• Sor
  • Bence

Giden sevgiliye mektup...?

Ayrıldığım sevgilim askerde. Bi süre önce ayrıldık, ama ben hala çok seviyorum onu, oda biliyo. Bugün bi asker mektubu okuma fırsatı buldum. Oturup hüngür hüngür ağladım. Sonra hemen sevdiğime bi mektup yazdım, ama gönderip göndermemkte kararsızım. Ters tepki verir mi kızar mı falan.Sizce?

Güncellemeler:
Şimdi öğrendiğim kadarıyla yine ayrı olduğumuz dönemde ona attığım bi mektubu okumadan atmış. Hala gönder diyomusunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tekrar olabilceğine inanıyosan gönder derim.içinde kalınca yollasamıydım diye düşünceğine yolla nolucağını gör.

• Haklısın. Denersem bi şansım olur belki, denemezsem oda olmaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Askerlik; yalnızlık, gurbetlik. Kızacağını sanmam pek.

• Umarım öyle olur. Yarın yollicam.

• İyi şanslar.

• Eğer onunla olmak istediğini özlediğini vs yazacaksan hiç durma, askerlikte inanılmaz moral olur çünkü ama yok işleri daha da karıştıracağına inandığın şeyler yazacaksan bir kez daha düşün.

• Onunla olmak istediğimi biliyo zaten. Pek sık konuşmuyoruz ama her konuştuğumuzda söylüyorum ben bunları ona. İşleri niye karıştırayım? O istemediği bekleme dediği halde bekliyorum ben onu. Seviyorum çünkü.

• Öncekileri Göster
    • Askerliğinin ortalarında sayılır, ama ayrılalı kısa bi süre oldu daha. Düzen tutturmuş olabilir yine de ama eminim oda özlüyo, adım gibi eminim yani. Hem en kötü ne olabilir ki?

• Bunalıma girebilir mesela, askerlik psikolojisi zordur.

• Asker ocağı zordur.ruh hali insanı çok zorlar.karışıklık yaşayacaksan kafasını karıştırma hiç.

• Karışıklık yaşayacaksan derken? Benden yana karışık bi durum yok. Hissettiklerimde ortada istediklerimde.

• duyguların tutarlıysa o vakit sorun yok..hoşuna gidecektir yolla

• Peki, sağol.

• Yolla gitsin, sorun etme.

• Yollicam valla.

Kızlar Ne Diyor 4

• Askerde olduğu için psikolojisi farklı olacaktır, tam olarak düşündüğü - doğru tepkiyi vermez döndükte sonra işler değişebilir yollama boşu boşuna

• Sevgilisi yoksa, gönder.

• Sevgilisi yok. göndericem.

• içinden geçenleri yazdıysan gönder gitsin tabi çocugun moralini bozcak şeyler yazmadıysan sonuçta askerde..ilerde neden göndermedim keşke gönderseydim diyeceğine şimdi gönder içinde kalmasın derim

• ben sana şarkı göndermek istiyorum içimden geldi aşk acısı çekiyosun sanırım benim gibi ww.youtube.com/watch?v=bQi95bE7GVQ

• Aşk acısı çekmiyorum da. Yani hissettiklerimi acı olarak görmüyorum ben. Ondan gelen herşey ayrı bi güzel. Sağol şarkı için :)

• o zaman mektubu gönder bence

• Göndericem yarın

Yükleniyor...