• Sor
  • Bence

Sevgilinizle yada eşinizle aşkım, bitanem gibi klasik sözler dışında bir şeyler söyler misiniz?

Sevgilinizle yada eşinizle aşkım, bitanem gibi klasik sözler dışında bir şeyler söyler misiniz ? Mesela kremalı pastam, ay coregim vs. Ve bunu tuhaf... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben arkadaşlarıma söylerim , ıspanaklı böreğim , köftem , kurabiyem , lahana kafam , sinek çorbam gibi saçma şeyler. Mutlu oluyorlar bir de... ilginç.

• Garip (= bence bu saçmalık güldürür insanı

• Öncekileri Göster
    • Sağol 'kertenkele kuyruğum'

• :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Aşkım,Bitanem gibi sözcüklerin bugün (çok çok afedersiniz) ırzına geçtiler.Herkesin ağzında bir aşkım,bitanem vs. Sevende söylüyor sevmeyende.Bu sözler öyle cümle başında söylenecek sözler değil.Ben sevdiğime ''kalbim'' diyorum ve bu ona yetiyor çünkü biliyor ki gerçekdende içten gelerek söylüyorum bunu.Sakız gibi aşkım bunu yapalım,aşkım buraya gidelim yazık ya böylelerine..Off ne yazdım arkadaş

• BALDERESİ Balım

• Hayalim <3

• askım bıtanm falan cok klasık; daha orıjınal seyler soylerim; ama soylemem

• merak ettim...

• mesela ısmı dıyelım sezai dımı sezaim benim dıyebılır...

• olsa ona neler neler söyliyecem de yok işte:(

• çok fazla abartıldığı zaman zaten manasını yitiriyor..En ideal olanı bence; aşkım,hayatım,bitanem canım,karıcım,güzelim gibi...

• Pamukşeker

• kara götlü kara şahinim mesela :))

• İcinde ceviz,kabartma tozu,portakal kabuklari ve kakao bulunan firinda 150 derece de 20 dk pisen kekim diyorum. :)

• Haha iyimis:))

• sadece canım

• &#199;ok klasik de&#287;il mi Peki

• yapmacıklıktan iyidir

• herşeyim derim ben mesela

• Bende derim ki g&#252;zel de oluyor (=

Kızlar Ne Diyor 13

• minik böğürtlenim =)

• "canımdaki" bu sözü ben ilk duyduğumda içimde kelebekler uçuşmuştu çok seviyorum

• Canimdaki ve ne ? &#199;ok tamamlanmamı&#351; de&#287;il mi (=

• anlayabilene

• 2ay

Gerçekten çok güzel bir hitap. "Canımdaki" binevi "Canımıniçi"..

• ismiyle hitap etmek hosuma gider :)) arada derdim askım bitanem diye... sozcuklerin degerlerini düşürmek istemem cunku. isim herseyden daha guzelll:)))

• Tektanem diyodu bana biri bir zamanlar.

• hayatımın anlamı yaşama sevincim , nefesim derdi bir zamanlar

• guzel karicim diyor bu siralar.

• İsmiyle hitap etmek çok daha hoşuma gidiyor..

• çok farklı şeyler sölüyoruz ama cık burda söleyemem çalarlar :D bize özel kelimeler var:D

• erkeğim derim<3

• adını :)

• Bazen o kadar alisiyorlar ki adını s&#246;yleyince bir problem var sanıyorlar (=

• söylerim ömrüm derim nefesim derim o ana bağlı çok şey derim ya

• evlendiğimde eşime bebeğim demeyi düşünüyorum.hıhıhııh.böyt.

• Esmerim, köftem, Arap dudaklim esmer sekerim erkeğim hayatımın askı hayatımın anlamı dünyam

Yükleniyor...