde değil aklı, öylesine kalmış fotolar, yada anısı var diye saklamış. Sana soğuk değilse, sürekli eskilerden bahsetmiyorsa sorun çıkarmaz sanıyorum, siler de büyük ihtimal seviyorsa.

• olabilir ... en azindan benim eskiler gibi videosunu cekmemis derim. adi ustunde, gecmis...

• geçmiş se geçmiş te bırakırsın ciddi bir ilişkin olduğu sırada seçip bilgisayarına yüklermisin

• Öncekileri Göster
    • eger sen sordugunda mantikli aciklama yoksa isin icinde is vardir

• acilen konuyu kapat :D canim cicim aa bak kus diyerek durumu unuttur!

Kızlar Ne Diyor 7

• Saklıyorsa hala umudu var demektir..

• kadın evlendi 2-3 sene önce nası bi umuttur bahsettiğiniz?

• Evlendiğinden bahsetseydiniz o zaman.

• çok kötü seninle beraberken yüklenmiş bilgisayara resimler öylemi bu aşırı özel dediğin resimler öpüşme falan gibi mi yanlış bi iş seninle evlenmeyi düşünüyor ama eskisini atamıyor içinden ben böyle bi şey yakalasam canına okurum onun birinci o resimleri ne amaçla kullanıyor ikincisi o resimleri yüklerken saan ne kadar saygısızlık yaptığının farkında değilmi bunların hesabını sor sen cüzdanına eski aşkının bi resmini koy bakalım neler oluyor

• eskiyi bilgisayardan silmediği için çok kızarım terk ederim yalvarır burnu sürter sonra tekrar kollarımı açarım .. iyi pişman etme taktiği bir daha akıllı olur:)

• eskiyse resmler sorun degil ama yeniyse gözünü yaşına bakma derm ben

• sormalısın bence ya da eğer hala silmediyse resimleri bilgisayarda bişey arıyormuş gibi yapıp tesadüfen bulup bu ne durumuna getirebilirsin madem bilgisayar yeni o resimlerde netten inmedi herhalde

• daha önce aynı bahaneyle karıştırdığımda çok kızmıştı. :) erkekler çıldırıyolar bilgisayarlarının karıştırılmasına. bi daha yapamam, salak ayağına hiç yatamam anlar. :) açıkçası zaten sormak da cevabını duymak da istemiyorum ondan. belki de hiç bi yerde bişey yokken, durduk yere bişey çıkarıp onu kaybetmeyi, hele hele olmuş bitmiş biri için kaybetmeyi asla göze alamam! o yüzden size soruyorum.. :))

• erkeklerin hepsi mi zeytinyağı olur yaa :D o zaman zat-ı muhteremin hiç gençlik fotoğrafı yok o fotoğraflara bakıp bakıp heyt bee ne günlerdi nasılda yakışıklıymışım felan diyordur :)) eğer takmıyorsan bence boşver hiç kafanı doldurma öyle şeylerle hele ki olmuş bitmiş biri diyorsan ;)

• Eğer o fotoğraflar, hayatında ben varken çekilmişse, fotoğrafları da onu da silerim tek celsede

• yok yok fotolar çok eski :)

• hımm o zaman, belki gerçekten yanlışlıkla orda unutulmuş olabilir. Bu durum tekrarlanmazsa, çok kızmam sanırım

• sende bilgisayarına eski aşkınla çok özel çekilmiş fotoğraflar koy bakalım ne yapacak.çıldırırsa sende çıldır ve bir an önce bu ilişkiyi bitir resimler konmuşsa aklından hala daha bişileri çıkararamış demektir üstelik bunu seninle birlikteyken yapması büüyük saygısızlık.aynısını sende yap görsün bakalım.

Yükleniyor...