Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Aldatılmak kararsızımmm :(aldatan erkek karısına nasıl davranır ne gibi değişiklikler olur kadın farkettiyse bu durumu ne yapmalıdır

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• daha ilgisiz soğuk..ve eve geç gelmeler bahaneler faln..

Erkekler Ne Diyor 8

• her gece karısına sırtını döner ve yatar.

• aldatan erkek,daha önce yapmadığı jestler yapmaya başlamışsa,her zamankinden daha iyi davranıyorsa,çok sık kullanmadığı sevgi cümlelerini daha sık kullanmaya başladıysa,iltifatlarının sonu gelmiyorsa,bilin ki önceden olmayan bir zaafı oluşmuştur...ani olumluya doğru değişen karakter yapısı altında mutlak birşey saklıyordur...

• Herkes değişik davranır farkına varıldıysa ayrılmak gerekir.

• kadin kendine ceki duzen vermeli

• konuşma. o konuşacak hiç bir şey yokmuş gibi. sonra sana soracak neden konuşmuyorsun diye sende orada ilişkinin güzelliğini anlatarak konuya gir o na karşı hislerini anlat ve bitiş konuşmanı aldattığını ve nasıl gördüğünü anlat ve git.

• bilmem kii işten aşırı geç çıkmalar en büyük belirtilerdir ama çalıştığı yeri arayıp kontrol etmek lazım günah alma

• sigortacı esım.gecenın 2sınde 4unde alkollü gelıyo. benmde aklıma bu gelıyoo

• Öncekileri Göster
    • cok guzel konusmussun ablacım. ama anlamıyo ıste

• ayrıl gitsin yaa nolursa olsunn çocuk var die uğraşılmaz . ilerde ben yaparsam bendende ayrılsın evlenceğim kız . dava aç sen ona mahkemeye ver git ananın babanın evine çocupuda al zaten cocupu garanti sana verir mahkeme nafaka alırsın çalışırsın kendine bakarsın bi şekil ona muhtac değilsin baksana paraları dışarı saçıo zaten

• Açık açık konusmalıdır.. öyle intikam almak gibi saçma sapan işlere kalkmamalıdır. eger kaldıramayacagı kadar agrsa ayrılmalıdır.Erkek soğuyabilir karısında. Cinsellik yönünden istegi azalabilir. yani bi kadın bunu zaten anlar

• eşim eve geç geliyor içki içiyor. aile sorunları var ve birkeresinde cep telefonunda numara yakaladım. aradım bir bayan cıktı.o sınırle kapattım sabah esıme sordum ınkar ettı bende evi terk ettm gııttım sonra arkadasnın aradıgını söyledı.ama telefnundan numara sılınmıstı. zaten normal dede cınsel sorunlarımız vardı ve ben şu anda kararsızım. ne yapsam olmuyor sureklı ınkar edıyo.

• yani elinde cok somut bişey olmadıkca kabul etmesini bekleme malum biz erkekler her sey kesin olsa bile inkar edebiliriz.. eşinin hattı ne? belki geçmişini nasıl araştıracagın konusunda yardımcı olabiilirm. ayrıca cinsel sorunlarınızın olması onun aldatması için bir sebeb olabilir. hatta yaptıgını bu yuzden haklı bile bulabilir

• zaten cınsel sorunlarmız ondan kaynaklanıyordu. kenedende isteksizlik vardı.sonra aiesiyle bazı sorunlar yasadı.eve gec gelmeye basladı.alkolede basladı.oncelerı cok basına kaktım.anlamadı sımdı 1 haftadır eve gec gelmesıne hicbir sey demiyorum.güya üstne dusmuyorum ama arada sırada yıne gec gelıyo.mesala bugun arkadsmla buluscam dıye cıktı ve 1 de geldı

• Erkeğinden erkeğine değişir yani Belli davranışı yoktur ama olsa da açıkca belli olur.Ayrılmak caizdir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hıım şimdi bu işin bir kaç sebebi var ve;- Aşırı kıskanç olan tarafın birden bire kıskançlığı bırakıp, rahat davranması. (Kendisi yaptığı için bırakmıştır….)- Eşin eskisinden daha farklı giyiniyor ve sürekli alışveriş yapıyosa.- Bakımına, daha bir özen gösteriyorsa.- Aynanın karşısında eskiye göre daha fazla vakit geçiriyorsa.- Gittiği mekan ve alışkanlıklarında değişiklik olmuşsa, arkadaş çevresi çapkın insanlardan oluşuyorsa.- Arabasında kadın ya da erkeğe ait özel eşyalar bulunuyorsa.- Seni eskisi kadar umursamıyorsa.

• evet anlatıklarının hepsi var

Yükleniyor...