Kızlar kel erkeklerden hoşlanır mı?

kel erkekten hoşlandığınız oldu mu?ya da kel sevgili?Sadece kızlar cevaplasın

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kellik bır kusur deıl fizyolojık bı olaydırsevgılı olmak ıse ask ve sevgı anlamına gelıyorsa neden sevdınız kısının yuregıyle zekasıyla karakterıyle ılgılenmıyorsunuz da kılıyla tuyuyle ugrasıyorsunuz. (bu cevabım kızlara)ya sız erkekler neden bole sureklı kızlar sunumu sever bunumu sever dıe sorular soruyorsunuz bı kendınıze gelın ya kendınızden emın olun bıraz onemlı olan nasıl gorundunuz deıl duzenlı derlı toplu gorundukten sonra kellık mellık bos o kel yada saclı olan kafa tasının ıcınde ne oldu onemlı

• hem adasim hemde renktaslim yaaaaa helal sana +1 :D

Kızlar Ne Diyor 59

• kellerin bazıları çokk karizmatik oluyor abicim bu bir gerçek :D

• hayıır..

• Yok hoşlanmam.

• bnce hoşlanmazlar

• hiç hoşlanmam

• gönül bu kele de konar saçı bonus olana da :D

• 6 yıl önce hoşlandığım kel peşimde olsada istemiyorum şu an...

• oda seni istemiyor

• kisiye göre degisir benim kel sevgilim olmadi :D

• allah nasip etsin

• Ben hoşlanmıyorum.

• Renklerle zevklerle tartışılmaz.Şu evrende gezen herkesin biri beğenir.Saç nedirki?Bir gün var bakmisin diğer gün yok.Ben bir zamanlar aynı soruya yakın o saçın altindaki adamı sevmeyi tercih ettiğimi vurgulamıştım.Halen fikirlerimi değiştirmedim :)

• Ben hoslanmam ama keller genelde zeki oluyorlar ya..

• hayır ben hoşlanmam.

• Ben şahsen hoşlanmam :( en saçlı olanından..:)

• kimisi baya hoslanıyor var öyle tanıdıklarım.. ne olcak ki bisey yok bunda

• Bence her erkege yakışmıyo ama kel erkek hoş bencee

• Yakisiyorsa hoslanir tabi. Mesela, vin diesel bi kel ancak bu kadar tatli olabilir :D

• yok olmaz çünkü keller her ... eller :D:D:D

• Guardiola gbi olacaksa. Ben bile kazitirim.

• bikere olmuştu. ama hoşlanma demeyelim yani görünce vay bee demiştim çok hoştu karizmatik böle değişik bişeydi. olsada yesek :d

• ha ha ha ha

• Yakışanada yakışıyorr.Karizmatik durabiliyor.Ama bazılarınaa.

• Kimisine yakışıyor kimisine yakışmıyor.

• Yakışana yakışıor ama tercihim değil.

• Tercihim degildir hoş ilerde ne olur bilemem. Saçları dökulenler kazıtıyorlar daha karizmatik dursun diye ama bazıların çırkın kafa tasları ortaya çıkıyor ve çok feci duruyor.

• hoşlandığım olmuştu bir zamanlar ama tercihim kel değil

• ben beğeniyorum ama tabi bi tarzı olması lazım bence çok çekici..:))

• pitbull çok sevimli

• hayııır . ne alaka. pitbull bir yabancı şarkıcı calle ocho ? bilmem tanıyomusun ? tanımıyosan yorum yapma.

• köpekmi yaptın kelleri

• ben beğenmiyorum ama onu beğenende vardır

• çok

• nefret ederim, tiksinirim

• evet ya soner sarıkabadayı ve berkay teltoşlardan bunlardan hoşlanıyorum=)

• hiç düşünmedim ama yok yaaaa sanmıorum bana hep yaşlı gelmiştir kel erkek nebiliyim hiç düşünmedim

• çok mu aradın...

