Tanıdığım birinin telefon numarasını bulmak istiyorum?

Kylie
Öncelikle merhaba. Eski bir dostum sayesinde, onun yakın bir arkadaşıyla tanışmıştım. Kısa sürede samimi olduk. Yaklaşık 4 senedir tanışıyoruz, 2-3 sefer sevgili olacak gibi olduk ama olmadı, araya soğukluklar girdi, bu yaz yine konuşmaya başlamıştık. En son haziran civarlarında konuştuk fakat yine bir takım nedenler yüzünden konuşmayı kestik. Yazın facebook ve twitter kullanıyordum, o sayede konuşuyorduk ama artık kullanmıyorum. Benim için çok değerli. Ben de onun gözünde değerliyim, biliyorum. Tanışmamıza vesile olan yakın arkadaşımla da uzun süredir görüşmüyorum. Yani ona ulaşma imkanım yok gibi. Eminim o da bana ulaşmak istiyordur. Ben İstanbul 'dayım, o doğup büyüdüğüm şehir olan Mersin'de yaşıyor. Geçen hafta onu rüyamda gördüm, ilk defa. Fazla rüya gören biri değilim bu yüzden etkisinde kaldım ve özlediğimi farkettim. Telefon numarasını bulmak istiyorum. Kendisinden istemek dışında hangi yollarla telefon numarasını bulabilirim? Kendisinden isteme imkanım da yok zaten. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tanıdığım birinin telefon numarasını bulmak istiyorum?
7 Cevap