• Sor
  • Bence

Giden sevgiliye mektup...?

Ayrıldığım sevgilim askerde. Bi süre önce ayrıldık, ama ben hala çok seviyorum onu, oda biliyo. Bugün bi asker mektubu okuma fırsatı buldum. Oturup... Daha Fazla

Güncellemeler:
Şimdi öğrendiğim kadarıyla yine ayrı olduğumuz dönemde ona attığım bi mektubu okumadan atmış. Hala gönder diyomusunuz?

En İyi Görüş

• tekrar olabilceğine inanıyosan gönder derim.içinde kalınca yollasamıydım diye düşünceğine yolla nolucağını gör.

• Haklısın. Denersem bi şansım olur belki, denemezsem oda olmaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• Askerlik; yalnızlık, gurbetlik. Kızacağını sanmam pek.

• Umarım öyle olur. Yarın yollicam.

• İyi şanslar.

• Eğer onunla olmak istediğini özlediğini vs yazacaksan hiç durma, askerlikte inanılmaz moral olur çünkü ama yok işleri daha da karıştıracağına inandığın şeyler yazacaksan bir kez daha düşün.

• Onunla olmak istediğimi biliyo zaten. Pek sık konuşmuyoruz ama her konuştuğumuzda söylüyorum ben bunları ona. İşleri niye karıştırayım? O istemediği bekleme dediği halde bekliyorum ben onu. Seviyorum çünkü.

• Öncekileri Göster
    • Askerliğinin ortalarında sayılır, ama ayrılalı kısa bi süre oldu daha. Düzen tutturmuş olabilir yine de ama eminim oda özlüyo, adım gibi eminim yani. Hem en kötü ne olabilir ki?

• Bunalıma girebilir mesela, askerlik psikolojisi zordur.

• Asker ocağı zordur.ruh hali insanı çok zorlar.karışıklık yaşayacaksan kafasını karıştırma hiç.

• Karışıklık yaşayacaksan derken? Benden yana karışık bi durum yok. Hissettiklerimde ortada istediklerimde.

• duyguların tutarlıysa o vakit sorun yok..hoşuna gidecektir yolla

• Peki, sağol.

• Yolla gitsin, sorun etme.

• Yollicam valla.

Kızlar Ne Diyor 5

• Askerde olduğu için psikolojisi farklı olacaktır, tam olarak düşündüğü - doğru tepkiyi vermez döndükte sonra işler değişebilir yollama boşu boşuna

• Sevgilisi yoksa, gönder.

• Sevgilisi yok. göndericem.

• içinden geçenleri yazdıysan gönder gitsin tabi çocugun moralini bozcak şeyler yazmadıysan sonuçta askerde..ilerde neden göndermedim keşke gönderseydim diyeceğine şimdi gönder içinde kalmasın derim

• ben sana şarkı göndermek istiyorum içimden geldi aşk acısı çekiyosun sanırım benim gibi ww.youtube.com/watch?v=bQi95bE7GVQ

• Aşk acısı çekmiyorum da. Yani hissettiklerimi acı olarak görmüyorum ben. Ondan gelen herşey ayrı bi güzel. Sağol şarkı için :)

• o zaman mektubu gönder bence

• Göndericem yarın

Yükleniyor...