Erken yaşta dudaktan öpüşmek doğru mu?

Gizli Üye
18 yaşındayım. Sevgilimin izin vermesi ile dudaktan öpüştük. O istedi izin verdi. Birdaha o söyleyene kadar böyle bişeyler yapmadım. Ama yalnızken devamlı öpmemi istiyor. İlla öp demiyor ama istediği herhalinden belli oluyor.. "Seninle yaptığım hiçbirseyi yanlış olarak görmüyorum, seninle hersey dogru." diyor. Sizce yanlış mı yapıyoruz? Kız benden küçük.. Uzun bir süredir sevgiliyiz.. Kısmetse evlenmeyi düşünüyoruz. Yanlış bir yaşam tarzı istemiyorum o yüzden şimdi yanlış yapmak istemiyorum..

''Yine dudaktan öpsen bişey demem,seni seviyorum, sen bitanemsin'' diyor sizce öpmemde sorun olur mu? Tereddüt ediyorum sadece,acaba yanlış mı yapıyoruz diye.
Erken yaşta dudaktan öpüşmek doğru mu?