• Sor
  • Bence

Kızlar kel erkeklerden hoşlanır mı?

kel erkekten hoşlandığınız oldu mu?ya da kel sevgili?Sadece kızlar cevaplasın

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kellik bır kusur deıl fizyolojık bı olaydırsevgılı olmak ıse ask ve sevgı anlamına gelıyorsa neden sevdınız kısının yuregıyle zekasıyla karakterıyle ılgılenmıyorsunuz da kılıyla tuyuyle ugrasıyorsunuz. (bu cevabım kızlara)ya sız erkekler neden bole sureklı kızlar sunumu sever bunumu sever dıe sorular soruyorsunuz bı kendınıze gelın ya kendınızden emın olun bıraz onemlı olan nasıl gorundunuz deıl duzenlı derlı toplu gorundukten sonra kellık mellık bos o kel yada saclı olan kafa tasının ıcınde ne oldu onemlı

• hem adasim hemde renktaslim yaaaaa helal sana +1 :D

Kızlar Ne Diyor 59

Erkekler Ne Diyor 23

• karizmaya bağlı..mesela soner sarıkabadayı baya cix..

• İlerde kel olmak istemezdim zira bizim coğrafyanın kelliği belli =) link

• Saçın dökülüo dimi ve hala evlenemedin =)

• protez saç yaptır ..yaptıran tanıdıklarım var , sen söylemezsen farkına bile varmaz insanlar .. sonuçta kadınlar da bizi dolgulu sütyenler, sıkılaştıran iç çamaşırlarıyla kandırıyor .. durumu dengelemiş olursun ;)

• ama bizde fikirlerimizi söyleyelim dimi :) hoşlananda vardir hoşlanmayanda zevk meselesi

• hayir

• SAdece kızlar demişsin ama buna değinmek istiyorum..Genetikten kel olanların ne kabahati var peki?Ne yazık ki Aşk,Sevgi,Hoşlantı dediğimiz duygular yakışıklı,güzel,kel,karizmatik vsvs gibi sıfatlara uygun insanlara yakıştırılmış olmuş..Teşekkürler.

• saçla değil, altındaki ile ilgilenin,kaporta ile değil, motorla ilgilenin...

• erkeklik hormonun şanındandır oysa kellik :p

• evet

• kel erkekden hoslanmıyan bayan yanıma gelsin yediricem o lafları size

• Kelsen
      senle tanismama gerek yok bir sene oncede ayniymis fikrim simdide bir
      dgsme olmadi. Yani dmem o ki laflarini otur kendin ye ben tokum ;)

• sen gel ben yedirtiyim diyom sana o lafı bak kendine guvenecek kadar cesaretin varsa gel

• kel bir erkek olarak ben cevaplandırayım bu soruyu :)bazen sadece kel erkeklerden hoşlanan inanılmaz sempati duyan bayanlar çıktığı gibi, belki hiç haketmediğimiz muamele gördüğümüz bayanlar da olabilmekte. göreceli yani... şudur ya da budur diyemiyoruz.

• acıkcası saclarım tam kel deyil seyreldi biraz ama su hic hakettmediğiniz muamele deyince dikkatimi cekti bugune kadar öyle biseyle karsılamasmadım benden ciddi ciddi hoslanmayan sadece renkli gözlu kızları tanıdım ama saclarım dokulmeye baslayınca biraz ilgi duyuyorlar sanki ;)

• maden olan yerde ot bitmez.kilda keramet olsa gotte bitmezdi:)akili kelden‘yakiti shell‘den alacaksin:)kel degilim. ama allahin verdigine de kimse itiraz etmemeli diye dusuyorum.

• maden olan yerde ot bitmez.kilda keramet olsa gotte bitmezdi:)akili kelden‘yakiti shell‘den alacaksin:)kel degilim. ama allahon verdiginede kimse itiraz etmemeli diye dusuyorum.

• şahsen ben hoşlanırım daha erkeksi oluyor.

• değişik bir düşünce

• sen

• cok guldurdun lannn .d

• kel insan lider insandır.

• ne alaka

• fitness hocam vardı..adam hergün birinden iltifat alıyodu..kadınlar çevresini sarıyodu falan..hey gidi serdar abi..bide saçn olaydı demiştim..gerek yok olm dedi :D

• BU SORUYU SORAN ABİM KESİN KEL :):):)

• yanıldın

• Bence yüzde 1500 kelsin yada bir ihtimal saçların dökülüyor sorun yapıyorsun :):)

• düşünüyorumda p*rno filmi izleyen kadınlar genelde kellerden hoşlanıyor :D nedıyse p*rnolardakı erkekler kel :D benim kafa bonus cok iticiyim evett .

• kel olduğunu bu kadar belli etmeseydin keşke :D kızlar duyduk duymadık demeyin havadabuçanadam KEL miş :D

• Benzini shell'den kazığı kelden yeme demişler :P :P :D ahahahaha

• zuahahaha:D

• benzini shellden aklı kelden değilmiydi o :D:D buda güzelmiş ama:D

• bir erkek olarak sunu soyelebilirim saclarım tamamen kel deyil seyrelmis vaziyette ama bu hale gelince genc kızların bana bakmadıgını fark ettim niye noldu diye dusunurken kıs gunu bere takmıstım baktım kızlar bakıyor guluyor anladım sorun saclarımda ama kel erkeklerden hoslanan kızlarda var özellikle sarı saclı kızlar ve kırmızı saclı kızlar bu aralar sarı saclı ve mavi gözlulerin daha cok baktıgını farkediyorum ama genc kızlar hic bakmıyor bile ama simdiye kadar isyerinde begenmeyen yok denecek kadar az

• Anas*nı satayım bu adamın tek kıyafetli fotoğrafı bu :D

• bu adamı sevmeyen ölsün :)

• Evet, bazı kel erkeklerin kazrimasından dolayı çekici gelebilir.Mesela John Malkovich olmak filmini izle.

Yükleniyor...