Kızlara alınabilecek hediyeler neler?

Kızlara soruyorum bu soruyu(yada kız arkadaşına alıp sevindiren erkek de olabilir yani olumlu olduysa), kendinize ne alınmasını istersiniz?

Ne alınınca sevinirsiniz? Bi hediye alıcağım da onun için soruyorum, güzel olsun bariii... :P :DD

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• canta, taki, parfum, bakim seti, kocaman bir ayi, ic camasiri :P telefon, ayakkabi...

0|1
    • Tamam, güzel sağol cevabın için...

• benim var bile :D kendi kendime aldim. Ama bana baseball sopasi aldilar acayip sevindiiiim :D

• hepsi maddiyata dayanıyo :) manevi acıdan zengın bı hedıye alsa daha ıyı olmazmı :D

Günün KS Videosu

Kenan Ece yanıtladı
En çok hangi ülkenin kızlarını beğeniyorsunuz?

Kızlar Ne Diyor 7

• bir buket gül ve cilekli pasta al :)

0|0
  • muhabbet kuşu al

0|0
    • Pek öyle bişey değil, daha çok parfüm saat vb. eşyalar önerirseniz lütfen :)

• Eh işte, evet. Sinemaya giderken eline muhabbet kuşu veremem :DD

• o zaman güzel bir çanta veya ayakkabı olabilir :) kesinliklee çok beğenir..

ikisi bir arada olursa birde oo.. :)

• kolye al

0|0
  • hap kapsullerinin içini bosaltp güzel kağtlra güzel sözler yaz ve ilaç kutusuna koy geri.. ve hergün sana ilac olmak dileğiyle falan yazblrsn cok iyi olblrr sevnr hem :)

0|1
  • avona koş avona 60 - 70 liralık parfümler 25 - 30 lira falan olmuş yani :D :D % 55 indirim var bu indirim kaçmaz :D:D

0|2
    • Sever mi kızlar?

• severler tabi niye sevmesinler :)

• hmmm eğer erkek arkadaşımm bana diesel in loverdose parfümünü alsaa çok ssevinirdim.. hem kalp şeklinde şişesi var hemde çok hoş bi kokusu... çok romantik bi hediye bence:).. ama biraz pahalı...

0|1
    • Tamam, daha açıklayıcı olmuş çok sağol.. :)

• nedemek:))

Erkekler Ne Diyor 8

• Değişik ilginç hediyelik eşyalar alırken arasıra kullandığım bir site var www.1dahasoyle.com hediye alınan kişilere göre farklı kategoriler de var. Fikir edinmek için de işine yarayabilir Belki

0|0
  • Sıradan şeyler herkesin aklına gelebilir. Hediyeyi aldığın kişinin özel bir şey almalısın. Çanta, takı, parfüm herkesin aklına gelebilen şeyler. :)

0|0
  • hediye alma rehberi diye bir site var oraya bak.

0|0
  • aklına ne geliyorsa alabilrsin hepsine ''aaaa ne güzel'' diyecekleri için sıkıntı yok düşünmeye gerek yok girdiğin ilk dükkan dan al bişey hatta tavuk döner de olur buna bile aaa derler :D

0|0
  • götür bi mağzaya sal, gerısıne karısma, arkasından gıt cantasını tası bundan ıyı hedıye olmaz

0|0
  • bence ucuza kacmak ıcın demıyorum yıne para harcıyarak malzeme al ama emeğin olsun hediyede :) şahsen benim fikrim bu.

0|0
  • http://sevgilimesürpriz. com
    Buradan mesela sevgiline bir kolye seçebilirsin ve kurtulabilirsin.. Ben hersene bunun gibi sitelere girip hediye seçiyorum ve dertten kurtuluyorum.

0|0
  • Enteresan hediyelik eşya ve ilginç ürünler satan www.1dahasoyle.com var, fikir edinmek için de yardımcı olabilir. istersen kapıda ödemeyle de alabiliyorsun.

0|0
Yükleniyor...