Olgun erkekler genç kızlara neden bulaşırlar?

olgun erkekler genç kizlara neden bulasirlar? beklentileri ne olur? nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saf olmanız, tazecik olmanız

• Aynen verme sakın kız :((

• hmm kart zamparalar pfff

• Daha çabuk kandırılıp, yatağa giden yolda çok zahmet ve gereksinim duyulmaz. saf olursan

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 20

• unutma o olgun dediğin (38-50) arası erkekler de zamanında 18-20 yaşlarındaydı.. zaman çok hızlı, bu günkü gençlik de o yaşlara gelecek, hor gördükleri garipsedikleri şimdiki olgun yaşlara geldiklerinde bakacaklar ki, yaş olarak eskiseler de, hissettikleri hala genç.. ve haliyle hep taze arayacaklar.. sen hiç fırında bayat ekmek alan gördün mü ?

• bence tam tersigenç kızlar olgunlara bulaşıyorbeklentileri genç kızlarınkiyle aynıbence bu sorunun cevabını biliyosun ama maksat muhabbet olsungenç kızlar hiçde saf,masum değiller...hele şimdikiler...

• sapık olanlar bulasır hepsi değil

• Tam tersi o soruyu böyle soralım. Genç kızlar olgun erkeklerin peşinde neden koşarlar ?..Yaşıtlarında bulmadıkları bir çok özellik onlarda olduğu için..

• bilmiyorum yaa insanin karakterine kalmis

• Yok. Huzuru, güveni, rahatı ve arkadaşı tarafından kıymetinin bilinmesini her kız tercih eder.Tek neden sex değil..

• cevaplim, o kizlar seks pesinde tecrube pesinde anlican ahlaksiz kizlar oyle yapar

• Tam tersi ben yaşımdcan büyük hatunlara daha çok ilgiliyim.Tecrübe her zaman iyi olur.

• Tercih meselesi yani.

• anladim simdi

• Tecrübe edinmek değil,karşında ilişki yaşadığın bayan daha olgun ve kendini bilen biri olduğu için. Ona diyorum tecrübe iyidir diye.

• Öncekileri Göster
  • Benim işim olmaz 30 yaş altıyla. Ama kendine güvensizlik, orta yaş bunalımı gibi sebepler etkili olabiliyor.

• en dogrusu

• Rica ederim. 8 yaştan fazla fark olması bana çok doğru gelmiyor.

• haklisin, cevabin için tesekurler

• Öncekileri Göster
  • teen dedikleri işte:)

• buyuklere bulssalar ne olaacakkı sorun orda buyuk kızlar felegın cemberınden 50 kere gecmıs oluyorlar ve karsıdakıne resmen kmplo kuruyorlar sevdıklerınden bıle emın olmaıyorsun onların onlar artık piri olup cıkıyorlar ama genc kızların belkıde ılk askları oluyorsun ve onları kafana gore sekıllendırıyorsun ama olgunlar sekıllenmıs gozukup aslında sana oyun kuuruyorlar onlar deneyımlı yaa:)

• Bulaşmak neki ? Binlerce sevgili var.. Göğüsleri göbeğinde bir hatunla 25 lik taş gibi kadın aynımı ?..

• -pink yerçekimi kanunu da var tabi :)

• Sanki bütün olgun kadınların gögüsleri göbeğinde :D 25 yaşında olup obez ve sarkık gögüslüde bir dolu.

• Herşeyin tazesi makbul :D

• onu azdırmak daha zevkli oluyo

• vardı bi kız. Telde falan konuşuyoduk o ıslanıp zevk olunca benimde hoşuma gidiyodu. Kız da zaten bunun için benimle konuşuyodu beni de yanlış anlama.

• tecrubelisin galiba

• genç kızlar olgun heriflere saldırıyordur. onlara sormak lazım.heralde fabrikada işçilik yapan bir olgun erkeğin genç kızlarla çıkması söz konusu olmaz.

• her şakanın ciddi bi tarafı vardır o kadar da degil

• demin den beri dalga mi geçtin?