• ben hoslanırım vala daha yakısıklı olabılıolar :D

• evet karizmatik

• hiç olmadı . Zaman ne gosterir belli olmaz

• erkeğe göre değişir iyi bi insansa karakterii önüne geçiyosa neden olmasın kelliğin falan ne önemi var

• tebrikler

• Kel erkek tipim degildir

• gençten kel olursa olmaz ilerde yaşlanınca tamam kel olacak ama şimdiden olmasın ya :)

• Ya bence bu kişiye bağlı mesela kel olduğu halde çok karizmatik adamlar var. Bkz: Halit Ergenç

• Bu muhalefet olma çabasının sebebi ne? Ben beğeniyorum dilediğim gibi de yazarım kime ne?

• hahaha harıka bır cevap blue:D

• jason statham desen neyse de :) Natalie Portman' ın kel hali bile daha karizmatik halit ergençten :)

• kel olmak ayrıcalık bence, çoğu kişi istemiyor çünkü :)

• ayrıcalık

• belli olmaz

• hayırrrrrrr

• kel erkek itici gelirde ondan

• niyeeeeeeeeeeeee

• hayır hayırr..

• o niye o

• Karizmatik olursa olabilir :D

• beğendinmi

• evet mesela :D

• olabilir kellik bazılarına yakısıyor

• evet bu fena degil

• kelliğinde çaresi var paraya bakarım neden olmasın

• İstediğiniz kadar eksileyin paraya bakarım ben arkadaş.-):)şakadanda anlayın biraz

• ornek bir turk kizi :)

• hayır ama oladbılır kel olup yakışıklı olanıda vardır elbt

• olmaz bu :)

• Oldu evet :) bazı erkeklere cokta yakışıyor ...

• Cık.

• olmasın keL olmadı..

• ıyyykk şu hayatta nefret ettiğim erkek tipidir kel olmak.. çok itici gelio böyle tipler bana oyüzden sevgili olarakta seçmem

• benle bir tanıs sana o lafları yedirmeyen namerttir

• ay :) sevsinler öle keli :)

• yani diyor kiiiiii
      analar ne keller doğuruyor :)

• Öncekileri Göster
  • kel erkeklerden hoşlanıyorum.

• onlarda senden hoşlanıyorlar

• Tamamen kelse ben begenirim ama bazi kisimlarda sac varsa begenmem

• peki sadece üstte varsa saç

• vin diesel ahhh

• evet bazıları çok yakışıklı oluyor bi gün hastanede görmüştüm hele de üstünde takım elbise vardı aşık olmuştum:(

• evet özellıkle bıde renklı gözlu olup gözluk taktılar mı cok hos oluyorlar

• Yüz tipine göre ,bazı erkekler de gayet güzel durabiliyorken,bazı erkeklerde daha itici duruyor.Fakat yüz tipine yakışan erkekler de bence güzel duruyor.Kel ve Amerikan şarkıcılar da çok sexi bence.:)

• Hayır olmadı, olabilir.

• yok ya sevmem ama düşününce bu da saçma kıldan tüyden seveceksem hiç sevmeyeyim yani.

• sevmiyorum kel erkekleri

• sevmesin bi zahmet zaten

• onlardasenisevmiyor

• evt bana genellikle çekici geliyo ve evt öyle bi sevgilim oldu..

• ;)) iyimiş...

• zevkler ve renkler tartışılmaz

Erkekler Ne Diyor 23

• kel erkekden hoslanmıyan bayan yanıma gelsin yediricem o lafları size

• sen gel ben yedirtiyim diyom sana o lafı bak kendine guvenecek kadar cesaretin varsa gel

• Kelsen
      senle tanismama gerek yok bir sene oncede ayniymis fikrim simdide bir
      dgsme olmadi. Yani dmem o ki laflarini otur kendin ye ben tokum ;)

• bir erkek olarak sunu soyelebilirim saclarım tamamen kel deyil seyrelmis vaziyette ama bu hale gelince genc kızların bana bakmadıgını fark ettim niye noldu diye dusunurken kıs gunu bere takmıstım baktım kızlar bakıyor guluyor anladım sorun saclarımda ama kel erkeklerden hoslanan kızlarda var özellikle sarı saclı kızlar ve kırmızı saclı kızlar bu aralar sarı saclı ve mavi gözlulerin daha cok baktıgını farkediyorum ama genc kızlar hic bakmıyor bile ama simdiye kadar isyerinde begenmeyen yok denecek kadar az

