Sevgilimin hayatında başkası mı var?

sevgilim her konuşmada kavga ediyoruz ve kaç gündür ona attığım mesajlara geç cevap veriyo bazende sabah attığım mesaja gece cevap veriyo ve artık ben onun peşinden koşmakdan yoruldum ...ve sizce sevgilimin hayatında başka birisi mi var ?.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• olabilir fakat diğer seçeneklerde var. senden sıkılmış olabilir mesela. fakat ne olursa olsun ortada devam eden saçma bir ilişki var. bir kumar oynayıp sen ondan ayrıl kesin bir kararla. açıklama yapma. belki geri dönme ihtimali var. bu şekilde kendini ezdiriyorsun ona.

• Tm. SaoL. :))

Erkekler Ne Diyor 4

• olabilir ama neden gec cevap verdiğini sordun mu belkıde ailesi ile ilgili felan bir sorunu var.. hemen neden başka birisi olarak düşünüyosunuz merak etmeyin 2 nizi birdende idare edebilir.

• Yha hep mi sorunu war ailesiyle hep aynı şeyi yapıyo benim ailemle ilgili bi konu olsun hemn sölerm oda söyler ama başka bişey var.

• Eğer seni seviyor ise derdini anlatınca kaçacağını düşünebilir..

• Hm.. Tm.

• kesinlikle evli ve 2 kız 2 erkek çocuğu var.küçük oğlu grip olmuşbu kadar açıklamaya anca bu kadar söyleyebildim biraz daha söyleseydin devam ederdim

• yok ewli deqiL. ondan eminm çocuquda yok .d

• olabilitesi yüksek duurm tabi yaşadıklarınızıda göz önüne alıp ona göre davranmak daha uygun

• Teşekkür ederm Canm :(

• rica ederim

• :)

• başkası var bencede cevap vermiyosa

• Tm. :((

• Tm...

Kızlar Ne Diyor 2

• üstüne düşme sonra bahanesi sen olacaksın işte sen beni sıkıyorsun falan diyecek rahat bırak sonra baktın hiç arayıp sormuyor karşına çek konuş ve bitmesi gerekiyorsa bitir

• Çok SaoL.

• rica ederim..

• Bir tane arkadaşımda aynı şeylerden şikayet ediyordu. Bir süre peşinde koşmayı bıraktı sonra çocuk geldi ona açıldı meğersem ailesiyle ilgili bir sorun yaşıyormuş... Ne kadarı doğru bilemiycem ama ilişkileri hala devam ediyor. Bence onu kendi haline bırakmalısın eğer sandığın gibi birşey varsa da bunu gerçekten seziyorsan bırakan ilk sen ol derim :)

• çok saol denicem bunu...

• bir şey değil :) umarım ilk söylediğim gibi olur

• inşallah :)

Yükleniyor...