• Sor
  • Bence

Kızlara alınabilecek hediyeler neler?

Kızlara soruyorum bu soruyu(yada kız arkadaşına alıp sevindiren erkek de olabilir yani olumlu olduysa), kendinize ne alınmasını istersiniz? Ne alınınca sevinirsiniz? Bi hediye alıcağım da onun için soruyorum, güzel olsun bariii... :P :DD

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canta, taki, parfum, bakim seti, kocaman bir ayi, ic camasiri :P telefon, ayakkabi...

• Tamam, güzel sağol cevabın için...

• Öncekileri Göster
    • Hahahah :D Sana alınsa ne yaparsın? :D

• benim var bile :D kendi kendime aldim. Ama bana baseball sopasi aldilar acayip sevindiiiim :D

Kızlar Ne Diyor 7

• bir buket gül ve cilekli pasta al :)

• Hmm, güzelmiş sağol :)

• rica ederim:)

• muhabbet kuşu al

• Pek öyle bişey değil, daha çok parfüm saat vb. eşyalar önerirseniz lütfen :)

• Öncekileri Göster
    • Eh işte, evet. Sinemaya giderken eline muhabbet kuşu veremem :DD

• o zaman güzel bir çanta veya ayakkabı olabilir :) kesinliklee çok beğenir..
      ikisi bir arada olursa birde oo.. :)

• kolye al

• Tamam sağol :)

• rica ederim ne demk

• hap kapsullerinin içini bosaltp güzel kağtlra güzel sözler yaz ve ilaç kutusuna koy geri.. ve hergün sana ilac olmak dileğiyle falan yazblrsn cok iyi olblrr sevnr hem :)

• hmmm eğer erkek arkadaşımm bana diesel in loverdose parfümünü alsaa çok ssevinirdim.. hem kalp şeklinde şişesi var hemde çok hoş bi kokusu... çok romantik bi hediye bence:).. ama biraz pahalı...

• Tamam, daha açıklayıcı olmuş çok sağol.. :)

• nedemek:))

• avona koş avona 60 - 70 liralık parfümler 25 - 30 lira falan olmuş yani :D :D % 55 indirim var bu indirim kaçmaz :D:D

• Sever mi kızlar?

• severler tabi niye sevmesinler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• hediye alma rehberi diye bir site var oraya bak.

• götür bi mağzaya sal, gerısıne karısma, arkasından gıt cantasını tası bundan ıyı hedıye olmaz

• Kabul etmiyor.

• sie et ozamn,uğraşma

Yükleniyor...