• protez saç yaptır ..yaptıran tanıdıklarım var , sen söylemezsen farkına bile varmaz insanlar .. sonuçta kadınlar da bizi dolgulu sütyenler, sıkılaştıran iç çamaşırlarıyla kandırıyor .. durumu dengelemiş olursun ;)

• kel bir erkek olarak ben cevaplandırayım bu soruyu :)bazen sadece kel erkeklerden hoşlanan inanılmaz sempati duyan bayanlar çıktığı gibi, belki hiç haketmediğimiz muamele gördüğümüz bayanlar da olabilmekte. göreceli yani... şudur ya da budur diyemiyoruz.

• acıkcası saclarım tam kel deyil seyreldi biraz ama su hic hakettmediğiniz muamele deyince dikkatimi cekti bugune kadar öyle biseyle karsılamasmadım benden ciddi ciddi hoslanmayan sadece renkli gözlu kızları tanıdım ama saclarım dokulmeye baslayınca biraz ilgi duyuyorlar sanki ;)

• maden olan yerde ot bitmez.kilda keramet olsa gotte bitmezdi:)akili kelden‘yakiti shell‘den alacaksin:)kel degilim. ama allahin verdigine de kimse itiraz etmemeli diye dusuyorum.

• maden olan yerde ot bitmez.kilda keramet olsa gotte bitmezdi:)akili kelden‘yakiti shell‘den alacaksin:)kel degilim. ama allahon verdiginede kimse itiraz etmemeli diye dusuyorum.

• saçla değil, altındaki ile ilgilenin,kaporta ile değil, motorla ilgilenin...

• şahsen ben hoşlanırım daha erkeksi oluyor.

• cok guldurdun lannn .d

• sen

• değişik bir düşünce

• karizmaya bağlı..mesela soner sarıkabadayı baya cix..

• bu adamı sevmeyen ölsün :)

• Anas*nı satayım bu adamın tek kıyafetli fotoğrafı bu :D

• kel insan lider insandır.

• ne alaka

• ama bizde fikirlerimizi söyleyelim dimi :) hoşlananda vardir hoşlanmayanda zevk meselesi

• hayir

• fitness hocam vardı..adam hergün birinden iltifat alıyodu..kadınlar çevresini sarıyodu falan..hey gidi serdar abi..bide saçn olaydı demiştim..gerek yok olm dedi :D

• BU SORUYU SORAN ABİM KESİN KEL :):):)

• Bence yüzde 1500 kelsin yada bir ihtimal saçların dökülüyor sorun yapıyorsun :):)

• yanıldın

• erkeklik hormonun şanındandır oysa kellik :p

• evet

• İlerde kel olmak istemezdim zira bizim coğrafyanın kelliği belli =) link

• Saçın dökülüo dimi ve hala evlenemedin =)

• SAdece kızlar demişsin ama buna değinmek istiyorum..Genetikten kel olanların ne kabahati var peki?Ne yazık ki Aşk,Sevgi,Hoşlantı dediğimiz duygular yakışıklı,güzel,kel,karizmatik vsvs gibi sıfatlara uygun insanlara yakıştırılmış olmuş..Teşekkürler.

• düşünüyorumda p*rno filmi izleyen kadınlar genelde kellerden hoşlanıyor :D nedıyse p*rnolardakı erkekler kel :D benim kafa bonus cok iticiyim evett .

• kel olduğunu bu kadar belli etmeseydin keşke :D kızlar duyduk duymadık demeyin havadabuçanadam KEL miş :D

• Evet, bazı kel erkeklerin kazrimasından dolayı çekici gelebilir.Mesela John Malkovich olmak filmini izle.

• Benzini shell'den kazığı kelden yeme demişler :P :P :D ahahahaha

• benzini shellden aklı kelden değilmiydi o :D:D buda güzelmiş ama:D

• zuahahaha:D

Yükleniyor...