Erkekler neden etli-butlu bayanlardan hoşlanır?

usudugumsahra
Arkadaşlar merabalar. Erkeklerin genelinin dediği bir söz vardır. Kadın dediğin az ele avuca gelecek.. Etli - butu olacak derler. Hep yadırgamışımdır bunu diyen erkekleri çünü bir bayan 90-60-90 ölçüleriyle güzeldir, cezbedicidir ki benim tercihim bu şekildedir. Peki erkeklerin çoğu neden etine dolgun bayanlardan hoşlanır..
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar 90-60-90 ölçülerini birazcık abarttım :) yani ideal kilosunda olan bayan arkadaşlarımızı kastettim :) yoksa mankenlerden bahsetmiyorum. onlar ayrı zaten :)
Erkekler neden etli-butlu bayanlardan hoşlanır?