• Sor
  • Bence

Kızlara alınabilecek hediyeler neler?

Kızlara soruyorum bu soruyu(yada kız arkadaşına alıp sevindiren erkek de olabilir yani olumlu olduysa), kendinize ne alınmasını istersiniz? Ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• canta, taki, parfum, bakim seti, kocaman bir ayi, ic camasiri :P telefon, ayakkabi...

• Tamam, güzel sağol cevabın için...

• Öncekileri Göster
    • Hahahah :D Sana alınsa ne yaparsın? :D

• benim var bile :D kendi kendime aldim. Ama bana baseball sopasi aldilar acayip sevindiiiim :D

Kızlar Ne Diyor 7

• bir buket gül ve cilekli pasta al :)

• Hmm, güzelmiş sağol :)

• rica ederim:)

• muhabbet kuşu al

• Pek öyle bişey değil, daha çok parfüm saat vb. eşyalar önerirseniz lütfen :)

• Öncekileri Göster
    • Eh işte, evet. Sinemaya giderken eline muhabbet kuşu veremem :DD

• o zaman güzel bir çanta veya ayakkabı olabilir :) kesinliklee çok beğenir..
      ikisi bir arada olursa birde oo.. :)

• kolye al

• Tamam sağol :)

• rica ederim ne demk

• hap kapsullerinin içini bosaltp güzel kağtlra güzel sözler yaz ve ilaç kutusuna koy geri.. ve hergün sana ilac olmak dileğiyle falan yazblrsn cok iyi olblrr sevnr hem :)

• hmmm eğer erkek arkadaşımm bana diesel in loverdose parfümünü alsaa çok ssevinirdim.. hem kalp şeklinde şişesi var hemde çok hoş bi kokusu... çok romantik bi hediye bence:).. ama biraz pahalı...

• Tamam, daha açıklayıcı olmuş çok sağol.. :)

• nedemek:))

• avona koş avona 60 - 70 liralık parfümler 25 - 30 lira falan olmuş yani :D :D % 55 indirim var bu indirim kaçmaz :D:D

• Sever mi kızlar?

• severler tabi niye sevmesinler :)

Erkekler Ne Diyor 2

• hediye alma rehberi diye bir site var oraya bak.

• götür bi mağzaya sal, gerısıne karısma, arkasından gıt cantasını tası bundan ıyı hedıye olmaz

• Kabul etmiyor.

• sie et ozamn,uğraşma

Yükleniyor...