Avea fatura geçmişi çıkarma var değil mi?

sevgilimden biraz şüpheleniyorum bir ara ayrıldık ve başka kızlarla konuştuğunu düşünüyorum sevgilim yok konuşmadm diyr ama benim içim rahat değil. Sevgilimin hattı faturalı avea. Fatura geçmişini yani kimle konuşup mesajlaştığını avea bayisine gidince söylesen verirler mi. Sevgilime bugün söyledim eğer öyle birşey varsa çıkartırım dedi. Ama çıkartmaz bilerek yokmuş öyle birşey der öyle birşey var de mi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Diyelim ki listeyi aldın ve listede yüzlerce numara var; sen şimdi hepsini arayıp teker teker cinsiyetini de kontrol edersin kesin. Güvenmiyorsan hiç uğraşma, çünkü adam ne yaparsa yapsın sen illa ki takacak bir kulp bulursun bu gidişle.

• onun yaptıklarını aylar sonra öğrenmekten bıktım eğer yaptıysada şimdi tamamen ayrılması en mantkls zaten 1-2 kızdan şüpheleniyorum onların numaralarına bakcm

• O zaman faturalı hatlar ile ilgili olarak internet ortamında online işlemler menüsünden onun aradığı ve mesaj yolladığı numaraları görebilirsiniz. Birlikte İnternet'e girmeniz yeterli.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

• aveya bayisine gidersen böyle birşey söylesen bile suçlu olan sen olursun ama erkek arkadaşının telefonu olması lazım yanında onun adına özel bir şifre aldıgın zaman internet olan heryerde dökümanını kontrol edebiliyorsun..ama şifreyi alman için onun telefonuna gelen özel şifre ile...ben mesela my vodafone hattının özel şifresini nişanlımın telefonunda şifre yazıp gelen 5 janeli rakamı aldım..ve hergün kontrol ediyorum avenanın sistemi nasıl bilmiyorum ama turcell böyle oldugna göre aveada aynıdır..okadar numara arasından hemn nasıl bilecen kimle konuştugunu kime ne mesaj attığını bilemessin göstermez sadece numarayı gösteriri..bence bu işler kafa kurcalar boşver..ben söyledim ama bence yapma hem ayrılmışınız..

• ya o şifreyi aldım kontrl edemedim faturalılarda kimi aradğn falan çıkmıyor ama faturasızda çıkıyor bi yarın alym şifreyi eve gelnce yine denym

• Öncekileri Göster
    • ya baktğmda bulmmştm dur bn onu hallederim yarın telefonundan gizlice alırım şifreyi

• evet al canım

Yükleniyor...