• yorum yapmadımki biraz dalgamı geçtim. kusura bakma kızdıysan

• Öncekileri Göster
  • Ne olucak liseli fantezisi vardır sübyancının durum budur lisede kesin kız arkadaşı yoktu garibimin -_-

• olabilir ama niyetti sandece seksti sanirim

• zor ya seviyodur senden hoşlanmışdır yada illa seni gözüne kestirmiştir senle birlikte olmayı hedef koymuştur kim bilir? tavsiyem yaşınıza yakın kişilerle çıkmanız en hayırlısı bu diyolar -_-

• ama yakisikliydi, seksiydi, yakininda pesinde kosanlar çokmustur kesin ama benim için neden o kadar saat yol alir ki?

• 40ından sora azanı teneşir paklarmış sevgili arkadaşlar.başka açıklaması yoktur bunun.:)

• mesela 40-50 yaşındaki erkeklere akıyoruz yanlarında 18-25 genç kızlar.tamamen söylediğim özdeyişle ilgili:)

• pardon anlamadim, turkcem biraz kit

• Bazen sokakta görüyorum 15 yaşındaki kızlar 20 25 yaşındaki adamlarla.İnanın iğreniyorum o görüntüden..Ben kimsenin düşüncesine karışmam eleştirmiyorumda tabi.Ama o insanların çok azı sever.Başka düşünceler vardır.Kız küçüktür kandırılır.Yada adam bi şekilde aşık etmiştir.Tek derdi çıtır bi kızdır...

• :) rica ederim kardeşim

• mantikli, tskrler kardesim

• seks için mi yoksa normal bir ilişki mi. bu önemlidir. bazı erkekler yaşça genç kız isterler. çünkü güzeldir, çıtırdır.

• çünkü gençsin, güzelsin. tatlısın fotorafın olsa ben bile sulanırdım sanırım :D ama seks için değil evlilik için.

• off niye bana cinsellik isteyenler denk geliyor?

• anlamanın tek yolu sana ne kadar sulandığıdır. direkt dokunmak ister ya da konuşmaları cinsellikse belli niyeti seks

• Öncekileri Göster
  • oltaları salmışsın seni zeki sen ne istiyorsun onu söyle bakalım hımm

• yok dalga değil canım benim no problemo sii

• daha net cevap istedim sadece dalga gecmesene :d

• anlayacağın dil bu demek senin ah ahhh :*

• Öncekileri Göster
  • bence bu konuda birazcık cinsel yön ağır basıyor gibi

• tamamda yakininda yokmu sanki, sirf benim için 2 saatlik yolla çikiyordu.

• bence evet fizik yönünden daha çekici geliyor diye tahmin ediyorum.

• tecrubesizleri tercih ediyorlar mi yani?

• taze kan istiyorlar

• yanlis anlama pardon

• gülmek iyidir,ömrü uzatır derler

• guldurdun beni gebrail :)

• Yaş anlamında mı olgun, yoksa kişisel benlik anlamında mı olgun?

• yas olarak

Kızlar Ne Diyor 7

• Tatlım ne yaptın ? souc ne oldu ? cevabını bulabıldın mı ?

• sapıklar..sübyancılar..

• :))

• ah tamam :)

• yani yaşı küçükden hoşlanan anlamında...

• Öncekileri Göster
  • Tecrübesiz saf olanı cıtır olanı daha cazip gelir.

• Tecrübesiz ve kandırılmaya daha müsait olduğunuz içindir.Yoksa olgun adam sende ne bulacak.Anca hayvansı duygularını tatmin peşindedir.Ya da sapıktır.Ve pedofilidir.

• diğer arkadaşlarına bak ben çıtırlarla geziyorum demek için.

• Citir olna gecn kiZlar daha hos ve cilginda ondan bence ama bazen tam tersde oluor genc erkekler olgun kadinlara bakiorlar )

• olgun dediklerin daha olamamıştır da ondan...

Yükleniyor...