• Sor
  • Bence

Aşk acısını unutmak için slow şarkı dınleme dıyorlar

Aşk acısını unutmak için ne dinleyeyim? İsmail YK'dan one minute şarkısını mı? Böyle mi unutuluyor aşk aısı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ne Dinlersen Dinle...Bisey Degistirmiyor...Bunu en Iyi ben bilirim..Iki Gün hareketli sarkilar.. Sonra Yine damara geciyor insan zaten ;)

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabı kı acını fazlalaştıracak melankolik olacğın şeyler dinleme. Bunları dınledıkçe daha çok üzüleceksin.neşelı şeyler dınlemey çalış. Kesınlıkle ısmaıl yk dınleme dahada hayattan soguma:))yabancı şarkılar dınle dans muzıklerı pop rock falan fılan..ama sen ılla dınlerım ben acılı dersen daha uzun surede unutursun. Film izle macera filmleri falan. Acından senı uzaklaştırcak ne varsa onlara yönel.Bırde kendını zorlama .. Zamanla onu unutacagını kendıne telkın et yeter. akşam yatalım hemen sabah kalkalım hıcbır acı geçmıyor kı.Hayat onsuzda devam edecek...

• ben zaten rock dınlıyoruum ama duman çogunlukla onun şarkılarıda hep ayrılık üzerine

• duman evet öyle kafanı daha bı dumanlı yapıyor onun zaten şarkıları arabek gıbı. Sen bılrısın artık

• aşk acısı içini yaksa da bitecek demen ve o kişinin en sinir gıcık hallerini düşün nefret bile edersin

• bende aşk acısını unutmak istediğimde banada slow dinleme dediler her gün dinledim hareketli bi şarkı dinlemek içimden gelmedi ama slow şarkı felan dinleme sakın unutmanı zorlaştırır ismail ykda kolaylaştırmaz:):)

• Nasıl şarkı dinlersen dinle. Hiç bir faydası yok. Eğer sen zaten aşk acısını unutmakk istiyorsan unutabirsn senin elinde kısacası. Şarkı dinleyerek unutulcak şeyler değil yani

• slow dinleme acını pekiştirir, acıyı unutturmaz veya dindirmez dinlememek ama dinlemek yaraya tuz basar.

• slow şarkı yarasını iyice kanatıyor insanın. Gözlerini dolduruyor, yaşlar süzdürüyor. Aramamak için kendinle savaş vermene neden oluyor. Dinleme. Ama biliyorum ji bu acıyı sonuna kadar çekmek için her zamankinden daha çok dinlemek isteyeceksin..

• Mutlaka slow şarkıda dinlemek gerekir, acını bi şekilde yaşamalısın ama bu bi sürelik olaydır.Yaranın alevi geçmeye başladığında moralini düzeltecek, neşelendirecek şeyler dinlemeye başla ki o yara kapansın.

• Ne dinlersen dinle, zaten aklına hep o gelecek. Aklından silmediğin sürece şarkılara suç atmak boşuna

• öyle deme ,slow şarkı duygusallaştırıyor ve duygusallaşınca dırek sevgılı gelır akla :))

• Evet ismail yk dınlersen , hangı gezegendesın onu bıle unutuyoruz bız :))))

• Sana Ahmet kaya öneriyorum :D

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşım zaten bir süre sonra geçecek o zamana kadar acını çek sevgiyi tattınsa bunu da yaşa buda bir parçası yoksa adı aşk olmazdı.

• ilahi dinle valla ne diyim ki şimdi inşallah üstesinden gelebilirsin..

• kim söylemişse doğru söylemiş bende katılıyorum bu düşünceye çünkü slow parçalar duyguları harekete geçirdiği için ayrılık acisi çekenler için yaraya tuz basmak gibi bir şey yani açık yarayı sürekli yaş tutamamak gibi ...

• evet slow şarkı dinleme..doğru demişler sana

Yükleniyor...